reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja właśnie mam lasagne w piekarniku :)) taką z warzywkami. A co do ciast to ja uwielbiam piec, zawsze czekam na okazję żeby mieć gości, żeby upiec ciasto :) na naszą dwójkę to niestety sie nie opłaca, zjemy po jednym kawałku, po drugim na następny dzień i tak męczymy aż 1/3 wyrzucę :<
 
reklama
Hej :)

ja też lubię piec :-D ale mam to samo: cała blacha na nas dwoje to za dużo... większość zawsze wyrzucam...

Mamy taką swoją ulubiona knajpkę, w której podają przepyszna tartę malinową z lodami i bitą śmietaną... mniammm :-D
p.s. dzisiaj się tam wybieramy:-D
 
U nas dzisiaj szaro i buro, raz pada deszcz a raz śnieg z deszczem.

Wczoraj byliśmy u znajomych i odkupiliśmy ubranka dla małego. Dwie takie ogromne torby z ikei, ciuszki do 6 miesięcy. Pojechałam rano do sklepu, kupiłam płyn do prania i pomału ogarniam ciuszki póki mi się chce i mogę się w miarę normalnie ruszać ;-)

Miłego dnia
 
Ale super :))) tez bym chciała mieć już tyle i przeeeeebierać i praaać :D Moja mama jest zajebista... Mowię jej że kupiłam 5-cio pak body, 3 pak body i śpioszki jedne.. Ona na to że to już wszystko mam, po co więcej kupować ! (rozmawiałysmy wczesniej żeby się przejść na lumpeksy) xDDD Normalnie załamka. ;) wg niej wiecej nie potrzeba bo po co, można odrazu prac, a dziecko i tak zaraz wyrasta -.- Ja nie wiem jak nasze matki przeżyły nasze dzieciństwo z takim podejściem :)
 
ja też już uzbierałam mnóstwo ciuszków:) i zrobiłam dziś miejsce w szafie dla maluszka:)...i też chętnie bym już praaała i prasowałaaa...ale jakoś dziewczynki się powstrzymuje....nie wiem...może nie chce zapeszać.:(??
 
kochane mam pytanko bo też mam sporo ciuszków z lumpka...i nie wiem czy jak raz wypiorę je w dzidziusiowym proszku to wystarczy??...czy może ze dwa razy je poprać??....
 
kochane mam pytanko bo też mam sporo ciuszków z lumpka...i nie wiem czy jak raz wypiorę je w dzidziusiowym proszku to wystarczy??...czy może ze dwa razy je poprać??....
jak z lumpka, to bym najpierw przeprała w zwykłym, a później w dzidziusiowym;-)

Ale super :))) tez bym chciała mieć już tyle i przeeeeebierać i praaać :D Moja mama jest zajebista... Mowię jej że kupiłam 5-cio pak body, 3 pak body i śpioszki jedne.. Ona na to że to już wszystko mam, po co więcej kupować ! (rozmawiałysmy wczesniej żeby się przejść na lumpeksy) xDDD Normalnie załamka. ;) wg niej wiecej nie potrzeba bo po co, można odrazu prac, a dziecko i tak zaraz wyrasta -.- Ja nie wiem jak nasze matki przeżyły nasze dzieciństwo z takim podejściem :)
moja też mówi, żeby za dużo nie kupować, a sama coś ciągle kupuje:-)

Dziewczynki, a mnie nie było prawie cały tydzień. Od wtorku znów praca:-(i jak wracam to jestem taka padnięta. Wy też musicie robić sobie drzemki w ciągu dnia? bo ja ostatnio codziennie. Muszę iść na badania krwi, ale tylko przekładam i przekładam.

Od jutra podobno zima wraca?
Miłego wieczoru;-)
 
reklama
Do góry