reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
uf Wichurka jak DOBRZE;-)

Kotka 3 mam dalej kciuki dobrze ze z dzieciem ok..

nie rozpisze sie bo ja sama mialam kipeska noc i poranek po wczoajszym dentyscie myslalam ze zjade z bolu dzis jechalam znowu, plakam jak dziecko od rana, znieczulnie nawet nie dzialalo przy czyszczeniu kanalow... Boshe powtorka z rozrywki z porzedniej ciazy ;( nie zycze nikomu zdecydowanie wole rodzic....
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie ,ja dopiero wylazłam z łoża.Od rana ból głowy,chłopcy w szkole,więc korzystam .Teksty dzieci są super.Mój Marcinek jak miał
7 lat zobaczył na szafce tampony.Zaciekawiony pyta co to?Zanim ochłonęliśmy z M,odpowiedział sobie sam"a to jak masz katar,żeby włożyć do nosa"Nie wyprowadzaliśmy syna z błędu:-D
 
wichurka cieszę się że wszystko w porządku z Wami :) leż i odpoczywaj :)

wczorajsze badania przyniosły same dobre wiadomości :) wad genetycznych nie stwierdzono i niestety płci też jeszcze nie. Szkoda ale najważniejsze, że malutki jest zdrowy :-) Lekarz stwierdził że chyba jogę będzie uprawiał bo najpierw robił coś w stylu świecy a później stawał na głowie :-D

Co do Masła Snickers to niestety nigdzie oryginału już nie dostane :-( ale na allegro.pl widziałam masło z USA można kupić i chyba się skuszę :-D
 
Wlasnie bylam przed chwila patrzec na allegro na takie wielkie zestawy z nowymi i nieuzywanymi ubrankami dla dzieci i zapewne zamowie jedna tylko musze plec znac najpierw :p Wszystko albo dla dziewczynki albo dla chlopca.. Wczesniej tak 3 paki synkowi zamawialam i bylam bardzo zadowolna.

ewwe faceta wyslac na zakupy :D Wspolczuje zlego samopoczucia :*

iwonaimaja oj zazdroszcze Ci tego lenistwa. Tez mam ochote walnac sie na kanape i cos poogladac :) Ale musze tu siedziec do 16 :(

ewelinka moze synek 6 zmysl ma :D

annad nie ma jak to ciaza :D Chrzan i nutella :D

wichurka najwazniejsze, ze malenstwo ma sie dobrze i krwawienie jest nie grozne :* Teraz nie przemeczaj sie odpoczywaj:tak:
 
uf Wichurka jak DOBRZE;-)

Kotka 3 mam dalej kciuki dobrze ze z dzieciem ok..

nie rozpisze sie bo ja sama mialam kipeska noc i poranek po wczoajszym dentyscie myslalam ze zjade z bolu dzis jechalam znowu, plakam jak dziecko od rana, znieczulnie nawet nie dzialalo przy czyszczeniu kanalow... Boshe powtorka z rozrywki z porzedniej ciazy ;( nie zycze nikomu zdecydowanie wole rodzic....

Saga bardzo współczuje. Wiem co przezywasz. Ja rok temu usunęłam ósemkę w październiku a w marcu okazało sie ze został tam opilek z zęba i dziaslo zainfekowane, 6 razy mnie znieczulala ale nic nie działało i lyzeczkowala na żywca. Matko co za ból!!! Dlatego współczuje i trzymam kciuki.
 
saga miałam dwie ósemki wyrywane, znam ten ból, współczuję:baffled: loda zjedz, może pomoże

wichurka, dobrze, ze z dzidzią ok, leż i odpoczywaj

moja Pauliska tez kiedyś chciała na stojaco sikac, poradziłam jej, żeby spróbowała w wannie przed kąpielą i juz wiedziała dlaczego my na siedząco siusiamy:-D

porozmawiałam wczoraj o porodzie z ginem. w sensie znieczulenia. Czy już normalnie można je dostać czy dalej żałują cięzarnym i w tym szpitalu, w którym rodziłam i zamierzam rodzić drugie, niestety nie dają. poza tym powiedział, ze to najbardziej obłożony szpital porodami w województwie. i jeśli warunki dla mnie nie są najważniejsze, tylko opieka, to zaprasza do Gryfina (niedaleko mnie) bo tam jest 1 poród dziennie i personel ma czas dla pacjentów.
ciezki orzech do zgryzienia:baffled:

skorupka gratuluję udanej wizyty
 
reklama
Do góry