reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

ivon - możemy bez kolejki krew badać ? :p

W ogóle macie szalone sny :p. Mi się nie śniłą porody, porodówki i takie tam chociaż możłiwe że jakiś czas temu cos było ale nic nie pamiętam już :p.

Powiem Wam że czuję się źle... dlatego czytam teraz tylko pobieżnie :). Głowa mnie boli od wczoraj i wiem że to ze stresu, bo już miałam jeden stres ostatnio i było tak samo ;//. Pomóżcie mi jak mam się zrelaksować...

CO do olejku do masażu to czytałam o nim, owszem :). I że tak się da uniknąć tego cięcia i odpowiednią pozycją porodu, ale muszę znaleść szpital który mi pozwoli na takową ;/. WKurza mnie to strasznie że na zachodzie to się tnie tylko jak naprawdę jest zagrożenie, może 1 % porodów, a u nas pewnie 99... jak zwykle jesteśmy zacofani jak cholera ze wszystkim... a ja nie chcę żeby jakaś położna mi nożyczkami cięła krocze, bo tak ;/. Najlepsze jest to że nawet nie pytają o zgodę, bo po co ? Przepraszam, naprawdę jestem zła :p.

A no a mój brzuch nie rośnie (chyba) :p. Często w ogóle zapominam że jestem w ciąży :p.

No i byłam w Tesco oglądać staniki, ale niestety wszystkie za małe, więc muszę znaleźć sklep z rozmiarem DD czy E... ;/. A szkoda bo tam były dwa ładne za 30 zł, więc cena dobra :D. Ale niestety wystają mi piersi z nich tak jak teraz...

No i dalej nikomu z rodziny nie powiedziałam o ciąży, myślę że tak w maju wspomnę ;P.

No i nie wiem co dziś na obiad zrobić... hm...
 
reklama
futurystka nie przejmuj się ciesz się ciążą na przekór matce opowiadaj ile się da pokazuj jak bardzo cię to cieszy:tak:
funia11 wydaje mi się że to zależy od szpitala i jakie ci się położne trafią ja nie miałam takiej możliwości ale na pewno da się bez żadnych dopłat
Pampuszek opoczywaj ile się da też jestem tym zbulwersowana że traktują kobiety jak mięso na rzeź:baffled: czytałam o tych olejkach i można zwykłym naturalnym się masować ale tak myślę dobra ja się wymasuję a one i tak po swojemu mnie potną:confused:

dziś na obiad łazanki:-D
 
Dziewczyny wybaczcie,ze zasmiecam forum ale spodobalo mi sie, to :


MODLITWA MĘŻCZYZNY:
,,BOŻE DROGI"
Chodzę codziennie do pracy i wytrzymuję tam 8 godzin, podczas gdy żona siedzi sobie w domu. Chcę, żeby wiedziała, co musze znosić, więc proszę Cię, pozwól, by jej ciało stało się moim na jeden dzień. Amen.
Bóg w swej nieskończonej mądrości spełnił prośbę mężczyzny.
Następnego ranka mężczyzna obudził się jako kobieta. Wstał, szybko przygotował śniadanie dla swej drugiej połówki, obudził dzieci, przygotował im ubrania do szkoły, dał im śniadanie, zapakował drugie śniadanie dla nich i odwiózł je autem do szkoły. Poszedł do domu, zebrał rzeczy do prania i nastawił je, poszedł do banku, aby wpłacić pieniądze. Poszedł na bazarek po zakupy, potem do domu, rozpakował zakupy, zapłacił rachunki i wpisał je do książki rachunkowej. Wyczyścił kuwetę kota i wykąpał psa. Była już 1,więc spieszył się, by pościelić łóżka, powiesić pranie, wytrzeć kurze, zamieść i wytrzeć podłogę w kuchni. Poszedł do szkoły, by odebrać dzieci, a w drodze powrotnej rozmawiał z nimi. Przygotował im mleko i herbatniki i dopilnował, aby odrobiły lekcje. Potem wyjął deskę do prasowania i prasując oglądał telewizję.
O 16.30 zaczął obierać ziemniaki i warzywa na sałatkę i przygotował kotlety schabowe. Po kolacji posprzątał w kuchni, nastawił zmywarkę, poskładał pranie, wykąpał dzieci i położył je do łóżka. O 21.00 był już zmęczony a ponieważ jego codzienne obowiązki jaszcze się nie skończyły, poszedł do łóżka, gdzie odbył stosunek zanim zdążył zaprotestować.
Następnego ranka, gdy tylko się obudził ukląkł koło łóżka i powiedział: Boże nie wiem, co ja sobie wyobrażałem. Jakże się myliłem zazdroszcząc mojej żonie, że może cały dzień być w domu. Proszę, bardzo Cię proszę, czy mógłbyś to wszystko przywrócić tak jak było?"
Bóg w swej nieskończonej mądrości odpowiedział:
,,Mój synu, widzę, że czegoś się nauczyłeś i bardzo chętnie bym to wszystko zamienił, tak jak było, ale musisz poczekać dziewięć miesięcy. Wczoraj w nocy zaszłeś w ciążę."
 
hej z domu :sorry2: wzięłam kolejną dawkę tabletek, tamta niewiele pomogła :dry:oby ta była bardziej pozytywna ;-)

wchodzę sobie na stronę z wiadomościami lokalnymi i co czytam o ulicy, przy której jest przedszkole Mrówka i dodatkowo jest przy tym przedszkolu remont :szok: W piątek, około godz. 10.25 podczas remontu doszło do rozszczelnienia studzienki gazowej, a w konsekwencji do zapłonu. :szok::szok: myślałam, że zejdę na zawał! całe szczęście to gazociąg niskiego ciśnienia, więc wybuch nie groził :sorry2: no, ale pierwsze myśli tragiczne :dry:
 
Babelek, Makao opiekunka po rozmowie z mezem. Narazie troche sie poprawila. Wiecej bawi sie z synkiem i nawet pomaga troche w domu. Zalezy jej zebysmy kupili jej bilet na swieta zeby mogla pojechac do rodziny na tydzien, ale mam nadzieje, ze ta mala zmiana nie tylko tym jest spowodowana ;)

browngula fajny wozeczek :) Za ta cene naprawde sie oplaca.

futurystka oj slyszalam taka sama gadke od niektorych ludzi jak w ciazy z synkiem bylam. Jak w 6 miesiacu kupywalam wozek to tez sie pukali i, ze dziecko moze sie jeszcze nie urodzic. Ale wiesz co? Zlewaj to! Nie pozwol nikomu zniszczyc Twojego szczescia i w pelni ciesz sie ciaza!

pampuszek to widze, ze mamy ten sam problem. Ja tez ostatnio poluje za stanikiem E ale niestety w wiekszosci sklepach takich nie oferuja :/

mi_lva u mnie lazanki byly wczoraj :D
 
Hejka
Wiszę że przy piątku to nie tylko mnie głowa boli- spijam kawę z nadzieją że wspomoże tabletkę:-)

Futurystka masz termin na 1 maja-tak jak wg OM czyli 18tydzień i 2 dni:-)
Mamą sie nie przejmuj, 25 lat to super wiek na dziecko, ja żałuę ,że się wcześniej nie zdecydowałam działać, jak na licencjacie byłam, bo teraz to zaczynam się obawiać o karierę-co ja gadam w PL to chyba każdy się o to obawia:baffled:

Jutro jadę po leżaczek dla Bobika :-D A wczoraj poczułam coś mega dziwnego- to chyba Bobik zaczyna być wyczuwalny mimo tego łożyska na przedniej ścianie (wczoraj gin mi powiedział, że łożysko jeszcze jest ruchome i zmieni lub nie, swoją pozycję) Cos mi się tam kopało i ruszało jak nigdy więc obstawiam że to Ono :-D
 
Pampuszek to różnie jest z tym pierwszeństwem kobiet w ciąży. w mojej przychodni wiszą kartki, że kobiety w ciąży i honorowi dawcy krwi przyjmowani są poza kolejnością :-) w tesco też jest kasa z pierwszeństwem dla ciężarnych, kobiet z małymi dziećmi i niepełnosprawnych,

jakoś specjalnie nie szukałam czy wszędzie możemy się pchać pierwsze, ale pewnie jak mi brzuch urośnie, że na nogach ciężko będzie mi ustać, to poszukam, albo po prostu będę pytać: czy będą państwo tak mili i pozwolą podejść mi pierwszej do okienka? równocześnie wypinając brzuch do granic możliwości :-D:-D

za takie gadanie to ludziom kaktus na języku powinien urosnąć:crazy: nic nie pomyślą, albo może nie mają czym:-D:-D

a wózek za taką cenę to rzeczywiście okazja, gratuluję;-)

ale pospałam, to wszystko przez te badania i poranek bez tabletki na tarczyce... tak mnie głowa bolała, że nakryłam się kocem i na szczęście obyło się bez apapu :tak: a zaraz zbieram się odebrać wyniki i jadę do rossmanna poprawić sobie humor:-D te nasze bóle głowy to przez pogodę, jakby słoneczko choć trochę zaświeciło to człowiek poczułby się inaczej, odżył trochę, a tu takie szaro za oknem...
 
Witam piątkowo :*

Lena- ciesze sie z opiekunką sie trochę poprawiło :)
Bąbelek- zdrowiejcie! :*
Aśku- czytam że pijesz kawkę :) Możesz napisać jaką i w jakich ilościach? Kurczę nie zazdroszczę stresów z tym wybuchem, ja napewno tez bym zeschizowała ;/
brownagula- gratuluję zakupu wózka, My tez szukamy okazji.:tak:
futurystka- nie przejmuj sie mamą! Jesli sie coś trafi to kupuj! Napewno wszystko bedzie dobrze! Jak ja powiedziałam babci ze szukamy okazji i jak sie trafi to kupimy wózek, fotelik itp To oczywiście usłyszałam ze "Kupuje sie jak sie dziecko urodzi":no:
Mia- biedna, trzymam kciuki zeby wkońcu te wymioty ustały! Tekst świetny:tak:
funia- ja rodziłam w klasycznej pozycji. Nie wiem czy mogłam sobie pozycję wybrać, nikt mnie nie pytał.:baffled:
struss- gratuluję ruchów Bobika:-)
Makao- dzięki za wieści od Straciatelli. Dobrze ze sie wszystko normuję. Jak widzę nowy post w wątku na Sygnale to mnie coś "ściska":szok:

Dziewczyny tak piszecie o tym nacinaniu krocza. A nie mam nic przeciwko temu. Trafiłam przy porodzie na super położną, tak sie mną opiekowała jak conajmniej matka! I teraz chocbym miała jej zapłacić majątek to bedę chciała zeby była przy porodzie. Jak juz Mati wychodził to robiła wszystko zeby mnie nie naciąć. Az przy kolejnym parte sama jej kazałam to zrobić i myk Mati wyskoczył. Zrobiła to tak profesjonalnie, nic nie czułam, miałam 4 szwy, normalnie chodziłam, normalnie siadałam. Więc teraz tez wolę być nacięta niż popękać. Tak ze pierworódki spokojnie nie bójcie sie tak tego nacinania.:tak:

Co do snów to ja tez mam straszne i takie dziwne. Dzisiaj obudziłam sie o 3 przez głupi sen i nie mogłam zasnąć:wściekła/y:

Dzisiaj robie porządki co by w weekend sie weekendować :-D

Dziś na obiadek zupa ogórkowa i naleśniki z serem i koniecznie z dżemem truskawkowym :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry