reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hejka :-)
Ale naskrobałyście! Mnie przez weekend nie było, jak po wizycie u znajomnych w sobotę się rozwaliłam na łóżku tak dopiero dziś wstałam, musiałam odpocząć po tygodniu:-)

Dziś po wizycie u dentysty, nie było tak źle ale lekkiego stresa miałąm na co reagował Bobik bo wiercił się tak, że się skupić nie mogłąm natym co do mnie lekarz mówi:tak:
Muszę iść zrobić glukozę z obciążeniem jakoś w tym tygodniu lub w przyszłym, podobno to nic smacznego i długo trwa?
 
reklama
Hejka :-)
Ale naskrobałyście! Mnie przez weekend nie było, jak po wizycie u znajomnych w sobotę się rozwaliłam na łóżku tak dopiero dziś wstałam, musiałam odpocząć po tygodniu:-)

Dziś po wizycie u dentysty, nie było tak źle ale lekkiego stresa miałąm na co reagował Bobik bo wiercił się tak, że się skupić nie mogłąm natym co do mnie lekarz mówi:tak:
Muszę iść zrobić glukozę z obciążeniem jakoś w tym tygodniu lub w przyszłym, podobno to nic smacznego i długo trwa?

dobrze, że u dentysty oki :) a to mały wiercipięta :) a co do glukozy, to ja nigdy nie robiłam, więc nie pomogę... :/
 
i ja:-D witam majóweczkę:-)
gotuję obiadek dziś kotlety mielone ziemniaki i buraczki tak mi się chciało buraczków o mniam:tak:
piękna pogoda:-D a dziś przychodzi do nas pan zakładać nową telewizję juhuuu nie odejdę z przed tv;-)

mi_lva to już jest nas 3 w tym samym tc i dc :) a co do tv, to my dziś mamy pojechać do lokalu nc+ i zobaczyć co mają tam ciekawego, też sie już nie mogę doczekać, w końcu może coś normalnego w tv obejrzę :)
 
Właśnie zauwazyłam że juz widać:p potrzebował troche czasu
No bajka co do dnia:) a to Twoja pierwsza ciąża? Czujesz jakies ruchy?

no właśnie wcześniej napisałam, że druga ciąża, pierwsza w 13tc była obumarła, nic nie wiedziałam, nic nie czułam, dowiedziałam się na rutynowej kontroli. Co do ruchów, to czasami mi się wydaje, że może coś tam czuję, jakieś takie smeranie, ale to chyba raczej moja wyobraźnia, więc się nie nastawiam i wolę poczekać do tych mocniejszych kopniaczków, nawet spodni ciążowych jeszcze nie założyłam, choć jedne mam w półce. Obiecałam sobie, że jak dziś na wizycie będzie wszystko oki to zacznę w nich chodzić :) oj stresa mam ze świętokrzyskiego do Chicago :)
 
Witam.
Weekend stanowczo za szybko zleciał.
Ale pocieszam się, że już mamy grudzień i coraz bliżej do świąt więc w krótce wpadnie trochę wolnego:tak:

Makao kochana współczuję tej niepewności, ale za niedługo masz kolejne usg i napewno już się płeć potwierdzi tym bardziej jeśli masz mieć 3D :*


monikaaj witaj :)
 
oj nie zauwazyłam..to też masz niewesoła przeszłośc. tez mam stresa co wizyte a latam co 2 tygodnie do lekarza, bo sie boje i co wizyte wychodze uśmiechnięta od ucha do ucha (wsumie to wychodzimy bo chodze z mężem) także sie nie martw :) a poznałas przyczyne poronienia? U mnie obecny lekarz stwierdził ze to problem z krzepliwością krwi tzw zespół antyfosfolipidowy, teraz robie sobie codziennie zastrzyki z heparyny i jem acard i duphaston jeszce przez chwile i poki co jest super :)
 
reklama
Witam.
Weekend stanowczo za szybko zleciał.
Ale pocieszam się, że już mamy grudzień i coraz bliżej do świąt więc w krótce wpadnie trochę wolnego:tak:

Makao kochana współczuję tej niepewności, ale za niedługo masz kolejne usg i napewno już się płeć potwierdzi tym bardziej jeśli masz mieć 3D :*


monikaaj witaj :)


Lena, a Ty kiedy masz usg? z tego co pamiętam to już niedługo, co?
 
Do góry