reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ewelinko pijam w pracy z ekspresu ;-) a w domu raczej rozpuszczalną ;-) przy większym kryzysie piję kapsułkowe espresso, ale daję więcej wody ;-)
w pierwszej ciąży rozmawiałam o kawie, ginka mówiła mi tak - by przekroczyć dopuszczalną dawke kofeiny, musiałabym wpierniczać ziarenka kawy w pokaźnych ilościach ;-)i tej wersji się trzymam nadal ;-)

Annad miałam po tygodniu :tak:
 
reklama
Witam Kochane!

Na zewnatrz plus 13 stopni :o caly kolejny tydzien taki bedzie.. To nie fair, ja chce prawdziwa zime :( w pracy dosc duzo roboty, dlatego dopiero teraz pisze.. byle do 5tej i weekend :)

Asku mam nadzieje, ze bol glowy mija :*
Lena wiem, jak to jest pracowac na zmiany i mijac sie z ukochanym. Jak pracowalam w mojej poprzedniej pracy to prawie w ogole sie nie widzielismy.. A jak sie widzielismy bo juz sie tak fajnie zlozylo to zawsze sie konczylo klotnia :/. Teraz przynajmniej jest fajnie bo pracujemy normalne godziny i mimo, ze zadko mamy wolne razem to widzimy to mamy wieczory razem :)
Babelek na kaszel to syrop z cytryny, duza szklanka cieplej wody przegotowanej z duza iloscia wycisnietej cytryny, miodem i sokiem malinowym, jesli to zwykle przeziebienie to pomoze raz dwa :*
Pampuszek dzis mi sie snilo, ze moja dobra kolezanka byla w 6-stym miesiacu ciazy i przyszla na ploty i mi powiedziala, ze dzis idzie ostatni raz do klubu w wysokich obcasach i napije sie tylko kieliszek wodki :/
Struss mam nadzieje, ze glowka przestanie bolec :*
Mia lacze sie w bolu z wymiotami :/ juz nie mam sil :/ i nic nie pomaga :(
Futurystka wyobrazam sobie jak zraniona sie musialas poczuc biedaku :/ glowa do gory, wszystko bedzie dobrze i wiem, ze Ty tez o tym wiesz :):) idz na zakupy poprawi Ci to humor :*
 
Ewelinko pijam w pracy z ekspresu ;-) a w domu raczej rozpuszczalną ;-) przy większym kryzysie piję kapsułkowe espresso, ale daję więcej wody ;-)
w pierwszej ciąży rozmawiałam o kawie, ginka mówiła mi tak - by przekroczyć dopuszczalną dawke kofeiny, musiałabym wpierniczać ziarenka kawy ;-)

Mi gin powiedział ze pomimo mojego niskiego ciśnienia mogę tylko bezkofeinową:angry: Oczywiście piję z kofeiną. Przeważnie rozpuszczalną. Ale słyszała ze już lepsza parzona niż ta rozpuszczalna :baffled: Z ekspresu uwielbiam! Oczywiście piję tylko poza domem, muszę sobie ekspres sprawić:-)
 
mi_lva - dzięki za wsparcie :)) jakoś mi mija powoli, bo sobie dziś robię oficjalnie wolne i odpoczywam właśnie :). Co do tych olejków - też się boję że sobie będę masować a i tak nic z tego... ehhh

Mia - fajne to :D

Lena - ja widziałam chyba w H%Mie, ale to już takie do karmienia od razu, więc nie wiem czy będą wygodne...

ivon
- to muszę sprawdzić u siebie jak to wygląda :)

ewelinka - tak się naczytałam że taka rana się dłużej (zazwyczaj) goi niż naturalne pęknięcie. Poza tym jest taka sprawa że poród jest sprąwą naturalną, prawda ? Więc po co tak naprawdę takie operacje dodatkowe :p. Jeśli chodzi o kawę, ja właśnie kupiłam bezkofeinową, i ją sobie próbuję i mi smakuję :). Jacobs sypana.



jeeej, lubię łazanki :D
 
Apropos kawy ja pije 1 dziennie rozpuszczalną z 2 łyżeczek, ale czasami mam jazdę na zwykłą kawę:-)
Dostałam fajny przepis na kawę, gotuje się 2 łyżeczki zwykłej kawy w małym garnuszku z goździkami, cynamonem, imbirem, przelewa się do kubka, dolewa ciepłego mleka (bo podobno kawa z zimnym mlekiem jest niezdrowa tak samo jak herbata z cytryna-ale bez przesady) słodzi się to miodem i pije- rewelacyjnie rozgrzewa i tak świątecznie smakuje :-):-)

Ja na obiad dziś warzywa z patelni i czerwony ryż :-)
 
Ewelinko ja też niskie ciśnienie mam ;-) kawa coś mi podnosi, bez kofeiny nie mogę wytrzymać ... inaczej zasypiam ;-) dlatego pamiętam słowa mojej poprzedniej ginki :tak: i piję z umiarem ;-)


Struss cóż za odmiana obiadowa ;-) truskawkami nie sikasz czasem?

Gwiazdeczko zimy ci brakuje? :-D bedzie zima stulecia i każdy będzie stękać, że zima ;-) trza brać co daje przyroda :tak: masz taki a nie inny klimat ;-)
ja tam za zimą nie tęsknię ;-)

ja dzisiaj mam zupę gulaszową :-D mamusiową ;-) mam też trzy gołąbki mamusiowe ;-)

głowa lekko odpuszcza :sorry2: cały czas ją czuję ... może po obiedzie przekimam się chwilę i będzie lepiej ;-)

jadę po Mrówka :tak: zabiorę w drodze powrotnej męża ;-) i odpoczynek do wieczora ;-) wieczorkiem podjadę do paczkomatu po prezenty mikołajkowe Mrówka ;-) czyli trzeba czekać aż on zaśnie ;-)
 
No jak zwykle koncowka w pracy musi mi sie ciagnac :p
Ostatnie 2 godziny i czuje jakby zegar stanal w miejscu.

struss w koncu to juz 17 tydzien wiec dzidzia daje o sobie znac :) Za kilka tygodni kopniaczki stana sie mocniejsze :)

ewelinka popieram co do nacinania :) Mnie polozna tez naciela, bo maly mial problemy z wyjsciem i powiedziala mi, ze lepiej naciac niz ma samo peknac. Mi zalozono trzy szwy, ktore po paru dniach same sie rozpuscily. I tez moglam normalnie siadac i chodzic. Ja za porzadki zabieram sie tylko w soboty :D

gwiazdeczka widze, ze obie z niecierpliwoscia czekamy w pracy na ten weekend :) No moj maz wlasnie walczy teraz o poranne zmiany zebysmy chociaz te wieczory mieli dla siebie.

Pampuszek w poprzedniej ciazy takie do karmienia kupilam sobie w 7 miesiecu i nosilam, ale tym razem cycki powiekszyly mi sie o te dwa rozmiary o wiele szybciej i poszukuje czegos na gwalt :/ H&M niestety w poblizu nie mam.

struss ja to nawet kawy przelknac nie moge, a wczesniej pilam po 5 dziennie :D

Asku Ty juz masz przygotowane preznty dla synka na mikolaja? Ja jakos nie moge sie zebrac. Do niczego glowy nie mam.
 
reklama
Lena, a szukałaś w sklepach z bielizną ? U mnie w centrum jest taki butik i są tam różne rozmiary z tego co wiem, no ale też wcale to centrum nie jest mi po drodze heh :p.
 
Do góry