reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dziewczyny ja tylko tak z grubsza. Jakoś nie za fajnie się dzisiaj czuje:(
Wczoraj zjadłam tą pizze na wieczór, a dzisiaj biegunka :(
Wogóle pisałam wam wcześniej ze mam niskie cisnienie takie ledwo ponad 100/60 a teraz od doslownie tzn w sumie dzisiaj cos nagle normalne nie uwierzycie ale czuje tą zmiane i skąd ona sie tak nagle wzięła.
Dodatkowo od dwóch dni boli mnie krzyż ale bardziej na prawo wstaje jak stara baba rozchodzę jest ciut lepiej

lawendowy sen podziwiam cie ze dałas z takim cisnieniem ja to juz bym wariowala za duzo wiem na temat wysokiego cisnienie w ciazy...

Joanna23 według OM w środe skończe 17 tydzien a według USG 16...

bajka fajnie, że u maluszka ok...

stazi nie wiem, ale ja od paru dni o roznych porach u dołu czuje takie delikatne smyrania w skóre jakby ktoś delikatnie łaskotał, ale nie chce się nakrcac że to to bo sie poprostu boję.
 
reklama
Witam!
Pracowity tydzień czas zacząć. Ja już po śniadaniu i zaraz wybieram się do pracy.


Mia u mnie też ostatnio pryszcze się pokazują, a wcześniej nie miałam z nimi problemu:szok:


Szuszunia gratuluję pierwszych ruchów :)

No właśnie dziewczyny, któraś wie co u Straciatelli? Faktycznie dawno już tu nie zaglądała.
 
witajcie :))
Co do ruchów, to nawet ostatnio jak byłam u gina to powiedziałam że ostatnio dwa razy pod rząd czułam jakby ruchy (po lewej stronie tak jakby wyrostek robaczkowy ale po lewej) tak jakby coś zabulgotało, jakby wąż :-D
ale powiedział że to za wczesna ciąża i raczej to nie to :-(

a mi o dziwo pryszcze nawet nie wychodzą, zawsze miałam z nimi dość duży problem, a teraz, czasem nawet jak nie chce mi się umyć porządnie buzi, to nic mi nie wyłazi :rofl2:

I zjadłam sobie rano pomarańczkę i mandarynki i mnie zmuliło :(
 
Ostatnia edycja:
witam i ja :tak:
poniedziałek a niby niedziela ;-) przynajmniej tydzień roboczy będzie krótszy :-D


nawet wyspana, ale oczywiście jak budzik zadzwonił, to nie miałam ochoty wstać ;-) muszę szybko obrobić robotę i lecę do Ślubnego potulić się w łóżku ;-)

wczoraj do nocy bolał mnie brzuch :sorry: wieczorem pojechałam do teściowej, co by nospy wziąć ;-) i dostałam :-D data ważności V 2012 :-D apteki były już pozamykane niestety, więc wróciłam do domku ... dzisiaj spokojniej, jak będzie boleć, pognam chłopaków do apteki z dyżurem :sorry:

dobijałam się do Straciatelli na priv, ale cisza :eek: nie wiem kompletnie co o tym myśleć ... w głowie szaleją myśli ... tragiczne, trollowate, czasowe ...:hmm:

do roboty, by do męża polecieć ;-)
 
witam w ten uroczy poranek:laugh2: gratulacje dla tych co czują ruchy maluszków:tak:

my wczoraj byliśmy na urodzinach niespodziance dla znajomego heh fajnie było nie spodziewał się że wpadniemy a tu wyskakujemy i NIESPODZIANKA:-D
mój biedny M dziś do pracy zawsze wykorzystują Polaków jak my mamy święto to trudno pracujecie na Czeskich warunkach a jak oni mają święto to powiedzą ale wy jesteście Polakami nie macie święta do roboty masakra:baffled:

wybieramy się do mojej mamy na obiadek a M będzie miał czas na wyspanie po pracy;-)
 
Witam sie i ja oczywiście lozeczkowo:) M. juz wstal i pracuje. .y dzisiaj wybieramy sie na obiad do restauracji z rodzicami a później jedziemy do 2 miesiecznej kuzynki, ktorej wczoraj kupilismy przeslodka rozowa sukieneczke:))))
Nareszcie juz jutro wizyta i prenatalne:)
 
Ja tez piżamkowo mówię "dzień doberek".Na śniadanie zaserwowałam chłopakom chlebek w jajeczku,ale zajadają.Na obiad jedziemy do Teściowej.Co do snów też jakieś takie....w tamtych ciążach byłam bardziej spokojna,no nic trzymam kciuki za Nas i pozdrawiam .
 
reklama
lena to gdzie ty pracujesz że nawet w święta pracujecie?Jeśli oczywiście to nie tajemnica :)
funia chlebek w jajeczku mmm uwielbiam :-D smak dzieciństwa ;-) ja zjadłam sałatkę z jogurcikiem naturalnym i kromeczki z serkiem żółtym i chlebkiem żytnim ;p
martuśka le Ci dobrze że już jutro masz wizytę, ja czekam do soboty na darmowe 3d/4d co będzie u mnie w mieścinie, mam nadzieję że nie zabraknie dla mnie miejsca :p
 
Do góry