reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

diabliczka tak kupiłam jednak :)
dobre jest z tym, że w brzuszku jest paseczek i mam troszkę luzu, więc będzie na ten sezon i na przyszły :) jestem zadowolona bo ciepła, dłuższa i nie wyglądam w niej jak ludzik z reklamy opon michelin ;p
dziwne tylko w niej jest to, że ma suwak do końca kaptura ;p i nie wiem czemu to ma służyć ;-) i jakby tak zapiąć do końca to rodem kermit :D
ja mam taką o :
Kurtka damska OHH-365 MIX S-2XL - Hurtownia kurtek damskich w Wólce Kosowskiej

kotka oj ja bym wybuchła, chociaż od początku ciąży mąż dba nie powiem :D na zakupach on tacha 10kg, a ja coś lekkiego np papier toaletowy :D
a ostatnio prał dywan(tzn wykładzinę dywanową) a ja w misce machałam ręką, dbałam żeby była gęsta piana ;-)
natuszka ja przed ciążą uwielbiałam właśnie lenora perfumelle ;-) i to albo tego ciemno-fioletowego albo czarnego ;o lubiałam jak mi ubrania ładnie pachną :D
teraz właśnie zmieniliśmy na zwykłego-niebieskiego bo inne mi nie podeszły...;-)
struss oj współczuję zaparć... u mnie odpukać póki co bez takich... chociaż raz to myślałam że już nie wyrobię, bo aż mi się dosłownie słabo zrobiło w wc, a że jeszcze rury nam idą w łazience.... myślałam że tam zemdleję i że mąż mnie znajdzie dopiero jak wróci z pracy ;/ na szczęście raz mi się tak zdarzyło...
za to obawiam się że zaczyna mi się problem z hemoroidami ;/ a właśnie czytałam że to zaczyna się niewinnie tzn, lekkie kłucie, swędzenie ;/
lena_no ja się nie potrafię pomierzyć chyba dobrze ;| z tych śmiesznych tabelek to nie ma "mojego" wymiaru ;/ jak znajdę wymiar z biuście, to nie ma takiego jak mam pod biustem, i tez muszę się wybrać do jakiegoś sklepu żeby mi dobrała ;|

leje, brzydko, buro i ponuro..
Wizytę w psim salonie piękności zaliczam do udanych :-)
Mila nie była zbyt zadowolona, taki golasek się zrobił że będzie trzeba zakładać sweterek na spacery...
Dowiedziałam się że szczotka, za którą dałam kupę pieniędzy, się nie nadaje dla shih-tzu tylko dla włosa max 2cm ;/
Szczotka którą czesałam rozczesywała tylko z wierzchu a pod spodem.... sodoma i gomora :szok:
Chwała Panie że udało że zostawić puszysty ogonek, kitkę i puchate łapki-to znaczy takie skarpetusie :-)
Jak mała panna będzie chciała współpracować zrobię zdjęcie przed , i jak wygląda teraz :)
Jakbym wiedziała że mam zły sprzęt do czesania ,to od razu bym kupiła grzebień :wściekła/y:i by było bez bólu... a tak... prawie się tam popłakałam,tak mi było przykro jak fryzjerka jej rozczesywała sfilcowane łapecie ;-( poczułam się jakby z mojej winy moje kochane dziecko cierpiało i płakało...tak ją biedną bolało tak piszczała i gadała po swojemu bidulka...:-( serce myślałam ze mi pęknie ...:-(
Oczywiście po fryzjerze, była nagroda w postaci super-mega śmierdzącego gryzaczka ;-)
Oczywiście Pancia mało nie wylądowała w wc od tego zapachu, i ambi pur poszedł w ruch ;-)

a dziś na obiad krokiety z kapustką i grzybkami i barszczyk czerwony :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na te wszystkie świąteczne obiady mam coraz większego smaka. ;-) Kuzynkę mojego M, zostawił mąż i od tygodnia od teściowej codziennie słyszę jaki jest beznadziejny, okrutny.:dry: Ja rozumiem, że tragedia, ale ile można mówić o tym samym.:sorry2: Kiedyś nauczyłam metody relaksacyjnej - odliczania do 10 i kilku głębokich wdechów,:-p wychodziło mi całkiem nieźle. Z tym, że w ciąży... oj...:cool: czasem jest bardzo ciężko,:-( ale z teściową póki co się udaje.:-p
 
Aesthete - Mam pytanie jakiej firmy masz sokowirówkę?? i czy możesz też cytrusy w niej wyciskać?? Chyba sobie na święta zażyczę bo wczoraj znajomi zrobili mi soczek z pomarańczy i był pycha taki świeży. Teraz siedzę i szukam dobrej maszyny ;-)
ja mam dokładnie ten model Sokowirówka MPM MSO-02M, Sokowirówki - sklep saturn.pl wrzucasz co chcesz, cytrusy też. Jestem naprawdę zadowolona, bo pomimo niskiej ceny jest naprawdę rewelacyjna i polecam.

ja też się z M. swoim pokłóciłam. ale tak, że aż się skurcze u mnie pojawiły. na szczęście przeszły. M. się zabrał do salonu na kanapę a ja oczywiście nie mogłam zasnąć. po jakiejś godzinie leżenia w ciemności, M. przyszedł do łóżka, bo nie mógł wytrzymać beze mnie. a później ja zaczęłam płakać. i tak leżeliśmy i się przytulaliśmy. cholera, po co nam to było, ja pierdziu. M. jest cudowny i kochany, taki typ "do usług waszej królewskiej mości", ale czasem jak coś pieprznie to ściany pękają. i potrafi się nakręcić i mówi do mnie tonem, którego nie znoszę. wtedy ja się zamykam i zamieniam w królową śniegu. i jestem taka uparta i dumna i nie umiem przeprosić ani nic. ani nawet łapek wyciągnąć, żeby przytulić. wrrr. sama siebie za to nie znoszę. i tylko zasysam się do środka i myślę "nie słyszeć, nie słuchać". i naprawdę się wyłączam. i to trwa trochę. wkurza mnie to, że M. nie umie odpuścić. i jak jest jakiś problem, to musi to wywalić. a ja naprawdę nie mogę się denerwować. i nie chce.

współczuję Ci aesthete, wiem, jak to boli, jak ktoś, kogo się kocha wali na oślep. przytulam.
widzisz, twój przynajmniej przyszedł... ja do tej pory nie usłyszałam "przepraszam". już dwie noce spaliśmy osobno, on w salonie, ja w sypialni. Pokłóciliśmy się w aucie - jest pęknięta szyba, wyrwane lusterko i pełno szkła w aucie. Nie odzywamy się do siebie w ogóle. Najlepsze, że wczoraj rano zrobiłam pierwszy krok i poszłam rano się przytulić i się rozpłakałam to usłyszałam tylko "ty mnie do tego doprowadziłaś". no cóż... ja już mam dość. nie będę za każdym razem ja wyciągać ręki nawet jak jest jego wina. miarka się przebrała i jak nie przeprosi to trudno. wczoraj miałam podbrzusze twarde jak skała i takie wybrzuszone, dzisiaj już trochę przeszło, ale dalej boli. Mała od czasu kłótni ani razu w brzuszku się nie poruszyła i odchodzę od zmysłów czy wszystko ok... :(


Ale powiem wam, ze fajna sprawa zeby ktos profesjonalnie pomierzyl i dobral odpowiedni biustonosz:tak:
Teraz przynajmniej wiem jaki mam prawdziwy rozmiar i babka dobrala mi biustonosze mega wygodne no i w koncu wygladam w nich jak czlowiek:-)

Makao okazalo sie, ze pol zycia nosilam zle biustonosze:-D Zawsze wybiaralam te 75 pod biustem, a okazalo sie, ze powinnam nosic 65 :p No i ta miseczka... przed ciaza DD nosilam, ale zapewne i tu blad popelnialam, a teraz G/H.. Maz wniebowziety, ale ja nie za bardzo :p Jestem bardzo szczupla, a tu takie cycy... :no:

mi_lva mi ciezko chodzic bez:-D
ja właśnie bardzo bym chciała wybrać się do brafitterki, ale ceny tam mnie powalają.. może na jakiś prezent sobie zażyczę.


jeżeli chodzi o rozmiar stanika, to już od dawna obiecuję sobie, że pójdę do sklepu, w którym profesjonalnie mnie zmierzą i dobiorą odpowiedni rozmiar, podejrzewam, że też noszę nieodpowiedni... ale jeszcze nie dotarłam :-D
no to mamy podobnie, tylko mi jeszcze dodatkowo szkoda kasy

Jak mała panna będzie chciała współpracować zrobię zdjęcie przed , i jak wygląda teraz :)
to czekam na fotki.


wybaczcie dziewczyny, że dzisiaj taka oschła jestem ale naprawdę humoru nie mam :( okropne dni, wszystko zwala się na głowę ;( mam ochotę się do kogoś przytulić, wyżalić i wypłakać... dlatego nawet nie będę smęcić wam tutaj. miłego popołudnia życzę.
 
aeshete - od tego tutaj jesteśmy, żeby chociaż wysłuchać. ;-) Nie namawiam, ale myślę, że nikt się nie obrazi jak trochę posmęcisz. ;-) Tak czy siak, trzymaj się cieplutko. :-) Buziole. :*
 
Witam :*

Weekend jak zawsze szybko przeleciał. W sobotę odebraliśmy samochód tak ze już możemy się gdzieś wybrać. A poza tym wszystko po staremu.
Aesthete- u nas tez weekend uczuciowo nie udany tak ze nie jesteś sama, ale widzę ze u Ciebie to coś poważniejszego. Tulam mocno kochana :* A z małą na pewno jest wszystko dobrze!
Ja znów przeżywam brak ruchów maleństwa i mam głupie myśli ze albo dziecie nie żyje:no: albo jakieś chore i przez to się nie rusza:-( Normalnie już wariuje :-( Na szczęście jutro mam wizytę ale obawiam się ze gin nie zrobił mi usg. Co mu powiedzieć żeby jednak zrobił mi to USG??

Dzisiaj porządki na całego.. Okna pomyte, firanki poprane (a jest ich trochę, uwierzcie)
A i ostatnio zajadam się pierogami ruskimi ;-)
 
Dziewczyny wielkosc piersi nijak ma sie do karmienia.
Ja w pierwszej ciazy tez takie wielkie cycki mialam i wszyscy sie smiali, ze caly szpital wykarmie. A tu dupa... pokarmu nie mialam w ogole i po miesiacu moj synek jechal juz tylko na butelce :(

Straciatella u mnie twardnienia brzucha sa na porzadku dziennym od kilku tygodni juz ;) Mi lekarka powiedziala, ze to przez rosnaca macice wiec to calkiem normalne :) Hmm to Ty chyba powinnas wybierac te z obwodem 70.

gwiazdeczka mnie czasem tez tak napda ni z tego ni z owego.. ze chce mi sie wyc strasznie nawet jak nie mam podowdu :p Uroki ciazy :D
O to widze, ze u was tak jak u nas wczoraj :) My tez spedzilismy razem dzien, a nawet weekend :) Nie zdarzalo sie nam to juz od kilku miesiecy.

Asku niedobrze z ta angina :( Zdrowka :*
 
ewelinka nie wkręcaj sobie takich strasznych myśli, bo to nic zdrowego! Mój Bobik też ma fazy że 1 dzień się rusza i to czuję , a np wczoraj nic a nic nie czułam - jak u Ciebie jest podobnie to pomysl, że brzdąc się odwrócił i kopie Cię po nerkach dlatego nie czujesz ruchów :-) Ja własnie tak sobie wmawiam, ale fakt jestem spokojniejsza kiedy czuję chociaż 1 dziennie mini kopniaczki:-)
Co do USG to powiedz lekarzowi że bardzo Ci zależy na jego zrobieniu, że jesteś nerwowa ostatnio i uspokoi Cię tylko badanie USG- kurde niech pokaże serce- jak to jest ostatnia Twoja wizyta przed świętami to powiedz mu, że z okazjii świąt mógłby Ci pokazać maleństwo :happy2:
 
Jeszcze poltorej godzinki i do domku.. Ale mam dzis placzliwy dzien :/

Aeshte to Twoj jest taki furiat, ze rozbil szybe w aucie i wyrwal lusterko? I teraz mowi, ze Ty go do tego doprowadzilas?? Dorosly czlowiek odpowiada za swoje czyny prawda? Ma swoj mozg i rozum i powinien wiedziec co jest dobre a co nie.. Ja rozumiem poklocic sie i pokrzyczec.. Biedactwo jestes i tyle :( ponarzekaj sobie i posmec ile chcesz, my Cie tu wszystkie tulimy :* a z dzidza na pewno wszystko dobrze!

Natuszka ja tez bym juz pojadla pierogow i uszek swiatecznych :)

Ewelinka z dzidzia na pewno wszystko dobrze! I na pewno jak poprosisz gina do Ci zrobi USG!

Lena to wiem co czujesz, bo my mamy razem wolne raz na ruski rok :/ a weekend albo dwa dni pod rzad to nie pamietam kiedy nam sie zdarzyly razem :D chyba jak bylismy na wakacjach :D
 
Aesthete-mój to też furiat był,ale już mu przeszło..po prostu za którymś razem nie wytrzymałam i się wyorowadziłam..i teraz jest o.k;-) Ewelinka-a co Ty sobie wkręcasz za historie..wszystko jest na pewno dobrze,ja mam dwójkę w brzuszku i nie zawsze czuje ruchy;-);-)
 
reklama
ewelinka - pierożki ruskie bym zjadła,;-) ostatnio ostatnią
porcję wyjęłam z zamrażarki takich robionych,:-) różnica
jest jednak wielka między takimi ze sklepu,:sorry2: a robionymi i oby
lekarz zrobił Ci to świąteczne usg. Trzymam kciuki.:-)

Mój M zrobił mi dzisiaj śledzie po japońsku,:-) pyszne, ale polecam przede wszystkim na zatwardzenie...:sorry2: Ja z łazienki nie mogę wyjść. :zawstydzona/y: Mimo wszystko warto było. :-) W ogóle nie mam co na niego narzekać, same superlatywy, niestety nie zawsze jest super.:cool: Jak już się kłócimy, to wszystko leci, dosłownie. :zawstydzona/y: Na szczęście zdarza się to rzadko, poza tym jest bardzo wyrozumiały, bo czasami naprawdę, ja mam siebie dość. :cool:
 
Do góry