reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

wiecie co my wczoraj byliśmy u moich rodziców i mówiłam mojej mamie że chcemy zrobić w sierpniu ślub kościelny a na drugi dzień chrzciny w ramach poprawin a ta mi powiedziła, że nie wiadomo czy jeszcze dziecko się urodzi!!!
tak mi się odechciało wszystkich zakupów, nic nie kupuję bo moja matka to zawsze kracze i wychodzi na jej;(

daj spokój, kupuj właśnie gadankom na przekór. a matki nie słuchaj. Kochana, Ty jesteś już w 19 tygodniu (jak dobrze pamiętam, suwaczek przyspiesza ci) 5 miesiąc . na pewno wszystko będzie dobrze. moja matka próbowała mi takie głupoty wciskać ale w końcu jej powiedziałam kilka słów dosadnie i na razie siedzi cicho.
 
reklama
dziękuje za wsparcie dziewczęta, ale jakoś po tych słowach w ogóle opadłam z sił, chciałam, żeby doradziła mi z łóżeczkiem czy wózkiem to gada, że takie rzeczy kupuje się jak dziecko się urodzi bo to nie wiadomo co się przytrafi jeszcze!
ona uważa że jestem za młoda na dziecko i że pownnam doktorat robić anie dzieci rodzić

Makao 19tydz będzie w niedziele:)nie wiem jak Wy tam liczycie te tyg ale mój śpieszy o tydz suwaczek i liczę, że w niedzielę dopiero się rozpoczyna 19!
 
Ostatnia edycja:
wiecie co my wczoraj byliśmy u moich rodziców i mówiłam mojej mamie że chcemy zrobić w sierpniu ślub kościelny a na drugi dzień chrzciny w ramach poprawin a ta mi powiedziła, że nie wiadomo czy jeszcze dziecko się urodzi!!!
tak mi się odechciało wszystkich zakupów, nic nie kupuję bo moja matka to zawsze kracze i wychodzi na jej;(

Nie sluchaj mamy. Juz kiedys pisalam tutaj o tym,ze najwazniejsza jestes Ty dziecko i Twoj ukochany. Reszta moze Cie cmoknac. Ja NIKOGO nie slucham. Zreszta chyba sie mnie boja,bo zawsze i na wszystko mam odpowiedz.
Aaa i jeszcze cos waznego powiem:) Nasi rodzice ciotki itp itd nie maja pojecia jak technika poszla do przodu. Jak ja mowie np mojej tesciowej,ze dzidzius maha raczkami albo polyka wody plodowe, to w to nie wierzy:D Kiedys nie bylo takiej techniki jak teraz.

Ja teraz mieszkam na 1 pietrze, w takim wielkim domu,gdzie mieszka 7 rodzin. Jednak mieszkanie jest za male i tez caly czas szukamy czegos innego. Problem tkwi w tym,ze moj Maz nie moze zrozumiec kilku kwestii odnosnie pietra. Wyszukuje jakies mieszkanie nie powiem,ze mi sie nie podobaja ale np na 4 pietrze. Kilka razy mu powiedzialam,ze chyba upadl na glowe:) ale do niego to nie dociera.

Ja juz nie wiem co mam z soba zrobic:( Zjadlam rano pol kanapki, wypilam duzo wody, herbate i wszystko zwymiotowalam. Maz jak wychodzil z pracy,to mial lzy w oczach ze musze tak cierpiec :( I ta rana po zebie. Sama nie wiem kiedy to wszystko sie skonczy.
Dzisiaj przyjezdza kuzyn,takze musze zrobic maly obiad ale przedtem male zakupy. Zrobie tarte z warzywami i serem na ciescie francuskim do tego salata z ogorkiem i pomidorem itp a sobei kupie lod truskawkowe,bo odziwo tylko na to mam apetyt.

brownagula gratuluje wozka,a przede wszystkim ceny:)
 
Makao termin mam na 1maja:D moja matka wyszła za mąż jak miała 27lat a 28 jak urodziła pierwsze dziecko i ma mgr!
(ja mam 25 i też mgr:D)
Mia współczuje wymiotów, lody są dobre na wymiotowanie
 
mia mi na mdłosci i wymioty pomagało jak sobie ssałam cukierka lodowego, bo miętowe były za mocne...
Odpukać kilku dni mam spokój, czasem mnie z rana mdli tylko, ale to jeszcze do wytrzymania...
No dobra kilka dni temu zwymiotowałam słonymi paluszkami które zjadłam z rana...
Raz gin mi poradził żeby sobie po przebudzeniu brać 1/2 aviomariunu, albo imbir do herbatki jak cytrynkę jeden plasterek :)
 
dziękuje za wsparcie dziewczęta, ale jakoś po tych słowach w ogóle opadłam z sił, chciałam, żeby doradziła mi z łóżeczkiem czy wózkiem to gada, że takie rzeczy kupuje się jak dziecko się urodzi bo to nie wiadomo co się przytrafi jeszcze!
ona uważa że jestem za młoda na dziecko i że pownnam doktorat robić anie dzieci rodzić

Makao 19tydz będzie w niedziele:)nie wiem jak Wy tam liczycie te tyg ale mój śpieszy o tydz suwaczek i liczę, że w niedzielę dopiero się rozpoczyna 19!

Nie przejmuj sie, chyba mamy tak maja, ze jeśli nie prowadzimy życia po ich myśli to dogryzaja. Ja swojej nawet nie pokazuje ubranek wózków czy zabawek, bo wiem ze jeszcze nie czuje klimatu. Ale juz przywykliśmy :) mam nadzieje, ze sie jednak we wnuku zakocha jak juz zobaczy :)

A Ty idziesz jakoś z tygodniami jak ja chyba dzien przede mną ;) ja w poniedziałek zaczynam 19 tc :)

Polecam popatrzeć dzisiaj na sklepy, bo gdzieniegdzie obchodzą tzw Black Friday i są fajne wyprzedaże. :)
 
Zakupy są ,zaraz obiad .A potem na plotki.Oglądałam w telewizji program o porodach na świecie .Kobiety mówiły ,że wybierają w jakiej pozycji chcą rodzić.Czy u was w szpitalu też tak można?Mam na myśli bez kasy.
 
mia mi na mdłosci i wymioty pomagało jak sobie ssałam cukierka lodowego, bo miętowe były za mocne...
Odpukać kilku dni mam spokój, czasem mnie z rana mdli tylko, ale to jeszcze do wytrzymania...
No dobra kilka dni temu zwymiotowałam słonymi paluszkami które zjadłam z rana...
Raz gin mi poradził żeby sobie po przebudzeniu brać 1/2 aviomariunu, albo imbir do herbatki jak cytrynkę jeden plasterek :)

Ja od poczatku ciazy mam z tym problemy dobrze,ze z dzidzia wszystko dobrze. Na imbir nie moge patrzec,bo wypijalam kilka herbat dziennie wlasnie z nim. A mam specjalne czopki na wymioty i mdlosci ale nie chce przesadzac,bo one powoduja sennosc.
Pozniej mam takie tabletki,ktore pomagaja niby Nausema z witaminami i sa specjalnie dla kobiet w ciazy. I ten paracetamol 500 mg bo bym z bolu nie wytrzymala:(

Sprobuje lody dzisiaj . A z cukierkiem to wytrzymuje 10 sekund w buzi. Cialo obce w ustach i musze wypluc :(
 
reklama
Do góry