reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Nie wiem co zjem na obiad,bo tak szczerze mowiac,to nawet nic typowo obiadowego nie mam. W Polsce kupie pierogii:)mniam pycha:)

brownagula mnie tez swedzi brzuch i sutkiii jeju to jest cos takiego,ze nie da sie opisac:(

W dodatku nigdy nie mialam pryszczy a teraz na brodzie kilka i na szyji!!
 
reklama
Aśku ale masz kochanego syneczka ojoj pozazdrościć:)
Mia mi też wyskoczyły pryszcze na brodzie i na szyji jeden bleee;(
brownagula mnie już na szczęście przestały boleć piersi ale za to sutki zaczeły mi schodzić się wystraszyłam na początku bo nigdy nic takiego na nich nie było ale położna powiedziała, że to suchość i trzeba smarować oliwką a już się bałam, że coś ze mną nie tak:szok:
 
Jak zwykle Dziewczyny produkujecie:p hehe

Ja Dzis robilam te pierogi ruskiez M ;) wyszly mega pyszne;p Oo i zrobilam sobie kilka na slodko z serem bialym z nutela;D ale narobilismy sie jak woly:p teraz M jeszcze sprzata bo nabrudzilo sie bardzo!! ale dzis On jest kochany - wysprzatal w mieszkaniu; ) ja tylko lazienke bedzie sprzatac w jakis dzien ;)

Ps. co do tych ruchow dziecka - jestem Pewna ,ze ja czulam juz malenstwo!! dzis tez czulam! nigdy wczesniej takiego czegos nie mialam wiec watpie by bylo to cokolwiek innego - no ale moze jednak mi sie zdaje>:p ?
 
Widze, ze niedziela wszystkim mija przyjaznie :-)

My z mezem pojechalismy na zakupy, poszlismy na spacerek bo mimo ze zimno to sloneczko swecilo. Od razu sie lepiej czuje po takim spacerze. Pozniej poszlismy do rodzicow, dokonczylismy bigos z wczoraj. Mama uczyla mojego meza piec ciasto hehe a pozniej zjedlismy kotlety z fryteczkami :-) teraz w domku juz trzeba przygotowac ubranie do pracy, jakies drugie sniadane i sie wykapac :tak: i znow kolejny tydzien minal. Bardzo szybko ten czas leci :no:

Mia i Futyrystka ja tez mam pryszcze na brodzie, pod broda czole a tak to zadnych problemow z cera nie mialam, no chyba, ze okazyjnie przed okresem ale to tez nie zawsze.

Stazi ale super, ze juz czujesz dzidziusia ;-)jeszcze troszke a ruchy stana sie silniejsze ;-)
 
ooo a co tu taka cisza?co do ruchow to tez czasami mi sie wydaje,ze czuje,szczegolnie jak leze na plecach,ale pewna nie jestem,ze to to:-)
 
Witam :)
my też spokojnie spędzamy weekend, jutro jeszcze wybieramy się do znajomych :)
Coraz bardziej do mnie dociera, że Ktoś tam siedzi w środku, bo brzuszek już jest coraz bardziej widoczny :-D
 
KPe, cisza, bo pewnie wszyscy cieszą się długim weekendem :-)

Ja teraz odpoczywam, bo dzisiaj trochę tańcowałam w kuchni. Mój mąż ma jutro imieniny i przygotowałam parę pyszności.
Jedno ciasto już w lodówce, a drugie za sekundę wyciągam z piekarnika ;-)
 
hej :)
oficjalnie mogę potwierdzić że dziś poczułam już nie "bulkanie" a kopniaczki, takie minimini ale słodke :)
u mnie najlepiej czuć jak leżę na lewym boku i rękę przykładam z prawej strony zaraz nad wzgórkiem łonowym...
w tym miejscu akurat mam samą skórę a pod nią "balonik macicy"
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)

Niestety nie jestem w stanie czytać Was na bieżąco, a cały czas chodzi mi po głowie, czy któraś wie coś co się stało ze Starciatellą? Ona tak nagle zniknęła z forum, a potem nie wiem czy jakieś informacje się pojawiły? Dajcie znać jak któraś coś wie.
 
Do góry