reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Aśku ładna choinka i fajny kolorek na ścianie. Ja mam wszystko w różnych odcieniach szarości. I albo fiolet albo jakiś odcień błękitu mi się zamarzył na jednej ścianie.
turkusik ;-) jedna ściana w szarości ;-)



ooo :-) i za tydzień będzie u mnie połowa ciąży :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
fajnie to wygląda. mi to się właśnie taki chłodny niebieski umanił. albo taki fajny granat. białe meble na granatowym tle wyglądałyby fajnie:pPP Asia, a kiedy ty masz usg płciowe? taka jestem ciekawa co u Ciebie. a Lena i Natuszka już jutro tralalalalalaa:)
 
nie jestem zapisana na usg połówkowe :zawstydzona/y: 02.01 mam wizytę i może wtedy coś mi powie ginka ;-)

turkusik tutaj lepiej widać - zdjęcie ze świeżynki mieszkanka ;-)
dsc8553.jpg
 

Załączniki

  • dsc8553.jpg
    dsc8553.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 97
Hej Dziewczyny!

Od rana zapieprz w pracy.. wole jak jest zapieprz pod koniec pracy wtedy szybciej czas leci przed pojsciem do domku, a rano trzeba na spokojnie sie obudzic, napic sie kawy a nie biegac tam I spowrotem I szukac papierow :/
Mialam mega ochote na czipsy I sobie kupilam dwie paczki z automatu :/ jedna byla za malo :/

Co do mleka sklepowego to ono jest odtluszczone, nawet te co niby ma pelna zawartosc tluszczu I zeby takie mleko mialo konsystencje, zapach I smak mleka to dodaja wlasnie cukrow, konserwantow I innych badziewi.. Wiadomo, prosto od krowy zdrowsze I lepsze :) tak samo jest z miesem.. w sklepie nigdy nie wiadomo ile miesa jest w miesie :/
 
nie jestem zapisana na usg połówkowe :zawstydzona/y: 02.01 mam wizytę i może wtedy coś mi powie ginka ;-)

turkusik tutaj lepiej widać - zdjęcie ze świeżynki mieszkanka ;-)
Zobacz załącznik 599491

no faktycznie tutaj ładnie turkusik widać. i paski super:)))

Hej Dziewczyny!

Od rana zapieprz w pracy.. wole jak jest zapieprz pod koniec pracy wtedy szybciej czas leci przed pojsciem do domku, a rano trzeba na spokojnie sie obudzic, napic sie kawy a nie biegac tam I spowrotem I szukac papierow :/
Mialam mega ochote na czipsy I sobie kupilam dwie paczki z automatu :/ jedna byla za malo :/

Co do mleka sklepowego to ono jest odtluszczone, nawet te co niby ma pelna zawartosc tluszczu I zeby takie mleko mialo konsystencje, zapach I smak mleka to dodaja wlasnie cukrow, konserwantow I innych badziewi.. Wiadomo, prosto od krowy zdrowsze I lepsze :) tak samo jest z miesem.. w sklepie nigdy nie wiadomo ile miesa jest w miesie :/


gwiazdeczko widzę, że po mdłościach śladu nie ma:) cieszę się.
 
Aśku - piękna choinka:-) mój K. już też chce ubierać choinkę ale dla mnie to trochę za wcześnie, chce ubrać ją w niedziele :-) kolorek na ścianach mam taki sam :-D - reklama Duluxu:-p

Brownagula - no kochana trzymam kciuki :* zdrówka życzę :tak:
 
witam witam i o zdrowie pytam:-D
jak tam majóweczki mam dziś jakiś dobry humor:-) kupiłam wczoraj olejek z bielendy do kolekcji z arganowym bo tak mi spasował teraz mam z avokado i wow co za zapach:szok: piękny:-D teraz siedzę z turbanem termicznym i aromatyzuję się zapachem:-)
wogóle wczoraj M wyskoczył że jedziemy na lody nie trzeba mnie długo namawiać młodego też;-) i przy okazji kupiliśmy resztę prezentów:cool2: jeszcze tylko wywołać zdjęcia (zrobiliśmy sobie takie w czapkach mikołaja z choinką) a niech dziadki mają;-)
stazi24to odpoczywaj teraz kochana:tak:
brownagula wiem że to dla ciebie trudne bo cukrzyca to nie katar ale dasz radę nie musisz się z nią męczyć do końca życia a już prawie półmetek za nami:-)
gwiazdeczka88 może gdzie indziej dają więcej czasu ale w urzędzie pracy masz tydzień masakra chyba fakt facet to wymyślił a mam to gdzieś mój M mnie ubezpieczy bo tylko o to mi chodzi tylko że w Czechach dużo ściągają kasy i znowu załatwianie bla bla bla...:no:
struss gratulacje chłopczyka:-D
Szuszunia o to ja jestem druga jeśli będzie facet:tak::-D
Aśku śliczna choinka i ściany też:-D moja siostra ma taką samą kolorystykę w salonie i bardzo mi się to podoba:tak:

co do przywilejów ja tak jakoś wepchać się nie potrafię :zawstydzona/y: ale czasami ludzie widzą i sami ustępują ale niestety zbyt rzadko;-) chodzę do kasy z pierwszeństwem ale teraz to tam jest pełno staruszków i mam z dziećmi więc nie mam się co pchać. ale jeśli brzuszek urośnie bardziej i będzie mi ciężko to zaczę się upominać:tak:

dzis pieczemy ciastka z różaną marmoladką:-D
 
reklama
Aśku - piękna choinka:-) mój K. już też chce ubierać choinkę ale dla mnie to trochę za wcześnie, chce ubrać ją w niedziele :-) kolorek na ścianach mam taki sam :-D - reklama Duluxu:-p
:-D kolorek sobie sama zamawiałam ;-) pokazałam w sklepie paluszkiem o chcę ten ;-) i pan przy pomocy maszyny mi wymieszał ;-) cztery lata temu turkusy nie były popularne, więc musiałam palcem pokazywać ;-)

choinkę chciał pierworodny ;-) sam wybierał, prawie sam ubierał ;-) dla niego to ;-) gdybyśmy byli sami pewnie ubieralibyśmy dopiero w weekend ;-) nawet dzisiaj rano musiałam ją odpalić, bo Mrówek chciał jeść płatki przy zapalonej ;-)



GWIAZDECZKA ja też nie lubię energicznego początku pracy ;-) lubię tak spokojnie wejść w swój rytm ;-)


dzis pieczemy ciastka z różaną marmoladką:-D
mniam :-D
 
Do góry