reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
hej:)
sieszne te Wasze dzieciaki:) a z pochwiny to padłam dosłownie:D

ja dzis czuje ze znow bede miaa kiepski dzien, bo mi głowa nawala maksymalnie, do tego już mi nie dobrze, ledwo wstalam z łóżka a już z powrotem jestem w pozycji horyzontalnej niestety;( Brak objawów - źle, objawy są - też źle, babie w ciąży nie dogodzisz.

Moj wczoraj poszedl do sklepu, chcialam zeby kupil fasolkę po bretonsku, ale on stwierdzil ze moze lepiej pierogi z barszczykiem? kurcze, mialam ochote na fasolkę... ale jakos przelknelam temat pierogów, i nawet nabralam na nie ochoty. No i wrocil mąż do domu..... z grillowanym kurczakiem:// ........ I jak tu nie zabić? ehhh z tymi chlopami....

Doczytalam wlasnie że wichurka w drodze do szpitala. Trzymam kciuki żeby to nie było nic groźnego...
Dziewczynki wątek na sygnale jest bez komentarzy.

Miłego dnia:)


kurcze, fakt jest. chciałam, żeby wichurka jak sobie na telefonie spojrzy wiedziała, że jesteśmy z nią. ale masz rację, spróbuje usunąć jak się da:)

acha, no i przyszły mi te dresy alladynki, te które kilka z was już sobie zamawiało. super są:)) jestem zachwycona:D
 
Witajcie dziewuszki,
co do kąpieli to oczywiście miałam na myśli wodę ciepłą ale napisało się gorąco bo tak potocznie się chyba mówi?!:-D
Makao wiesz dziękuję za lekcję o pasach, zapinam i będę zapinać w końcu to do mnie dotarło dziękuję:)
Kurcze mam cykora na tą dzisiejszą wizytę u dentysty nienawidzę tego zapachu i odgłosu wiercenia(chyba każdy tak ma:-D)
 
Dajcie linka na te dresy! :)

proszę CIĄŻOWE OCIEPLANE DRESY/HAREMKI - rozmiar S/M (3702160158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Witajcie dziewuszki,
co do kąpieli to oczywiście miałam na myśli wodę ciepłą ale napisało się gorąco bo tak potocznie się chyba mówi?!:-D
Makao wiesz dziękuję za lekcję o pasach, zapinam i będę zapinać w końcu to do mnie dotarło dziękuję:)
Kurcze mam cykora na tą dzisiejszą wizytę u dentysty nienawidzę tego zapachu i odgłosu wiercenia(chyba każdy tak ma:-D)

cieszę się, że będziesz zapinać:)) ja jestem przewrażliwiona ale naprawdę warto:))) z dentystą to faktycznie nie ma chyba osób, które lubią takie wizyty:/
 
Dziewczynki ja juz leze w domku. Z dzidziusiem wszystko dobrze. Wariowal jak szalony. Serduszko biło. Krwawienie nie było z macicy tylko z szyjki. Być moze od nadzerki. Wszystko wydaje sie być w porządku. Mam leżeć do konca tyg. Pózniej jadę jeszcze do mojego gina po L4 bo sie go nie doczekałam w szpitalu.
 
wichurka to dobrze, że z dzidzią wszystko wporządku, wypoczywajcie:)
wydaje mi się, że poczułam dzidziusia jakby skrzydełka motylka takie delikatne ale nie wiem czy to już możliwe jutro zapytam gina:)
 
reklama
Dziewczynki ja juz leze w domku. Z dzidziusiem wszystko dobrze. Wariowal jak szalony. Serduszko biło. Krwawienie nie było z macicy tylko z szyjki. Być moze od nadzerki. Wszystko wydaje sie być w porządku. Mam leżeć do konca tyg. Pózniej jadę jeszcze do mojego gina po L4 bo sie go nie doczekałam w szpitalu.

bardzo, bardzo się cieszę, że z dzidzią ok:) leż i odpoczywaj.
 
Do góry