reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam!
Pierwsze i najwazniejsze gratuluje udanych wizyt!

Ale sie zezloscilam.. achh te hormony... Widze, ze pracy sie rozniosla plotka o mojej ciazy, kazdy mi sie na brzuch gapi tak perfidnie ale nikt nic nie powie :wściekła/y: zlosci mnie to sama nie wiem czemu :wściekła/y:
 
reklama
:-D Tak sobie siedze na L4 i mnie natchnelo:-) mimo, se nadal mi ciezko uwierzyc w to wszystko. ( przepraszam, za brak polskiej klawiatury, jakos nie umiem jej ustawic...wrrrr)
Mam 32 lata :)szok:) i to moja pierwsza ciaza. Termin mam na 9 maj ( albo na 8 albo i na 3...przy kazdym badaniu inna wersja ;-))
 
Kasia.it pewnie, ze mozesz :) Witaj i napisz cos wiecej o sobie :)

gwiazdeczka niestety, ale znam to uczucie. Ja powiedzialam poufnie mojemu lederowi o ciazy, a juz po kilku dniach az do dnia dzisiejszego wszyscy jak przechodze gapia mi sie na brzuch jakby nie wiem co tam chcieli zobaczyc:baffled: I tez nikt wprost nie podejdzie czy nie zapyta. Ale ja to zlewam:-p
 
a ja miałam napisać, ale zapomniałam ;-) wczoraj w biedronce widziałam pieluchy Huggies ;-) normalne, najnormalniejsze pieluchy jednorazowe ;-)

SAGA współczuję :-(

KASIA witaj :tak:

Mrówek wie, że dziewczyny mają siurki i sikają na siedząco ;-) a chłopaki mają siuraka i sikają na stojąco ;-)
czasem dorwie tatę sikającego na siedząco (bo ślubny lubi rozbudzać się na kiblu) :-D wtedy słyszę - no co ty tata jak baba sikasz?? ;-) :-D

słoneczko wychodzi :tak: przyjemna pogoda jesienna ;-) w porównaniu z porankiem - zajebista ;-)
 
Asku fajny ten Twoj Mrowek, zaloze sie, ze smiechu masz w domu duuzo
Kasia witaj!
Milva mniaaam ostatnio mam smaczki na papryke ;-)
Lena no wlasnie ja nie wiem co ja sie tak przejmuje :no:
 
Nie wiem od czego zaczac!! Gdzie moge znalezc i ustawic kalendarz, taki ktory mi liczy tygodnie??:-)) tez taki che!!!

Ja mieszkam we Wloszech, nie wiem jakie sa zasady w tej chwili e Polsce, Jesi chodzi o macierzynski...ale tutaj jest tragicznie. Przeraza mnie to, teoretycznie jest 2+3 ( kto i gdzie zostawi malenstwo trzymiesieczne i wroci do pracy????):-((

Jestem na L4 do poniedzialku wlacznie, czyli do kolejnej wizyty u mojej lekarki, w zwiazku z kluciem w podbrzuszu i w dole plecow :-( ktoras z Was miala cos takiego? Bylam na pogotowiu, powiedzieli ze wszystko wyglada ok...ale kazali odpoczywac do kolejnej wizyty! Eh..
 
gwiazdeczka, lena poki co dla znajmoych z pracy - Wasza ciąża to tylko plotka - więc pewnie gapiąc się na brzuch szukają w nim potwierdzenia, że jednak ta plotka to fakt:))

Wichurka to dobrze ze nic dzidzi nie grozi.

Aśku no u nas w pruszkowie pogoda do bani niestety. Mam wrażenie że słońca to dziś nie ujrzę niestety takie gęsto szare niebo, i mokro:/

Kasia witaj:)

Ja nie wiem co gotować dzis, muszę moze polookać co mam w lodówce, bo do sklepu nie chce mi się isc, ale z kolei jak mam rozmrazac jakies miecho, to chyba jednak zejde na dol i kupie coś w sumie. Spaghetti za mną chodzi, ale muszę uważać bo zgaga mi tez dokucza niestety.

Nie wiem co zrobić żeby się do pionu doprowadzić. co się podnoszę to mam odruch wymiotny, i ogromną chęć puszczenia pawia://

w ogole mam wrazenie ze wyglądam jak dziad jakis, włosy wiecznie wyczochrane od tego lezenia, strój domowy bardziej wygodny niz ładnhy....
 
Ostatnia edycja:
Witaj Kasia!
ja się dopiero obudziłam :eek: bo wstałam przed 7, a przed 9 padłam i zasnęłam...
Jeżeli chodzi o kąpiele, to ja się też kąpię w wannie, wydaje mi się, że po prostu wszystko trzeba robić z głową i nie przesadzać z temperaturą.
Aśku świetne teksty synka :laugh2:
Byłam wczoraj u endokrynologa, mam brać dalej tabletki i tyle... właściwie musiałam się sama o cokolwiek dopytywać, nawet mi USG nie zrobił, skierowanie na badania to musiałam wymęczyć, bo jak on to powiedział... w ciąży wyniki i tak są niemiarodajne... szkoda słów... to na jakiej podstawie mam się dowiedzieć czy się polepsza...? Ale nie rozpoczynam kolejnej rozmowy na temat lekarzy na NFZ... nie mam kompletnie do nich zaufania!! Dlatego nie wyobrażam sobie nie chodzić do gina prywatnie... tam przynajmniej czuję zainteresowanie, troskę...
 
reklama
Witam się i ja... :-)

Nadrabiam, nadrabiam i zostało mi tylko jeszcze 20 stron do przeczytania ;-) ale to już muszę dokończyć później lub nawet jutro... zaraz muszę uciekać na zakupy, potem córę odebrać ze szkoły i do lekarza do innego miasta, a jak wrócimy pewnie znowu już będzie pora do spania...

Wpadłam napisać że u nas ok, dzisiaj zaczynamy 15 tc, no i dzisiaj są piąte urodziny mojej córuni :-) A dopiero co się urodziła... ;-) W sobotę przyjęcie, więc mam masę rzeczy do kupienia, zorganizowania i ogarnięcia, piątek i sobotę pewnie cały dzień spędzę przy garach ;-) (13 dzieci + 16 dorosłych :eek: )

Miłego dnia Wam życzę i postaram się zajrzeć wieczorkiem...

Ptysia, robisz torty? :-D Moja córa zażyczyła sobie kotka, może coś mi doradzisz? ;-)
Jak robisz masę cukrową, a może to jakaś inna?
 
Do góry