reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

jaka jestem wkurzona to sobie nie wyobrażacie :wściekła/y:
dzwoni do mnie moja mama że przyszło mi świadczenie z zusu do mojej mamy na adres pocztą! Mimo że wypełniałam że chcę na konto,i czekałam jeszcze pół godziny w kolejce z wypełnionym świstkiem to wysłali mi na adres zameldowania pocztą, i musiałam specjalnie jechać do mojej mamy na drugi koniec miasta;/
Mało tego że chyba jakaś piz... nie zaznaczyła mi że mam kod "B" i mi za mało przyszło...
A moja mama oczywiście taka jest dobroduszna, że moimi pieniędzmi się zaczęła rządzić i dała listonoszowi moją "końcówkę" ;/ niby nie wiele bo tam było 5zł coś ale kur....:wściekła/y: powiedziałam że może niech swoje końcówki typu 9zł coś daje listonoszowi który i tak ma drugą wypłatę to się zaczęła tłumaczyć, że tak patrzał że nich Pani na piwo da chociaż ;|
Normalnie tak na nią się wydarłam o to 5zł, że powiedziałam żeby mi oddała i na swoje pieniądze to jest dusigrosz a moimi pieniędzmi niech się nie rządzi...:wściekła/y: I że zrobię awanturę w zusie bo nie dość że mi pobrali za przekaz, to mama dała listonoszowi no kur... i muszę dychę na bilety wydać żeby wpłacić!;/
a moja mama na to co ?"Oj tam 5zł to nie majątek już nie przesadzaj! Przecież i tak dużo pieniędzy dostajesz(!!!), Rafał zarabia KUPĘ pieniędzy, nie mów że zbiedniejesz!!! na biednych nie trafiło to ja mogę płakać że mam małą emeryturę a wy na dwoje macie tyle że hoho " :wściekła/y:

Kur... oprócz tego że ok 200zł miesięcznie płacę za wizyty, czeka mnie prenatalne-następne 200zł a jeszcze pewnie mi da skierowanie na badania krwi to sorry ... I sam fakt że pipy siedzą pierdzą w stołki w tym zusie :wściekła/y: ale awanturę zrobię tam!!!:wściekła/y:
Zaraz idę do wpłatomatu muszę jechać do najbliższego do Czeladzi i stracę pół dnia... No i jak tu się nie wkur....????:wściekła/y::crazy::baffled:
PS.nie to że jestem dusigroszem czy coś, ale moja mama to żeby 2zł zaoszczędzić to by szła po trupach, a się wkurzyłam bo moimi pieniędzmi się rządzi i jeszcze na piwo... a ja pijaństwa nie toleruję i nie będę się dokładać...:wściekła/y:
Jakbym kopnęła w d... tego listonsza to ... :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewwe u mnie wlasnie dzisiaj spaghetti :D

Martynia ale pospalas:szok:
Joanna23 wszystkiego najlepszego dla coreczki :) No czas strasznie leci! Moj synek niedawno konczyl 4 lata, a przeciez jeszcze niedawno byl taki malenki :) Co do torta to jesli moge sie wtracic :p (tez robie) moze zrob jej kotka hello kitty? :) Ja mase zawsze kupuje gotowa. Goraco polecam te z firmy Satin Ice :) Napewno znajdziesz w UK.
 
jaka jestem wkurzona to sobie nie wyobrażacie :wściekła/y:
dzwoni do mnie moja mama że przyszło mi świadczenie z zusu do mojej mamy na adres pocztą! Mimo że wypełniałam że chcę na konto,i czekałam jeszcze pół godziny w kolejce z wypełnionym świstkiem to wysłali mi na adres zameldowania pocztą, i musiałam specjalnie jechać do mojej mamy na drugi koniec miasta;/
Mało tego że chyba jakaś piz... nie zaznaczyła mi że mam kod "B" i mi za mało przyszło...
A moja mama oczywiście taka jest dobroduszna, że moimi pieniędzmi się zaczęła rządzić i dała listonoszowi moją "końcówkę" ;/ niby nie wiele bo tam było 5zł coś ale kur....:wściekła/y: powiedziałam że może niech swoje końcówki typu 9zł coś daje listonoszowi który i tak ma drugą wypłatę to się zaczęła tłumaczyć, że tak patrzał że nich Pani na piwo da chociaż ;|
Normalnie tak na nią się wydarłam o to 5zł, że powiedziałam żeby mi oddała i na swoje pieniądze to jest dusigrosz a moimi pieniędzmi niech się nie rządzi...:wściekła/y: I że zrobię awanturę w zusie bo nie dość że mi pobrali za przekaz, to mama dała listonoszowi no kur... i muszę dychę na bilety wydać żeby wpłacić!;/
a moja mama na to co ?"Oj tam 5zł to nie majątek już nie przesadzaj! Przecież i tak dużo pieniędzy dostajesz(!!!), Rafał zarabia KUPĘ pieniędzy, nie mów że zbiedniejesz!!! na biednych nie trafiło to ja mogę płakać że mam małą emeryturę a wy na dwoje macie tyle że hoho " :wściekła/y:

Kur... oprócz tego że ok 200zł miesięcznie płacę za wizyty, czeka mnie prenatalne-następne 200zł a jeszcze pewnie mi da skierowanie na badania krwi to sorry ... I sam fakt że pipy siedzą pierdzą w stołki w tym zusie :wściekła/y: ale awanturę zrobię tam!!!:wściekła/y:
Zaraz idę do wpłatomatu muszę jechać do najbliższego do Czeladzi i stracę pół dnia... No i jak tu się nie wkur....????:wściekła/y::crazy::baffled:
PS.nie to że jestem dusigroszem czy coś, ale moja mama to żeby 2zł zaoszczędzić to by szła po trupach, a się wkurzyłam bo moimi pieniędzmi się rządzi i jeszcze na piwo... a ja pijaństwa nie toleruję i nie będę się dokładać...:wściekła/y:
Jakbym kopnęła w d... tego listonsza to ... :wściekła/y:
też bym dostała białej gorączki. wrrrrrrrrr. mamusia jakaś wyjątkowo niefrasobliwa. kurde na tym punkcie jestem przewrazliwiona. mam na mysli dysponowanie cudzą własnością. aż mi się ciśnienie podniosło.

Joanna najlepszego dla córci.
 
Ostatnia edycja:
Brownagula ehhh Ci rodzice, czesto gęsto im się wydaje że dzieci to kokosy maja... U mnie tez, bo przeciez maz informatyk, bo przeciez ja mam dwie prace, ale kredytów naszych do głowy im podliczyc nie przyszło niestety, to ze mam dzieciaka a teraz jeszcze ciąże, to przeciez tez nic nie kosztuje.... bilety, zycie, rachunki... na to tez z nieba nam spada. Im ciezej pracujemy tym bardziej pieniadz ma dla nas wieksza wartosc, ale oni myslą że my tylko pstrykamy z palców, i pieniadze same się pojawiają...u mnie to temat rzeka, raczej nie do poruszania na głównym maju:/
A zus to już w ogole ciala dał. Ja bym tego tak nie zostawila, tym bardziej że laskę robią za kazdym razem jak coś nam trzeba.... I szkoda nerwów twych i czasu.

Joanna najlepszego dla córeczki:)
 
Brownagula spokojnie, trzy wdechy głębokie by fasolki nie denerwować ;-)

Joanno sto lat dla córeczki!


no z Mrówkiem faktycznie mam bardzo wesoło ;-) bardzo wygadane dziecko z ogromnym poczuciem humoru ;-)
i muszę wam się przyznać, że nie mówi do mnie mamo/mamusiu :-D nazywa mnie - Żabeczko :-D mamą jestem w razie choroby oczywiście ;-) ale tak generalnie Żabeczka jestem ;-) od najmłodszych lat ;-) jak nie wymawiał "k" byłam Żabeczta
:laugh2:
 
Hejka!

No z tym ZUS-em to w sumie nie jestem zaskoczona że tak chcą zrobić, ale teraz nie wiem czy otwierać DG bo nie chce by mnie posądzono że chcę wyłudzić kasę, tylko naprawdę chcę mieć swój mini bizness :-) Musze udac się do Inkubatorów popytać fachowców jak to wygląda.

Ja od rana wk**w, wode nam wyłączyliw bloku bo zawór padł, sąsiadka mnie tak wkurzyła (stary moher któremu wszystko przeszkadza) że jej nawrzucałam z góry na dół-jutro zapomni-taki wiek. Przeszkadza jej rower na półpiętrze sąsiada, zgłosiła to do administracji, a ja jej na to że od maja na półpiętrze będzie wózek stał,a ta mi że do wózkarni (w której jest syf i szczury zapewne latają) mówię, że nie będę znosić do syfu wózka dziecka tylko tu będę trzymać jak robią to wszyscy od lat a ta mi że to mój problem- no nie napiszę jak jej nawrzucałam, bo mnie administrator forum wywali,ale wyładowałam się na niej trochę:-)

Byłam w lumpie, kupiłam nowy błekitny sweterek z koszulą (tylko kołnierzyk) z metką jeszcze ze sklepu za 3 zł, żal było nie wziąć, nawet jak dziewczynka się urodzi to nikt się nie kapnie że to dla chłopca ubranko :)

Na obiad makaron z truskawkami, a potem szycie kocyka bo kupiłam w lumpie ocieplane poszewki na duże poduszki (nie wiem skąd wytrzasnęli takie coś ale idealne jako ocieplacz do wewnątrz kocyka) POstaram się zrobić tutorial jak krok po kroku uszyć taki kocyk i wrzucę w odpowiedni wątek :-)
 
Nawet mi dzien dszybko dzisiaj leci, bo kolezanka juz na uropie i roboty mam od groma. Telefony dzwonia jeden za drugim czasem :p I tak na dwie linie jade... Dobrze, ze na tej drugiej mam wsparcie.

struss
nie dziwie sie, ze jej nawrzucalas. Przykra baba :/ Moherek najbardziej nie trawie...
 
Struss skąd masz truskawki??:((((( od początku ciąży mam chrapkę na makaron z musem;((((( oczywiscie mogę kupic mrozone, ae nigdy o tym nie pamietam jak jestem gdzies w okolicach tesco:/
 
reklama
ewwe mrożone kupuję w Leclerku na wagę zazwyczaj, lub w tesko ;-) tydzień temu miałam makaron z mrożonymi malinami z tesko- pyyychotaaa! Mogłabym to jeść w kółko, ale taki makaron to szybko wpada i wypada :-D
 
Do góry