reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Tez mam zadyszke... Ale przy moich ogromniastym brzuchu to nic dziwnego :-D
martwi mnie tyko to, ze nie czuje ruchow... a mam przeciez 2 dzieci, to powinnam cos juz czuc chyba?... wiem, ze dzieci sa ruchliwe, bo na usg wierzgaja i wierzgaja, ale ja nie czuje nic :(
 
reklama
Dzien dobry,
Makao to bedziesz miala chlopczyka drugiego tez? bo zdaje sie, ze raz miala byc dziewczynka, a raz chlopiec?:-)
jesli chlopaczek to gratuluje:-)
Nie pamietam, kto napisal, ze po porodzie sie wyspi hehehe:-)
Stracciatella olej dziada.
Niestety u mnie tez cos chorobowo zaczyna sie robic cholera jasna. Matteo dzis obudzil sie z okropnym kaszlem. W piatek na szczescie mamy planowana wizyte u naszej polskiej Pani dr. Mam nadzieje, ze jakos docipiemy.
Podrzewam, ze dorobil sie w sobote w teatrze, bo niestety rodzicie sa durni i prowadzaja chore dzieci w miejsca publiczne i tym samym do teatru. Jedna matka przyprowadzila swoja corke, ktora najpierw zaniosla sie brzydkim kaszlem, po czym po dwoch minutach puscila pawia w korytarzu. Takze, bez komentarza.
 
witam kochane
w końcu w domku...:) ciesze się że już w domku bo szpital to największa kara jaka może być...tym bardziej że na mojej sali działo się oj działo....mi aż serce stanęło gdy pielęgniarka przez "pomyłkę" chciała wstrzyknąć płyn na wywołanie poronienia dziewczynie która przyszła ze skracającą się szyjką....przecież to zawału możnna tam dostać i to tylko przez podobieństwo nazwisk...tyle dobrze że jak ta się już wkuła to dziewczyna powiedziała że nie miała dostawać zastrzyków....a ta ze zdziwieniem na nią....o masakra....
 
Hej!

Anka -Zobaczysz niedługo i Ty poczujesz ruchy. W pierwszej ciąży chyba powinno się poczuć do 22 tyg. Zależy jak dzidzia leży, może okłada ci pęcherz albo wątrobę ;-)
Makao - Mi też brzuch przeszkadza, jak kucam do małej, albo chce coś zmiotką zamieść na szybko to już czuje brzuszek ;-)
Skorupka - Super, że apetyt wraca
Szyszunia - Zazdroszczę aż takich kopniaków. Mój M czeka na takie wyczuwalne i widoczne. Powiem Wam, że jakieś 1,5 tyg temu lepiej czułam ruchy, tak na wysokości blizny po cc, a teraz gorzej i czuje tylko w środku. Pewnie się dzidziol przekręcił
Bąbelek - To crp to pewnie po twojej chorobie. Zdrówka dla Was, wypoczywajcie w sanatorium i trzymam kciuki za diagnozę Amelki ;-)
Aśku- Odpoczynek dla Ciebie wskazany. Wyleguj się z Mrówkiem ile się da ;-). A prasowanie poczeka ;-)
Straciatella - Ech współczuję Wam tych kłótni z M.
Nana - ALe jak masz duży brzuszek to i mają miejsce. Jeszcze dzieciaki dadzą Wam popalić i będzie się skręcać z bólu po kopniaku w żebra np.
Karoli - Co za rodzice. Masakra
Ewelinn - :szok: Szok co za pielęgniarka. Dobrze, że już w domku.

Wczoraj wpadli znajomi z 2 dzieci, trochę posiedzieli a po ich wyjściu musieliśmy posprzątać bo był taki sajgon :szok:.
W nocy ze 3 razy mi się śniło moje dzisiejsze usg. Każde u innego lekarza z jakimiś przygodami. I każdy mówił że chłopak. Zobaczymy czy to sny prorocze czy się nakręcam po wczorajszej rozmowie ze znajomymi którzy mają parkę ;-)

Echh po 17 mam nadzieję, że już się wyjaśni.

Miłego dnia
 
brownagula w Rossnannie albo w naturze są te olejki za ok 16zł ja używam go do włosów są super i pachną takimi kadzidełkami:-D to nie jest czysty olejek arganowy ale jest ich tam wiele fajnie zmiękcza włosy:tak:
Szuszunia ależ ci zazdroszczę:-)
Straciatella kupiliśmy taka małą postawię ją na komodzie nie mam miejsca na dużą:-(
Ewelinnnn cieszę się że już jesteś w domu;-) a ta pomyłka to jakaś masakra chyba bym udusiła:szok:

obkupiłam się w kosmetyki:-D i 2 pary legginsów ostatnio ciągle w nich chodze są takie wygodne:-)

dziś na obiad kotlety z piersi:tak:
 
Hej dziewczynki. M. zawieziony do pracy, Janko wyprawiony do szkoły a ja jak zwykle nie jestem w stanie usnąć już. Wiecie, że już nie mogę siedzieć po turecku bo mi niewygodnie. Masakra jakaś. I dzisiaj rano się schyliłam sprawdzić, czy Janek dobrze but zawiązał (czy nie za luźno) i już mi brzuch przeszkadzał:/ czas powiedzieć sobie w twarz, że zaczynam czas toczenia się:p

ja wczoraj wieczorem jak stanęłam w lustrze przed kąpielą to się załamałam. Chyba za dużą wagę przywiązuję do swojego wyglądu, ale moje pierwsze skojarzenia to : jestem gruba, mam cyce jak donice, i twarz zrobila się jakaś okrągła... eh... nie czuję się już atrakcyjna, załamka, aż się poryczałam. Ostatnio jakoś mi to łatwo przychodzi :/ ale dziś udam się może na jakieś zakupki, większość moich bluzek zrobiła się zamała i jak opinają brzuch, to są krótkie :/ i jak starczy czasu do fryzjera, może mi podetnie troszku końcówki i grzywkę, bo już muszę ją czesać na bok, bo nic nie widze :)
hej hej :tak:

już na nogach ;-) Mrówek wstał przed 7 :-D mi pozwolił pospać troszkę dłużej ;-) aż nie zgłodniał :-p
generalnie już gorączki brak ;-) antybiotyk podawany i ładnie przyjmowany ;-) wczoraj troszkę pospał w dzień, jak wróciliśmy z przychodni ;-) tak na prawdę to pospaliśmy wszyscy :-D ale jedynie Mrówek wstał z gorączką prawie 39 :-( nic to, antybiotyki powoli zaczynają działać, gardło go boli, ale pije i szczęśliwy :-D je lody ;-) babcia zaleciła, więc muci i muci ;-) przynajmniej jakieś kalorie przyjmuje ;-) niestety przez ból gardła spadł mu apetyt ;-)
ja czuje się ok :tak: katar mam, gardło pobolewa (a co, wcinam lody z Mrówkiem) ;-) wzięłam zwolnienie do końca tygodnia (ostatnie zwolnienie na Antka brałam w 2010 :eek: Ślubny chyba jeszcze później ;-) ) ... wziełam, by sobie odpocząć ;-) ostanio czułam się przemęczona (przede wszystkim zestresowana burakiem) i potrzebowałam kilka dni odpoczynku ;-) a że urlopu praktycznie nie mam (zostawiłam na wigilię, bo przedszkole mi zamkną) ... tak więc odpoczywam z Mrówkiem w domku :-D w planach prasowanie ;-) i pewneie na planach się zakończy ;-) może okna i porządki ;-) może może ;-) nie wiem czy będzie mi się chciało ;-)


MONIKA witaj, witaj :tak:

byle do maja :-D :-D :-D


odpocznij sobie troszkę, należy Ci się :) A burak może przemysli parę spraw.

witam nadal szpitalnie,
drugi dzień kroplówki zatrzymującej skurcze porodowe - cos jak fenoterol...
łapy mi się od tego trzęsą i dostaje isoptin ale to normalne.
szew założony.
w czw lub piątek do domu. :-)

co do ruchów:

to ja mam w drugą stronę - córcia tak się wierci że jak podniosę koszulę do góry to kopniaki widać gołym okiem. brzuch faluje i podskakuje :tak:
wreszcie zaczęła się do góry przekręcać i te kopniaki widze w okolicy pępka bo wcześniej tylko nad spojeniem łonowy czułam przykładając rękę a od kilku dni widać gołym okiem.... cuuuuudo....

zazdroszczę tych ruchów :) mnie czasami coś tam jakby załaskocze, a tak to cisza... ale jest jeszcze czas :)

ha, zjedliśmy normalne śniadanko ;-) jak sie wie, co Mrówek lubi, to się go nakarmi :-D kupiłam gulasz angielski w puszce (oboje wielbimy) i co? zjadł całą wielgaśną bułe :-D przyjemna odmiana po lodach ;-)
na obiad zażyczył sobie rosół (już wstawiłam ;-) ) i pierogi ruskie ;-) pierogi udało mi się przesunąć na weekend ;-) a dzisiaj schabowy z buraczkami ;-) ach, trzeba porozpieszczać go ;-) skoro to chce, Żabeczka zrobi ;-)

SZUSZUNIA udanego powrotu do domu :tak:

jak większość chłopów :-D

Żabeczka jesteś the best :) a gulasz angielski to i ja lubię i szynkę turystyczną, tylko zależy od firmy, niektóre mają okropny :/

W pierwszej ciąży jak brzuchol był już duży, to spałam na boku z poduszką między udami. Pamiętam, że było mi całkiem wygodnie.
Teraz brzuch mi jeszcze nie przeszkadza, choć boję się spać na brzuszku. Natomiast nocne wstawanie do toalety to koszmar. Do tego mój pies jest chory i od miesiąca kaszle (brał już antybiotyk, teraz sterydy). Pomimo, że nie śpi z nami w pokoju, to jego napady kaszlu mnie wybudzają i przez pół nocy nie mogę zasnąć.

ojej, to przydałyby się zatyczki do uszu :/ zdrówka dla pieska i cierpliwości dla Ciebie :)

witam kochane
w końcu w domku...:) ciesze się że już w domku bo szpital to największa kara jaka może być...tym bardziej że na mojej sali działo się oj działo....mi aż serce stanęło gdy pielęgniarka przez "pomyłkę" chciała wstrzyknąć płyn na wywołanie poronienia dziewczynie która przyszła ze skracającą się szyjką....przecież to zawału możnna tam dostać i to tylko przez podobieństwo nazwisk...tyle dobrze że jak ta się już wkuła to dziewczyna powiedziała że nie miała dostawać zastrzyków....a ta ze zdziwieniem na nią....o masakra....

to się w głowie nie mieści. ja jak byłam w szpitalu, to taka dziewczyna leczyła się na PCO, z tego co wiem, to jej organizm nie wytwarzał komórek jajowych, miałą 27 lat i chciała bardzo zajść w ciążę. Brała jakieś leki na powstanie tych komórek i zaczął ją brzuch boleć chyba po prawej stronie, okazało się że ma torbiela na jajniku. Jak ją przyjmowali to powiedzieli, żeby swoje tabletki nadal przyjmowała. Po badaniu, kiedy się dowiedziała o torbielu dali jej inne tabletki na zbicie tego torbiela i nikt jej nie powiedział, że swoich ma nie brać. I tak oto tym sposobem dziewczyna brała oba leki przez 2 albo 3 dni, dopóki kiedy druga koleżanka z sali powiedziala jej na co są te leki i że chyba nie powinna brać wszystkich tabletek. Zapytała się lekarza i okazało się, że koleżanka z innego łóżka ma rację... Oprócz tego na wypisie jej napisali żeby sobie zrobila badanie ROMA i dziewczyny... leżała przez parę dni w szpitalu i nie mogli jej zrobić? kiedy zapytała się o skierowanie to powiedzieli, że tylko w szpitalu je robią i że może zostać do wtorku (a była sobota), albo prywatnie musi iść. Przez 5 dni żadnych badań oprócz palcówki i usg nie miała i nie zrobili jej innych badań... dziewczyna się wkurzyła i powiedziała, że ona dziękuje i wraca do domu.
Jak się nie zapytasz, to się nie dowiesz, każdego lekarza trzeba pilnować. A co do historii tej dziewczyny to to już graniczy z tym, żeby normalnie ich podać do sądu. No dziecko by dziewczyna straciła przez takie niedopatrzenie. Ale masakra!!!!

dziewczynki spadam się myć. Miłego dnia :* ja wczoraj zrobiłam tortille i jeszcze na dziś zostały składniki, także obiadu nie robię, mam w nosie :)
 
Ja tak sobie siedze przy tym komputerze, a malenstwo caly czas kopie :D
Chyba mu sie ten bezruch nie podoba :D

ewwe Paczkow jako, ze z tego miasta pochodze osobiscie polecam :D Co do reszty to widze, ze masz w sumie obrane najbardziej znane punkty. Ja bym Ci polecila jeszcze Ladek Zdroj. Maja tam swietne laznie :) I jeszcze koniecznie Jaskinie Niedźwiedzia w Kletnie.

Szuszunia uwazaj na siebie :* U mnie tez juz widac jak dzidzia kopie :D

skorupka ja czekam tylko na usg 19.12 i tez zaczynam kompletowac wyprawke :D Lepiej po troche juz kupywac niz w kwietniu latac za wszystkim i wyczyscic portfel :p

Straciatella w tym roku niestety nie dostalam wolne w okolicach swiat wiec zostajemy tutaj :( Alez masz dlugo katar! Nic nie pomaga?

browngula Ty sie na sile nie doszukuj zadnych chorob :p U mnie sikanie co chwila i picie non stop :D

Ewelinn masakra z ta pielegniarka! By bylo jakby tej dziewczynie to wstrzyknela...
kurczaczek trzymam kciuki za dzisiejsze usg :)
 
reklama
Do góry