reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

choinka jest! Mrówek wybrał :tak: :tak: przy ubieraniu bardzo pomagał, bo Ślubny na swojego kosza wybył i mnie z tym wszystkim zostawił ;-)

mandarynki z biedronki jak mandarynki ;-) ale jakie pomarańcze! mniaaaaam :-D wyżeram, wyżeram i .... chyba pójdę do sklepu po dokładkę ;-)


PTYSIA ja też nie korzystam :zawstydzona/y: bo mi jakoś glupio ;-) może skorzystam ;-) kiedyś :-D
 
reklama
a ja byłam dziś na poczcie, musiałam odesłać te moje legginsy :crazy:zły wzór wysłali mam nadzieje że odeślą poprawne i dojdą przed świętami i Pan który był przede mną ustąpił mi miejsca a wcale nie prosiłam. Chyba istnieje jeszcze życzliwość na tym świecie :-)
 
Tak, podejść i powiedzieć. Kto jak kto Ptysia, ale Ty powinnaś sobie poradzić:pPPP najlepiej podchodź w rozpiętej kurtce i pytaj ładnie "czy może mnie pani obsłużyć bez kolejki, ciężko mi stać" i tu mina kotka ze szreka:p
He he he dokładnie :) jeszcze delikatnie wypiąć brzusio i do przodu :-p
Aśku kochana pochwal się tą swoją pikną choineczką :)
struss jeszcze raz gratulacje piękna :) pięknie widoczny ptaszek :p
 
Armia pierniczków upieczona i udekorowana normlanie padam tak się umordowałam, że teraz tylko do wanny i się kładę jakiś serial pooglądam i lulum;)

ja tam nie korzystam z żadnych przywilejów bo jak się odezwę że w ciąży jestem to wszyscy się podśmiewują, że chyba w urojonej eh!
buziaki
 
A ja bym chętnie poszla w samo sobotnie południe do supermarketu i wwaliła sie na sam początek kolejki :D już widzę minę tych emerytek i to "halo! Tu jest kolejka !" :D jestem okropna wiem, ale niestety przez to lezenie biedny M musi swoje odstać na zakupach.
 
A ja bym chętnie poszla w samo sobotnie południe do supermarketu i wwaliła sie na sam początek kolejki :D już widzę minę tych emerytek i to "halo! Tu jest kolejka !" :D jestem okropna wiem, ale niestety przez to lezenie biedny M musi swoje odstać na zakupach.

Uwielbiam :) i jeszcze - PANI TU NIE STAŁA!!!!! Bezcenne :D
 
ja dzisiaj stałam godzinę z aptece :angry: po głupie witaminy bo mi się skończyły.
masakra jakaś, a nikt nie przepuści bo sami chorzy, starzy, ciężarne i z małymi dziećmi :-(
 
w poniedziałek byłam na pobraniu krwi. mega afera się rozpętała w poczekalni bo wchodziłam bez kolejki jako uprzywilejowana,,,
przyszłam, patrzę kolejka jakieś min.20 osób. na tablicy napis "kobiety w ciąży obsługiwane bez kolejki w gabinecie zabiegowym i laboratorium".
pytam się "przepraszam, kto teraz wchodzi do laboratorium". pierwsza odpowiedz - chyba kto ostatni.
jakaś pani mowi ze ona, wiec ja "czy mogłabym przed nią wejść" a ona że oczywiście :)
inna Pani chciała mi miejsce ustąpić. i wtedy się rozpętało piekło... he he
facet koło pięćdziesiątki że powinnam wszystkich spytać o to. inna pani o kulach ze czy on nie widzi ze ja w ciąży i ze jest tablica ze bez kolejki...?! to on się zmieszal ale tylko chwilowo ze ma okulary i nie widzi...
a za chwile zaczal cos znow pyszczyć... inna babka ze o dzieci trzeba dbać (czy cos takiego) a on "ze dzieci go nie obchodzą a ciaza to nie choroba" no masakra...
ja dopiero wtedy do głąba się odezwałam (bo nie chciałam z pacanem w dyskusje się wdawać) ze skoro on ma takie podejście to ja Z PRZYJEMNOSCIA wchodzę przed niego.... a on do mnie "ha ha ha nie przed nim bo on jest na końcu kolejki" a ja do niego ze niech zacznie myslec ze nawet jak jest na końcu kolejki to tez jestem przed nim.... HA,! głąb jeden hihi



dziewczyny, jutro mam połówkowe i jak trzeci raz się potwierdzi ze dziewczynka to będę miała sporo rzeczy po synku, takich raz ubranych, głównie H&M bo jestem maniaczką... i różnego rodzaju pajacyki, rampersy, słodziaki zwierzątka albo postaci z bajek użyte tylko do sesji zdjęciowych....
a! i fajne buciki tylko raz ubrane do sesji firmy adidas (mini buciki ubrane tylko do chrztu)
i mikro korki piłkarskie jeżeli macie tatusiów fanów pilki nożnej.. :) unikatowe oryginalne adidas predator ze skórki raz ubrane do sesji zdjęciowej, rozmiar niemowlęcy
jakieś bodziaki polo h&m też tylko przy chrzcie albo sesji... jakieś czapeczki żabki na drutach robione na sesję itp. itd. :)
 
na tym kompie nie mam zdjęć niemowlęcych mojego szkraba ale znalazłam jedno...

synek jako "Niedźwiedź w dużym niebieskim domu" - jeżeli ktoś zna tą bajkę :) i tego rampersa też się pozbywać będę, tylko tu już nie noworodek a paromiesięczny, chyba rozmiar 68 - nie pamiętam....

5 - Kopia.jpg
 

Załączniki

  • 5 - Kopia.jpg
    5 - Kopia.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry