reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

MAGDZIULEK moja szwagierka miałam zawsze A ;-) i pokarmu miała dla połowy oddziału noworodkowego ;-) tego nigdy nie wiesz ;-) z dużego cyca może nie być pokarmu ;-) moja kumpela tak miała ;-) więc poczekaj spokojnie do maja ;-)

NATUSZKA nie miałam, nie znam, więc nie wiem czy polecam ;-)


mykam po pacjenta i do babci ;-)
 
reklama
Ja majac 15 lat mialam juz miseczke 70C :o brzed ciaza mialam 75DD a teraz mam 75F (o ile dobrze dobrane, ale jest wygodny wiec chyba ok). Teraz sie juz przyzwyczailam do moim balonow ale w okresie licealnym ich nie lubialam bardzo i mowilam, ze pojde na operacje zmiejszenia biustu :p Dziewczyny cieszcie sie tym co macie, wszystkie biusty sa piekne :p
 
puść chłopa na zakupy samego... pojechał o 10:30 i jeszcze w sklepie:D
madziulek20 nie ma czego zazdrościć ja jestem drobna, brzuszek co prawda już mi ładnie widać ale cyc to utrapienie, jak się jeszcze okaże, że nie produkuje mleczka to odetnę tasakiem!
 
ale krwawe wizje tutaj widze, cycki chca odcinac :p
ja mam ogromne tez... rozmiar e! i pewnie jeszce urosna i obwisna... tragedia.
 
Moje są nieduże ,ale wiem z doświadczenia ,że nie ma to wpływu na karmienie.Nigdy nie miałam z tym problemów.Piersi małe ,ale brodawki spore,więc nigdy chłopcy nie mieli problemów,a dla mnie były to najpiękniejsze chwile.Polecam wszystkim małe piersi z dużymi brodawkami.
 
struss powodzenia u dentysty. a może jakieś czopki na te zaparcia?

struss- ja miałam straszne zaparcia w 1 ciąży. Wtedy zbawieniem okazała się laktuloza.. ;-)

No właśnie tak mysle o jakiś czopkach i czytam o tej laktulozie- musze coś kupić bo te zaparcia zaczynają się byc nieznośne i bolesne, przed ciążą też miałam takie prblemy, nawet 7 dni potrafiłam nie być w WC, skończyło się na wizycie u genetyka i na kolonoskopii bo mój Tata na raka jelita grubego zmarł, więc u mnie te problemy z zaparciami grożą troche tym samym, ale naszczęśćie bo badaniach się okazało że wszytsko okej.
 
zosiasamosia - wracaj do zdrówka szybciutko. :D


Makao - dzięki za opinie, właśnie o inne zdania mi
chodziło. :-) Wydaje mi się to takie słodkie, ale właśnie
wydaje mi się zupełnie nie funkcjonalne. :sorry2:

Ja mam piersi rozmiaru C, ale jakoś odkąd brzuszek jest większy, trochę zanikły. :sorry2:
 
reklama
Do góry