reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam dawno tu nie pisałam :-)

ale po tej wiadomości jakos mi głupio ze ktoś znowu będzie miał problem co do pisowni

An_Ka ja tez w sumie nie czuje ruchow i jak czytam ze dziewczyny czuja codziennie to zastanawialm się czy u mnie wszystko ok czasami mi się wydaje ze cos tam czuje ale później znowu kilka dni spokoju
jak się pytałam lekarza to powiedział ze dziecko jest jeszcze za male żeby odczuwać ruchy wiec ja dalej czekam
 
reklama
Hej dziewczynki. M. zawieziony do pracy, Janko wyprawiony do szkoły a ja jak zwykle nie jestem w stanie usnąć już. Wiecie, że już nie mogę siedzieć po turecku bo mi niewygodnie. Masakra jakaś. I dzisiaj rano się schyliłam sprawdzić, czy Janek dobrze but zawiązał (czy nie za luźno) i już mi brzuch przeszkadzał:/ czas powiedzieć sobie w twarz, że zaczynam czas toczenia się:p
 
witam dziś o wiele lepiej słoneczko świeci będzie pięknie:-D
zupa koperkowa nie ma nic prostszego:tak: robicie normalnie bulion jak rosołek dodajecie śmietany pamiętając żeby się nie gotowało bo się zważy i pokrojony na drobniutko koperek ja dorwałam świeży gotujecie jeszcze troszkę i już:-) oczywiście ja gotuję do tego osobno ziemniaczki i jajo na twardo:tak:
Straciatella kurcze ale fajnie że już tak szaleje ja to od czasu do czasu coś poczuje tylko:-(
gwiazdeczka88 u mnie nie ma dnia bez płaczu w sensie takiego wzruszenia jak słyszę świąteczne piosenki np albo coś w tv oglądam:sorry:
Aśku zdrowia dla synusia:tak:
MonikaZgierz witamy:-D

zaraz wybieram się na obchód sklepów jakoś tak mam natchnienie:-) zaglądnę do Rossmanna uwielbiam:-D
kupiłam wczoraj w mydlarni naturalny olejek mandarynkowy do kominka ach co za zapach:-) i mamy nową choinkę i ozdoby juhuuuu w tym tyg chyba stroję:-D
 
hej hej :tak:

już na nogach ;-) Mrówek wstał przed 7 :-D mi pozwolił pospać troszkę dłużej ;-) aż nie zgłodniał :-p
generalnie już gorączki brak ;-) antybiotyk podawany i ładnie przyjmowany ;-) wczoraj troszkę pospał w dzień, jak wróciliśmy z przychodni ;-) tak na prawdę to pospaliśmy wszyscy :-D ale jedynie Mrówek wstał z gorączką prawie 39 :-( nic to, antybiotyki powoli zaczynają działać, gardło go boli, ale pije i szczęśliwy :-D je lody ;-) babcia zaleciła, więc muci i muci ;-) przynajmniej jakieś kalorie przyjmuje ;-) niestety przez ból gardła spadł mu apetyt ;-)
ja czuje się ok :tak: katar mam, gardło pobolewa (a co, wcinam lody z Mrówkiem) ;-) wzięłam zwolnienie do końca tygodnia (ostatnie zwolnienie na Antka brałam w 2010 :eek: Ślubny chyba jeszcze później ;-) ) ... wziełam, by sobie odpocząć ;-) ostanio czułam się przemęczona (przede wszystkim zestresowana burakiem) i potrzebowałam kilka dni odpoczynku ;-) a że urlopu praktycznie nie mam (zostawiłam na wigilię, bo przedszkole mi zamkną) ... tak więc odpoczywam z Mrówkiem w domku :-D w planach prasowanie ;-) i pewneie na planach się zakończy ;-) może okna i porządki ;-) może może ;-) nie wiem czy będzie mi się chciało ;-)


MONIKA witaj, witaj :tak:

... I dzisiaj rano się schyliłam sprawdzić, czy Janek dobrze but zawiązał (czy nie za luźno) i już mi brzuch przeszkadzał:/ czas powiedzieć sobie w twarz, że zaczynam czas toczenia się:p
byle do maja :-D :-D :-D
 
Ja juz w pracy od godziny.
Mam nadzieje, ze nie bedzie tyle telefonow co wczoraj :p
Dalej nie mam prezentow dla rodzicow na swieta :( Musze sie pospieszyc albo bede za czyms latala na ostatnia chwile.

Makao tez tak mam jak sie schylam :D I w ogole powoli zaczynam czuc, ze mi ciezko, a gdzie tu jesze do maja...

mi_lva mnie juz tak rece swedzialy, ze ubralam choinke :D

Asku ciesze sie, ze juz powoli chorobsko odpuszcza:tak:
 
Asku bardzo dobrze że odpoczywasz, kilka dni wolnego dobrze Ci zrobi :tak:
I wracaj szybko do pełnego do zdrówka i Mrówek oczywiście też :-)
Makao to ja czasem jak siedzę na pufie czy kanapie, to później widzę że już mam taką pręgę odbitą pod piersiami od brzucha :D
I się zastanawiam jak to będzie jak jeszcze bardziej brzusio urośnie, buty to będę zakładać godzinę, a wolę nie myśleć jak będę zakładać i zdejmować psie szelki ...

Słoneczko zaczyna świecić, dwa stopnie na plusie :)
mam dziś w planach poszukać olejku arganowego (nie wiem gdzie znajdę małe opakowanie?Gdzie się najbardziej opłaca? drogerie, sklepy kosmetyczne i zielarskie?) Pani psia fryzjer poleciła mi dla Mili ,po kąpieli troszkę olejku arganowego na włoski żeby były miękkie, i łatwiej się rozczesywały :)
Tak więc idę poszukać i dziś będzie po wieczornym spacerku szałer ;-)
I Pancia też sobie musi włoski umyć bo już od dwóch dni się zbieram i mi się nie chce...
Obiadek mam ze wczoraj, oczywiście krokiety :-D będziemy je jeść chyba jeszcze dziś i jutro :D

miłego dnia!
 
Hej:)
U nas nocka ok, choć czuję sie jakaś niewyspana.

Lena, Powiedz mi, bo my planujemy po nowym roku odwiedzić okolice kłodzka jak już kiedyś Ci wspominałam, i na mapie obrałam takie punkty jak: Bardo, Paczków, Polanica, Bystrzyca, złoty stok, Kamieniec ząbkowski, ząbkowice,Nowa ruda, Bożków. Czy warto sobie może któres z tych miast odpuścic? może polecasz miejsca gdzie jeszcze jest fajnie? Bedziemy tam kolo tygodnia więc już tak planuję żebyśmy się nie nudzili:)

Makao:)) brzuchatko kochana - to teraz już będzie tylko gorzej :D w maju Jankowi już butów nie sprawdzisz przez schylenie się :D

Mi lva dzięki za przepis:)) na pewno ugotuję tę zupkę. Może nawet jutro? bo na dziś już mam obiad.

Ja muszę się zmierzyc w ogóle z szafą i ubraniami, szafę w przedpokoju już przeorganizowalam ale muszę do niej przeniesc ciuszki synka i męża. Odwlekam jak mogę...Nie cierpię układać ciuchów;(
 
witam nadal szpitalnie,
drugi dzień kroplówki zatrzymującej skurcze porodowe - cos jak fenoterol...
łapy mi się od tego trzęsą i dostaje isoptin ale to normalne.
szew założony.
w czw lub piątek do domu. :-)

co do ruchów:

to ja mam w drugą stronę - córcia tak się wierci że jak podniosę koszulę do góry to kopniaki widać gołym okiem. brzuch faluje i podskakuje :tak:
wreszcie zaczęła się do góry przekręcać i te kopniaki widze w okolicy pępka bo wcześniej tylko nad spojeniem łonowy czułam przykładając rękę a od kilku dni widać gołym okiem.... cuuuuudo....
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :-) u nas remont pełną parą, może skończymy do świąt:-) choinkę zawsze ubieram 20 grudnia, wtedy się już czuje te święta :-D ja już pisałam na fb apetyt powraca :-) poprzednich dniach było trochę spin z K. ale już ucichło :-) teraz się sprzeczamy o święta i prezenty :crazy: ohh.. najchętniej bym się całkiem od niego odcięła, psuje mi radochę z kupowania..

Aśku zdrowia życzę:-)
Makao, Lena mnie też już ktoś przeszkadza, przy zakładanie butów się nastękam a K. się tylko śmieje.

wogóle to zaczynam oglądać wyprawki dla mam i dla malucha, trzeba cos kompletować :-)
 
Do góry