reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja też się zbieram do wyprania i wyprasowania wszystkiego co mam, póki co posegregowałam ciuszki rozmiarami i w komodzie mam tylko takie max na 3 miesiące :tak:
Mam próbkę płynu do prania z loveli, ale zastanawiam się nad płatkami mydlanymi do prania... my pierzemy w kapsułkach, i nie wiem czy najpierw to wyprać w kapsułkach, i później w dziecięcym tak samo jak ewelinnnn... chociaż i tak w dzidziusiowym proszku to będę prać na 60'C i dwa płukania na koniec :tak:
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Dzis mam dzien leniwca. Maz tez :D. Wyprysznicowalam sie rano i spowrotem w pizame :D i tak caly dzien ogladamy filmy. Pogoda mnie dobija znow wichury i deszcze. Na sama mysl o powrocie do pracy mi slabo, rzygac mi sie chce i plakac i mi duszno :/ jak ja tam wytrzymam do kwietnia?

Robie to lasagne z Ikei znlazlam prosty przepis :D wszystko przygotowalam: przyprawilam lososia, ugotowalam i podsmazylam szpinak zrobilam sos i wiecie co? Nie mam makaranu na lasagne :D:D:D hahaha trzeba sie jednak ubrac i przejsc do sklepu :D jak bedzie smakowa to dam przepis jak nie to bede poszukiwac dalej :-)

Przy okazji kupie lody ciasteczkowe :-) Alex je uwielbia :-)

A w ogole to czuje jakby mnie ruchow. Wczoraj se balam bo caly dzien nic, dopoki nie przeczytalam, zeby sie najesc slodyczy i pochodzic i faktycznie pokopal chwile i przestal, a dzisiaj tylko rano i caly dzien cisza. Tlumacze sobie, ze ma jeszcze duzo miejsca w brzuszku i moze zmienil pozycje?

Co do prania to ja wypralam kocyki i przescieradelka w dzidziusiowym proszku w 60 stopniach i pozniej wyprasowalam, mysle, ze wystarczy :-)
 
hmm, pochodzę z małej miejscowości w Małopolsce i po ostatniej wizycie (10.01) zastanawiam się nad szkołą rodzenia, polecacie przy pierwszej ciąży? A także nad szpitalem, póki co wszystko dobrze idzie, ginekolog nie ma zastrzeżeń, dzidzia waży około 400 g. :) Bardzo czekaliśmy z partnerem, na to żeby poznać płeć, ale uparciucha będziemy mieli :D
 
Asia Witaj :-) ja tez pochodze z Malopolski z malej miejscowosci :p gratuluje dzidziusia :-) najwazniejsze, ze zdrowe :-) kiedy macie ponowne USG? Moze wtedy cos pokaze :-) moj maly tez nie chcial pokazac ale w koncu sie udalo podejrzec. Ja do szkoly rodzenia nie ide.
 
Natuszka koniecznie przepis...tyle że ja zagniatać ciasta nie umiem :-p

Ayran ja też lubie ciasta ale nie ma dla kogo, ja zjem a mój w ogóle, także nie piekę...a lasagne z warzywami???:baffled: co tam masz dokładnie ?
Haha uśmiałam się z Twojej mamy :p parę bodów i prać bez przerwy, idź na ciuchy i za groszę kup trochę, nie szkoda tak kasy :-)
Martynia tylko smaka zrobiłaś :p

Kurczaczek
oooo to super jak dwie torby :) teraz tylko poprać, ja do swoich nie mogę się zabrać

Ewelinnnn u mnie mąż nie je słodkiego ale w domu rodzinnym to żaden kawałek nie ujdzie :-p dlatego zawsze korzystam jak tam jadę :-p / wystarczy w dzidziusiowym spokojnie ....ale ja najpierw będę prała w zwykłym z vanishem a potem w normalnym

gwiazdeczka oooo z tego co piszesz to ciekawa smakowo, ale żeby zapomnieć o makaronie :szok::-D ( jakby co czekam na przepis ) hehe mniam lody ciasteczkowe mmmm :tak: Ja ostatnio znowu się porwałam na algidę...bakaliowe...i jednak na 100 % stwierdzam że są bleeee Wszystkie niby smakowe a takie mydło maślane...Dałam 2 szansę lecz ostatnią :no:

Witaj asia20.09 Moja też pierwsza ciąża i myślę intensywnie nad szkoła...zwłaszcza że trochę zielona jestem i mało obcykana w dzieciach takich malutkich...gratki zdrowego maluszka a nie przejmuj się Mój dopiero w 23 t pokazał :)

readerle no to mocno trzymam kciuki kochana :* niech pokaże co skrywa


Dzisiaj taki dzień ni jaki ...czuję się jakbym miała mega kaca :-D luby troszkę zdycha :-D przysypiał prawie pól dnia więc ok 14 poszłam do sypialni i się położyłam i spałam do 17 :szok: a tak mi błogo było mmm. Najpierw przytuliłam się do swojej kocicy i nawet mnie nie pogryzła chyba też była padnięta :-) potem śniły mi się jakieś osy padnięcte na podłodze co były w szafie i szukałam skąd się pojawiły...znalazłam w górnym roku ciastka jakieś i obok jakieś jajeczka hahahah :szok: :-D:szok::-D:szok::-D:szok: dobrze że mnie luby obudził :p
Wstałam a tutaj takaaaaaaa niespodzianka :-) strogonow mmmm pierwszy raz jadłam ale megaaaa, zjadłam swoją miskę i dosztukowałam lubego bo nie dał rady :-D ale pycha, niestety potem ból brzucha i troszkę się męczę bo jakby nie było to nie jest lekka zupka :zawstydzona/y: ale pyszna <3 ten mój kucharz :tak:
Aha polecam super film " bogowie ulicy 2012 " o dwóch młodych policjantach patrolujących ulice :-) na końcu się poryczałam :-(
 
Diabliczka, w tej lasanii jest normalny sos pomidorowy z mięsem mielonym, ser, beszamel, a warzywka sa dodatkowo, zamiast jednej warstwy mięsa. Kupiłam paczkę warzyw na patelnie, mialam sobie zrobić do obiadu, ale z tyłu zauważyłam taki właśnie przepis na lasagne z warzywami ;))) Baaardzo nam smakowało bo wyszło coś bardziej treściwego, a mniej niezdrowego ;D Chyba już zawsze będę taką robić. Dokładniej to mieszanka cukinii, marchewki, strączków groszku z jakąś tam bazyliową mieszanką przypraw :)

Edit: Znalazłam ten przepis na stronie hortexu :) LASAGNE Z BAZYLIOWĄ NUTĄ - Mrożone owoce i warzywa - Hortex
Oczywiście zrobiłam po swojemu, ale pomysł mieli super ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja dzisiaj dostałam ciuchy ciążowe do przepatrzenia i jak zaczęłam je mierzyć to aż się zdołowałam.. :-( Obwód brzuszka 113, obwód dupy równiez 113, czyli wychodzi na to, że dupe też mam ciążową.. :baffled: Ehh, jakoś tak mnie to w niepozytywny nastrój wprawiło.. Co do ciuszków malucha to wszyyystko oprócz wózka, mam po dzieciach szwagierki, więc na razie się nie martwię.. ;-) Ciasta jak pisałam wcześniej piec nie umiem, ogólnie w kuchni mnie parzy.. :baffled: Gotuje z musu, aż wstyd. :zawstydzona/y: Po burzy zawsze następuje słońce więc do jutra powinno mi przejść..

Miejmy nadzieję, doobranoc majóweczki. <3 :*
 
Do góry