reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

hej monikaaaj, witamy w naszym gronie:) tym razem na pewno wszystko będzie dobrze. wiele z nas ma za sobą poronienia i drżałyśmy bardzo przez cały pierwszy trymestr. napisz nam jeszcze skąd jesteś:)
 
reklama
Hej dziewczynki, ja w weekend tak tylko z doskoku tylko na chwilkę wchodziłam i nie za bardzo dam radę się odnieść do każdej. Spróbuję później nadrobić trochę. Jakoś tak nie bardzo się czułam. Dużo spałam, trochę płakałam i generalnie nie bardzo byłam zdolna do jakiś poważniejszych spraw. Nawet nie poszłam na kurs księgowości, mam nadzieję, że mnie nie wywalą. W piątek miałam wizytę z usg, bo przeraża mnie to twardnienie macicy. Ginka powiedziała, że nie mogę brać tyle duphastonu już. I teraz duphaston dwa razy dziennie, dwa razy luteina, magnezów nawet 5-6 i 3 nospy. mówiła, że szyjka się nie skraca, więc jest dobrze. a to, że macica dziwnie się zachowuje, może być spowodowane wypadkiem.

no i dziewczyny nie wiem co o tym myśleć, ale moja ginka w czasie usg stwierdziła, że jej zdaniem widać siusiaka! :pPP

no i mam dziurę w głowie, 3 dni wcześniej lekarz w luxmedzie potwierdził mi dziewczynkę.

wyszłam z gabinetu i się popłakałam. nie dlatego, że synek, tylko dlatego, że już się nastawiłam na dziewczynkę. a tu taka niespodzianka. no i teraz lipa, bo nie wiem jakim imieniem mówić do brzuszka i w ogóle tak mi jakoś buuu. na szczęście 11.12 idziemy na usg 3d i powinniśmy się ostatecznie dowiedzieć. no i oczywiście wpadłam w jakąś histerię w sobotę, bo miał być Lucjan, jeśli chłopiec. I jak sobie uświadomiłam, że z Lutka mi ludzie będą Lucusia robić, to normalnie jak jakaś wariatka wpadłam w czarną rozpacz. Żal mi było M., bo to imię jego dziadka, ale nie i już. I jak na razie awaryjne jest Józek. Zobaczymy jak dalej. A do usg po prostu zwariuję chyba.

Miłego poniedziałku dziewczynki:)
ja myślę, że trzeba poczekać, ale ważne że dzidzia jest zdrowiutka :) hehe ile lekarzy tyle opinii :) a poza tym :* buziak dla Ciebie, żebyś się już nie smuciła :)

Ivon Spoznione najlepszego;-) i GRATULACJE!;-)

Asku mlody wymiata i to sie liczy w zyciu sie nie zgubi!;D co do mam talent to mnie jednak urzekla piaskarka jedynie kuje mnie fakt ze nie Polka a Ukrainka w Pl programiew wygrala...

Wichurka mam nadzieje ze plamienia przeszly i juz jest ok jesli nie idz na IP

Iwona nie lubie klocic sie z moim przed wyjazdem jego do pracy zawsze potem mM WYRZUTY ze jakby sie cos stalo to bym sobie nie podarowala ze cos nie tak..wiec zadzwon dogadajcie sie i bedzie ok;-)

Bajka rzeczywiscie masz skomplikowana sytuacje ;/ nie wiem co ci doradzic nie chce Cie martwic ale jak urodzi sie bejbik wasze problemy tylko sie poglebia ....wiecz czasem trzeba wybrac mniejsze zlo, moze rozmowa z tesciowa? kiedy ma zamiar zjechac??

Aesthete Ty masz szczescie tyle razy swoje Pole widziec :-)

Makao przykro mi z powoduu niefajnego weekendu i rozumiem Twoje rozczarowanie obawiam sie tego jutro strasznie na wizycie ze jednak nie jaja choc core tez bede kochac ale te nasze nastawienie...usmiechu kochana na caly tydzien;-)tule:D

Funia dwoch synow wieku dojrzewania to jest bomba wybuchowa plus ciaza;-)

Diabliczka powodzenia;-)

Pampuszek zycze jak najmniej problemow! ;-)

Futurystka planelam gafe ten tekst byl Twojej mamy czy tesciowej bo nie wiem czy dobrze przeczytalam;/?

Babelek zdroweczka i fajnego mikolaja dla malej;-)

Dzieki za slowa otuchy i wsparcia;*

U mnie zaczna sie intensywny miesiac wiec pewnie zleci jak z bicza duzo obowiazkow planow do tego swieta...byle do Maja;P;D

Może to dobry pomysł, ale teraz teściowa czeka na obywatelstwo, jak wszystko pójdzie dobrze to w wakacje szwagier ma do niej pojechać trochę popracować i na razie takie są cele. Kiedyś w rozmowie mówiła, że przyjedzie to mi pomoże przy dziecku, bo pewnie będę zmęczona, ale wiecie... ja wolę sama, chociażby miałabym zdychać, to będę wiedziała, że to ja wychowam swoje dziecko, może rozpieszczę, może trochę będę karać, ale będę miała pretensje tylko do siebie, a jak wszyscy w jednym domu byśmy mieszkali, to ja już wiem jakby to wyglądało. Dam sobie radę :) będzie tylko problem jak będę chciała wrócić do pracy... ale i tak chcę ją zmienić, więc trochę czasu minie z tym wszystkim....

Hej dziewczyny:)
Powiekszam grono majóweczek:)
troche mi zajmie zeby poustawiac suwaczki i wgl ogarnąć forum, obecnie jestem w 15t3d ciąży :)
Będziemy mieli synka Adasia :) ogólnie wszystko jest książkowo ale i tak sie stresuje
ponieważ mam za soba 2 poronienia w 1 trymestrze w 5 i 9 tc.
Co moge o sobie wiecej powiedzieć... Czekam na upragniony maj! :)
Caluje wszystkie:)

Witamy witamy nową Majóweczkę :) uwierz, ja też się stresuję. Za mną jedna ciąża obumarła. Rozgość się :)

Dziś mam wizytę o 14.30. Dziewczyny 3majcie za mnie kciuki, bo jak zwwykle zaczynam schizować. Ja nawet nie wiem jaka to będzie płeć do końca, niby jeden lekarz na IP powiedział, że dziewczynka na 90%, ale mój lekarz powiedział, że jeszcze za wcześnie, żeby mówić... Jedyne czego teraz pragnę, to usłyszeć serduszko i żeby lekarz powiedział, że wszystko jest oki... Dziś wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu. Mam takiego stresa, że dłonie mi się pocą, zaraz muszę się lecieć szykować. Aaaaa!!! Jejciu... :(
 
witam poniedziałkowo ;-)

słonecznie ;-) aczkolwiek rano było zimno i musiałam auto skrobać :dry: uroki ;-)


w pracy względny spokój :tak: jakoś można przeżyć ;-) poniedziałki niby najgorsze, ale już bliżej wtorku roboczego ;-)



Monikaaaj witaj :tak: nawet blisko mnie ;-)
 
reklama
Do góry