reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

oj nie zauwazyłam..to też masz niewesoła przeszłośc. tez mam stresa co wizyte a latam co 2 tygodnie do lekarza, bo sie boje i co wizyte wychodze uśmiechnięta od ucha do ucha (wsumie to wychodzimy bo chodze z mężem) także sie nie martw :) a poznałas przyczyne poronienia? U mnie obecny lekarz stwierdził ze to problem z krzepliwością krwi tzw zespół antyfosfolipidowy, teraz robie sobie codziennie zastrzyki z heparyny i jem acard i duphaston jeszce przez chwile i poki co jest super :)

no właśnie to problem, bo miałam zabieg dopiero 4 dni po tym jak się dowiedziałam, że noszę martwe dzidzi... i do tego czasu trochę ze mnie spadło krwi i wg za pomocą tabletek, przy zabiegu okazało się, że maluszka nie ma... badania nic nie wykazały. bylam na usg 13.11, a dzień wcześniej wyszłam ze szpitala do 12.11 brałam luteine dowcipnie, a po wyjściu ze szpitala duphaston, dziś rano wzięłam ostatnią tabletkę. Dziewczyny lecę się szykować. 3majcie za mnie kciuki, dam znać pewnie wieczorem.

monikaaaj i mi_lva zapomniałam zapytać, a jak u Was? Czujecie ruchy? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja też własnie nie wiem czy sobie juz wkrecam bo tam bardzo chce poczuc czy czuje, takie delikatne skrzydełka motylka w środku, zwykle pod wieczór jak tak na wpół leże wpół siedze... na świeta juz mam nadzieje bede pewna ze to TO :) to czekam równiez na info z wizyty dokładne:) ja miałam teraz w piatek:)
 
Bajka trzymam kciuki, na pewno wszystko bedzie dobrze!
Monikaaj witaj! Moj chrzesniak to Adas i jest super facet z niego :) ma juz cale 9 miesiecy :)
Lena no wlasnie czemu te weekendy tak szybko leca?:(

Ja dzis na obiad rybe smazona w panierce, ziemniaki i salatka :) A co do ruchow to czuje takie delikatne laskotanie od srodka :)
 
ja miałam badanie obciążenie glukoza ale nie u nas i wygladalo to tak ze siedziałam w szpitalu wypilam rano pojemnik z glukoza i co godzine mi krew pobierali i patrzeli jak mi cukier spada

witam nowa majowke
 
Muszę iść zrobić glukozę z obciążeniem jakoś w tym tygodniu lub w przyszłym, podobno to nic smacznego i długo trwa?
dwie godziny :tak: krew, pijesz, po godzinie krew, po dwóch godzinach krew :tak: strasznie słodkie ;-) warto mieć coś słodkiego (baton) na po badaniu ;-) mnie strasznie telepało po badaniu i dopiero lion pomógł odzyskać równowagę cukrową ;-) zapytać też laboratorium, u mnie można było dodać soku z cytryny by zrobić lemoniadę i łatwiej wypić ;-)
 
Witam :)

U mnie wszystko w porządku :-D wydaje mi się, że coś tam już czuję w brzuszku, ale nie są to jeszcze wyraźne kopniaczki....

Zaczął się grudzień, więc oficjalnie mogę już słuchać kolęd, wieszać gwiazdki, choinki i cieszyć się tym cudownym czasem...:-D

Dostaliśmy od rodzinki biokominek, tak strasznie się cieszę!!! Nie możemy przecież mieć w bloku prawdziwego kominka, a to zawsze jakaś namiastka :-D
 
O dzięki za info co do glukozy- czeka mnie widać mało przyjemna posiadówka w przychodni :dry:
Ja już po obiedzie- rosół dziś zjadłam, więc zapewne za 2 godzinki już w lodówce będę siedzieć za czymś do jedzenia:-D
Właśnie kupiłam z fb przewijak za 20zł :-) W sklepie widziałam za takie za 70zł więc uważam że jak na nieużywany to dobry zakup, i motyw uniwersalny:-D
1466226_711688915508814_497010039_n.jpg
 

Załączniki

  • 1466226_711688915508814_497010039_n.jpg
    1466226_711688915508814_497010039_n.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 75
Hej monikaaj!

Hehe, ja nie czuję ruchów :p.
Chociaż wczoraj pod prysznicem poczułam coś mocnego ale to chyba niemożliwe, jest dużo bodźców - woda itd. więc łatwo się pomylić, poza tym to było za mocne na to co mówicie że teraz się powinno czuć :p.

Ah, wiecie co, myślę że ubranka to jeszcze, ale przejmować się płcią przy wyborze wózeczków i innych akcesoriów to dla mnie jest już bez sensu :p. Chociaż ja tam uwielbiam biel i kremowy na małych dzieciorach, i podobają mi się i w ubrankach, i najchętniej bym chciała biały wózeczek, ale pewnie po dwóch spacerach będzie czarny więc odpada xD.
 
reklama
No to dzisiaj wracam do rzeczywistości:-D:zawstydzona/y:
dziękuję wszystkim i każdej z osobna za życzenia i gratulacje :-D
gwiazdeczka pisałaś o stanikach, że piersi za szybko rosną, mój moje określił parę dni temu jako „cuda natury”:-D

jakbym zjadła sobie pomidorowej...

Ayran co do ruchów dziecka, gratuluję! Mi z kolei śniło się że mój Bąbel kopał mnie od środka, ale to tak mocno, że jego nóżka wystawała z mojego brzucha aż do kolanka, a ja próbowałam wciskać ją z powrotem. Z jednej strony cieszyłam się jak widziałam tą maleńką stópkę i paluszki, ale z drugiej byłam przerażona że aż tak wystaje... może to znak że Bąbel już się rusza, ale ja przez moje pokłady tłuszczyku jeszcze nic nie czuję :-p

Karoli gratuluję chłopczyka;-)
wichurka mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza? Chociaż pewnie na dobre się uspokoisz dopiero po wizycie
mi-lva okres do 4 miesiąca? Dłuuugo Cię trzymało:szok:
brownagula to ja jak nie umyję włosów co drugi dzień to na następny już mi się robią takie ropne krosty, a boli jak cholera... chciałabym myć włosy max 2 razy w tygodniu, jak to było jeszcze za czasów mojego gimnazjum, ale to chyba było i już nie wróci...
futurystka ja na placki ziemniaczane też ziemniaki przepuszczam przez maszynkę i na pyzy też tak próbowałam i też były pyszne;-)
Aśku ale wesoło masz z tym swoim Mrówkiem, takie dziecko to skarb:-)
Makao głowa do góry, chłopiec czy dziewczynka, każde będzie kochane. A tak jak dziewczyny pisały na innym wątku, lekarze utrzymywali do ostatniej chwili jedna płeć, a wychodziło z brzuszka całkiem co innego, także nigdy nic nie wiadomo:tak:
na kawę też mam dziś ochotę... ale że idę do endokrynologa i tam zawsze mierzą ciśnienie, to się powstrzymam, żeby wyszło naturalne
pampuszek ja do mojego bąbla też czasami coś pogadam, chociaż pewnie jeszcze nie słyszy:tak:
funia po części wiem co przeżywasz, mam dwóch młodszych braci i jak byli w wieku -naście lat to w domu często tornada były:-D
readerle wesele to jeszcze hoho przed nami planujemy najwcześniej za dwa lata. A wcześniej to na pewno cywilny, i może właśnie cywilny połączymy ze chrzcinami. Trzeba będzie to dokładnie przemyśleć:confused:
bajka może i masz rację, jak przestaniecie zwracać na niego uwagę, to może smarkacz zacznie się normalnie zachowywać, bo stwierdzi że jego wybryki i tak nie robią na nikim wrażenia i szkodzi sam sobie. Tak jak z wychowywaniem dzieci: na histerię nie reagować, za dobre zachowanie chwalić:tak:
madziulek zapewne musi być to cudowne tak czuć własnego bobasa:zawstydzona/y: zazdroszczę...
monika witam wśród majówek, ja głogów-wschowa to mamy do siebie rzut beretem;-)

na obiad były naleśniki :tak:przyszła teściowa wyciągła pyszny dżemik własnej roboty mniam mniam:-D

bóle głowy... teraz odpukać jakoś mi minęły. Tak sobie myślę, że mogły być spowodowane za słabymi okularami, bo jak patrzyłam w dal to musiałam mrużyć oczy, albo jak jechałam samochodem to taka skupiona że nie słyszałam co pasażerowie o mnie mówili. Apotem jak już miałam te nowe, troszkę mocniejsze szkła, to też oczy musiały się przyzwyczaić i ten ból głowy od tego

a na 16 mam do endokrynologa, wyniki wyszły super (tsh 1.22) ale kazał przyjechać, to chyba znów będzie mi usg tarczycy robił bo mam tam stan zapalny, z którym będę żyć do końca, i kolejna stówka pójdzie...:dry:

10 dni do usg! Ehhhh czuję że będzie się ciągło...:-(

przepraszam, że tak chaotycznie, ale nic na to nie poradzę, pierścionek na palcu zajmuje całą moją uwagę:zawstydzona/y::-D

zaczynamy 16 tydzień! juupi!:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry