reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

BROWNAGULA współczuję bólu :-( może zrób sobie płukankę (bez picia) z szałwi ;-) i dodatkowo kup sobie apap direct :tak: wysyp sobie saszetkę na bolące dziąsło, nie przełykaj, niech w tym miejscu pobędzie troszkę ;-)
 
reklama
no to przybij piątke, bo ja wczoraj też poczułam, ze mi ósemka rośnie na górze po lewej stronie... :/ no cóż... jakoś się przemęczymy, ale to nie jest nic dobrego. Ja nie wiem co by Ci pomogło. Powiem szczerze, ze mnie tylko tak czasami pobolewa, ale nie aż tak strasznie żebym musiała brać tabletki. 3maj się Kochana :*



pięknie :) witamy :)


Dziewczyny czytałam Was wczoraj trochę, ale złapałam takiego doła, że nie miałam ochoty nic pisać, żeby się Wam za bardzo nie żalić, bo byście mnie wygoniły z forum :)

weekend się zaczął i to samotny... M za granicą w samochodzie, szwagra ciągle nie ma, nie mam do kogo buzi otworzyć. Po zakupy też sama muszę chodzić i wczoraj już nie wytrzymałam... poryczałam się M przez telefon, dobrze że gdzieś neta złapał to trochę z nim pogadałam i z bliźniaczką przez skypa, gdyby nie to to chyba bym wyszła z siebie i stanęla obok. dom posprzatany, obiadu nie robię, bo jak tylko mnie ma obchodzić czy będzie coś ciepłego do zjedzenia to mam to w d... i dziś ide na miasto coś zjeść, W ogóle mam ochotę wyjśc z domu i nie wracać do wieczora aż zachce mi się spać, ale też nie będę rodzinie marudzić, że szwagier się nie spisuje.... tzn. spisywał się - przez pierwszy dzień. Dziadkowie chorzy, a tak do nich bym pojechała, siostra cioteczna 20 km dalej, nie chce mi się tak daleko jechać samochodem i to samej i tak w sumie to już chyba sama nie wiem czego chcę. Mam się spotkać dziś z koleżanką, tylko jeszcze nie wiem o której. Ale wcześniej muszę pojechać z kolegą M do jego znajomego mechanika, żeby mi oponę zrobił, bo powietrze ucieka. Samochodu nie odpalałam od 3 dni, wsiadam i dupa, teraz się ładuje pod prostownikiem... i może jakoś koło 14,00 pojadę zrobić tę oponę...
a poza tym z tych pozytywnych wieści to: już niedługo środa i dowiem się czy w moim brzuszku rozpycha się dziewczynka czy chłopczyk :) i może coś kupię ciekawego i pierwszego? :) bo nie mam ani jednej rzeczy :/
aaa i zapomniałam Wam powiedzieć - kupiłam przez allegro druty i włóczki i co wymodzę :)
któraś z Was dodawała na fb zdjęcie czapeczki - kotka, to Ty ją zrobiłaś? jaka piękna, zakochałam się :)

Tak ja
 
bajka to ja Ci powiem że moje ósemki są od początku hmm problematyczne...
Jeden plus to taki, że nie mam jednej stałej "szóstki" i siódemka wskoczyła na jej miejsce i męczę się tylko z trzema ósemkami...
A jak raz byłam u dentystki, pytałam co mogę zrobić czy wyrwać czy co, to powiedziała że najpierw muszą całkowicie wyjść, a że mam za mało miejsca to ciężko to idzie :( no i oczywiście wyrwanie to tylko prywatnie, pod narkozą, w klinice chirurgii szczękowej...:baffled:
Kiedyś to jak mnie wzięło, to tydzień wyjęty z życia;/ ketonal to jadłam jak cukierki, a jak farmaceutka mi poleciła ten żel na ząbkowanie dla niemowląt, to już w ogóle... nie dość że otworzyć nie mogłam buzi żeby smarować, całe dziąsła opuchnięte jak balony to jeszcze wcieraj ten żel...
teraz troszku mi przeszło, nie wiem jakim cudem ale jakoś funkcjonuję...najważniejsze :))

Zrobiłam barszczyk ukraiński, a na drugie mielone z ziemniaczkami i tartymi buraczkami :D
Jeszcze rozwiesić pranie i mam wolne popołudnie ;-)

Ja mialam dlutowane osemki zanim sie wyrznely bo mi podwazaly siodemki-wiec nie prawda ze musza wyjsc
 
natuszka to ja Ci wyślę link do swojego profilu na fb i mnie dodasz do grupy ?:happy: bo też bym chciała ;-)

dziś jakoś przeżyłam noc... aczkolwiek wczoraj to myślałam że będę łazić po ścianach z bólu...:baffled:
Muszę ten problem raz a dobrze wreszcie zakończyć ale to dopiero po ciąży :blink:
Znajomy miał wyrywane wszystkie cztery to później wylądował na l4 na dwa tygodnie, i wyglądał jak chomik...:baffled:
A ja się modliłam żeby sobie te zęby nie przypomniały o wyjściu w czasie ciąży... widać nie posłuchały...:blink:

Jak dziś w nocy wiało :szok: okropnie! przebudziłam się, to miałam wrażenie że mi wywali okna i drzwi jednocześnie...:szok:
Ślubny był z piesem na dworze to mówił że piździ niesamowicie... dobrze że wszystko w domu mam, i nie muszę wyściubiać nosa za drzwi :happy2:
 
witam niedzielnie:-)
brownagula u nas też był taki wiatr aż rano zastanawiałam się czy mi się to śniło czy co bo tak wiało aż strach:szok:
Aśku śniłaś mi się dzisiaj chociaż nie wiem jak wyglądasz ale to byłaś ty;-) leżałyśmy razem na porodówce ty już tuliłaś swojego synusia a jak urodziłam córeczkę ale zabrali mi ją do inkubatora bo była niedotleniona i siedziałam taka smutna i trzymałam na kolanach maskotkę świnki w sukience (nie wiem skąd się wzięła) a ty się tak odwracasz i pytasz " a ty świnkę urodziłaś?? ładna" hahaha no szok:baffled::-D

głowa mi dziś pęka bo wczoraj trochę sobie popłakałam tak jakoś mi nerwy puściły :zawstydzona/y::-( czuję się fatalnie a dziś do siostry na ur nie wiem jak tam wysiedzę może do po południa mi przejdzie
 
Mamusia blaneczki i inne Drogie Panie ! Jak ktoś chce dołączyć do fb to proszę linka do profilu np do mnie :)) Już było pare pytań na które nikt nie zareagował.... Wyślę wam zaproszenie do znajomych, a jak przyjmiecie to do grupy. :) Jak już będziecie w grupie, nie zapomnijcie otworzyć pliku z listą i dopisać swojego nicku z BB żeby każdy wiedział że wy to wy ! ;)
 
reklama
hej niedzielnie ;-)

już mnie Mrówek podniósł :tak: głodomór :-D

dopijam kawę i jade do teściów po zakupy z Ikei (bo wczoraj byli), po świeże pieczywko na śniadanko :-) mam ochotę na jajka na miękko :sorry: i do tego pomidory w śmietanie ;-)
na obiad zrobię schabowe :tak: męska część rodziny mnie bardzo, bardzo wczoraj prosiła ;-) więc będzie tradycyjny polski obiad :-D szybko i bez myślenia ;-)

MI_LVA no to się popisałam zachwalając świnkę :-D :laugh2:

pogoda u nas dupiasta :dry: wieje, wieje :dry: wczoraj wieczorem lało jak cholera :dry: paskudna taka pogoda :-( coś czuję, że dzisiaj będę spać cały dzień :-D
 
Do góry