reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Dziewczyny,a czy jest z Was taka,ktora nie moze czuc zapachu kawy ...teraz w okresie ciazy? Ja zle reaguje na jej zapach,a nie wspomne o jej wypiciu.Kiedys przed ciaza uwielbialam:)

Sluchajcie wracam sobie z zakupow, klade zakupy( 2 reklamowki) na lawce przed domem. Podbiega kurier i sie pyta,czy moge wziac paczke dla sasiada. Ja mowie,ze tak nie ma problemu. Jakies lancuchy na kola. Podpisalam kwit..koles odchodzi..paczka ciezka jak nie wiem nadal na lawce i wolam kolesia: Hallo!! A paczka? Bardzo mi przykro ale jestem w ciazy!! Koles sie spojrzal: ale ja mam ja wniesc do gory? a ja mowie? A kto? Pokrzywil sie i wniosl. Ale cham co? No debil totalny.

A maz dzwonil,ze juz wraca i nie mam robic obiadu,tylko zejsc na dol jak przyjedzie,to zjemy cos na miescie. A ja mam ochote na cos takiego domowego typu klopski w bialym sosie z kaparami i ziemniaki i surowka albo marchewka na masle:D
 
Mia no cham totalny...niech sie wgl cieszy ze zgodziłas sie odebrac a nie...;/ najgorzej by było jakbys podpisała a on by nie wniosł i bys musiała sterczec z ta paczka na dworze zeby nikt nie zarypał
 
Przyjechalam pol godziny wczesniej na wizyte o 16 a przede mna 5 osob... No to pytam kto na jaka godzine a oni ze to nie wazne ze wchodzimy jak kto chce... A ja mowie ze jak to jak kto chce jezeli rejestracja jest na godzine . a ci ludzie jak na mnie naskoczyli to az mi sie goraco zrobilo i dalam spokoj bo nie chcialam sie denerwowac... No to sobie posiedze...
 
Ivon- współczuję, ja właśnie ze względu na ludzi nienawidzę przychodni, lekarzy, poczekalni itp...dlatego tak już przeżywam wizytę w laboratorium na glukozę, bo tam większość ludzi to zgryźliwe mohery do których nie mam cierpliwości i wiem, że będzie z nimi problem:dry::dry:

Zostaje Ci tylko cierpliwe czekanie na swoją kolej :-)
 
ivon89 współczuję Ci... powodzenia u lekarza :)
Mia 30 co za debil... jaaaa... no co to za kultura, kobieta w ciąży z dwiema siatkami i jeszcze paczką dla sąsiada... no pięknie. Dobrze mu powiedziałaś :)
Co do zapachu kawy, to ja mam tak samo... piłam przed ciążą, nie za dużo, ale piłam. Teraz od czasu do czasu piję Inkę, zapach kawy przeszkadza mi do tej pory, choć nie tak bardzo jak na samym początku. Przez pierwsze tygodnie to nie mogłam przebywać w towarzystwie osób, które piją kawę, w miejscu gdzie kawa jest robiona, obok palaczy i wśród tych, którzy pili wódkę, no szok :szok: do tej pory używam tylko 2 z 8 rodzajów perfum, które posiadam. Tak mnie te zapach drażnią... :/
dziewczynki jestem po wizycie :) wszystko oki, więcej napiszę później w odpowiednim wątku :)
 
O dzięki za info co do glukozy- czeka mnie widać mało przyjemna posiadówka w przychodni :dry:
Ja już po obiedzie- rosół dziś zjadłam, więc zapewne za 2 godzinki już w lodówce będę siedzieć za czymś do jedzenia:-D
Właśnie kupiłam z fb przewijak za 20zł :-) W sklepie widziałam za takie za 70zł więc uważam że jak na nieużywany to dobry zakup, i motyw uniwersalny:-D
Zobacz załącznik 596999
dla mnie bomba :) a gdzie umieścić taki przewijak? dziewczyny oświećcie mnie, bo jestem zielona :zawstydzona/y: a w ogóle to macie już listę rzeczy jakie są potrzebne dla dzidzi oprócz ubranek, pampersów i wózka?
 
reklama
nie mam listy ale na pewno jeszcze potrzebne będzie
- pieluchy tetrowe
- odciagacz
- przeiwjak
-gruszka do noska
-nożyczki do paznokci
- butelki jak dla mnie najlepszy avent
- pościel do lozeczka
- chusteczki
- plyn do kapieli dla majki miałam z musteli teraz kolezanka mi polecala jakiś plyn co już później nie trzeba oliwkowac tylko zapomniałam nazwy
- cos do pepusia

jak sobie cos jeszcze przypomnę to dam znac no i oczywiście wozek, pampersy, ubranka, lozeczko:-)
 
Do góry