reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Brandy co Ty te spodenki sa superowe!! Mega slodkie :tak: a spodnie ciazowe tez fajne jak tylko lubisz rurki to kupuj ;-) ja nie lubie rurek wole takie lekkie dzwony
 
reklama
błędy nie błędy- ważne, że każda rozumie co się pisze :-D GdYbYsMy PiSaLy jAk pOkEmOnY, bez ładu i składu, gdzie zupa byłaby zópą a brzuch bżóhem- to można by się czepiać :-p demokracja w PL:-p

co do makaronów, u mnie dziś łazanki:-D mniam mniam mniam:-D
 
Bąbelku Moj M tez chodzi poddenerwowany i gada ,ze bedzie musial szukac 2 etatu:p hee widac chlopaki sie stresuja;D
to chyba tylko mój się nie przejmuje :p bo nawet w krytycznych momentach jakoś zawsze dajemy radę :p

wogole mój teściu powiedział ze jak będzie kolejna dziewczyna to ona nawet do nas nie przyjdzie jej zobaczyć w sumie to gdzies to mam bo za bardzo za nim nie przepadam ale mogl sobie darować takie teksty najważniejsze żeby dziecko zdrowe było
o kurde... to chyba bym tak mu wygarnęła, że już nigdy by mnie odwiedzić nie chciał :angry:

Aesthete - gratki II trymestru ;-) Ja zaczynam jutro
to idziemy łeb w łeb :D może termin porodu też się nam pokryje? :p

ewelinka przykro mi, ale ja mam hopla na punkcie bledow, Nie ma znaczenia jezyk.
o! ja też :D ale mnie bardziej rażą błędy ortograficzne w języku polskim ;)
mam nawet koszulkę z dwoma ludzikami i dialog między nimi:
-mów do mnie brzydko!
-wziąść... włanczać... przyszłem...
:D uwielbiam ją :p

brandyy, boskie te spodenki :) a pościel rzeczywiście w dobrej cenie :)



dziewczyny, chyba nici z naszego wymarzonego mieszkania :( :( :( :(
zaczęliśmy załatwiać wszystko z tym mieszkaniem, które chcemy sprzedać, w spółdzielni itp. i się okazuje, że tam jest nieuregulowany status gruntów. I nie da się uregulować, bo właściciele mieszkań porozjeżdżali się po całym świecie i nie ma jak się z nimi skontaktować.
Na tym mieszkaniu nie można założyć księgo wieczystej, co powoduje, że bank nie ma gdzie wpisać swojego zabezpieczenia i stosuje podwyższoną marżę do czasu wpisu hipoteki do KW. A że KW nie zostanie założona, bo wg uchwały Sądu Najwyższego nie ma takiej możliwości, to bank może zażądać natychmiastowej spłaty kredytu. No więc podsumowując: jesteśmy właścicielami mieszkania, ale to mieszkanie nie może mieć KW i nie może zostać obciążone hipoteką. Mógłby je ktoś kupić, ale za gotówkę (bez brania na nie kredytu), a raczej marne na to szanse...
I powiem wam, że przez to źle dzień się zaczął :( doła mam, bo kurczę to tak, jakby przekreślić marzenia :-(
 
Mi dalej makarony bardzo smakują, ostatnio jadłam przepyszny z lososiem. Mniam :)
mi też !! wczoraj zaś jadłam makaron z pesto ;-) mniam, mniam :tak: a ślubnemu z łososiem wędzonym i koperkiem zrobiłam :-D

a właśnie dziewczyny - łososia wędzonego niby nie można, a co z łososiem wędzonym i smażonym??? bo ja tak sos robię, smażę łososia wędzonego, do tego koperek, śmietana, doprawiam ;-) i mam pycha obiad :tak: jak się podsmaży takiego łososia to chyba bakteriosy wybite, he?
 
ivon co do chinskiego kalendarza to bierzesz termin przewidywanych dni plodnych w ktorych doszlo do zaplodnienia :)

brandyy dzieki Tobie przypomnialam sobie, ze musze w koncu ruszyc tylek z domu i wiekszy stanik sobie kupic :p Sliczne spodeneczki DLA maluszka :D Ja tez bym sobie zaszalala, ale poczekam na plec. Co do spodni ciazowych to mi sie bardzo podobaja, bo mam hopla na punkcie rurek :D Tez takie chce sobie kupic.

aesthete przykro mi kochana, ze tak wam wszyslo z tym mieszkaniem :(
 
Pat mam nadzieję że dzisiaj już ok :happy:

Iwona powodzenia na wizycie!!

Kotka może na IP skocz? Lub do gina, tak jak dziewczyny tu radzą. Zrobią usg i się uspokoisz... Stres nie pomaga...

Co do tabelki z płcią mnie się nie sprawdziło, córa powinna byc chłopcem :-D Teraz też chłopiec wychodzi, ciekawe czy tym razem się sprawdzi czy będzie druga córa No i co do cery, z córcią wyglądałam naprawdę dobrze... każdy mówił że będzie synek bo wręcz promienieje ;-) Włosy, cerę i paznokcie miałam rewelacyjne.Teraz z kolei wyglądam paskudnie...

Witam też nowe majowe foremki! :-)

Gdzie polecacie kupić to mydło aleppo? Ja też kupuję takie naturalne ale jakoś nie mam zaufania do tutejszego sklepu stacjoonarnego, często w PL kupuje i sobie przywoże, Możecie polecić jakiś skep online?

U mnie w rodzinie oczekują teraz chłopca... :rofl2: Ciekawe czy będzie chłopiec czy dziewczynka...
A co do dziewczynek to ja byłam taką wyczekiwaną i chcianą przez każdego, w całej mojej rodzinie sami chłopcy byli, mam starszego brata i samych kuzynów, kuzynki ani jednej. Fajnie tak słuchać przez całe życie od każdego jakim chcianym się było i wyczekiwanym, do tej pory jestem dla każdego Asiunia :tak: Tak się czasem zastanawiałam czy było by inaczej gdybym była chłopcem...? :eek:


Wiecie co, ja wczoraj 1 raz wzięłam witaminy z żelazem dla kobiet w ciązy... Już wieczorem mnie mdliło, teraz też mi nie dobrze, aż głowa zaczyna mnie pobolewać... :baffled: A mdłosci mi minęły kilka tygodni temu... :confused2:

Moja córa w przyszłym tygodniu ma urodziny, w następną sobotę robimy przyjęcie... Mam nadzieję że dam radę wszystko ogarnąć i że się pomieścimy bo znajomych ma sporo...


Ja kapustkę na bigosik kupiłam, ale dzisiaj na obiad sosik z buraczkami z wczoraj :-)

Zosiasamosia, ale teściu pojechał... :szok: Wypadało by mu odpowedzieć że na to liczysz, ale czy jest sens się zniżać do takiego poziomu? A Twój mąż to słyszał?

Co do blędów to ja też czasem robię, na niektóre nie zwracam uwagi, ale niektóre rażą mnie w oczy bardzo (mimo że nie zwracam nikomu uwagi z tego powodu), np właśnie takie Tobie, Was itp z małej litery - dla mnie to brak szacunku do osoby z którą się piszę, tak samo jakby napisac imię z małej litery.

Aesthete ja też chcę taką koszulkę!! Cudowna!! :-D
Co do mieszkania spróbuj dać ogłoszenie że sprzedasz ale tylko za gotówkę... może ktoś się trafi...
 
Ostatnia edycja:
U mnie w rodzinie oczekują teraz chłopca... :rofl2: Ciekawe czy będzie chłopiec czy dziewczynka...
A co do dziewczynek to ja byłam taką wyczekiwaną i chcianą przez każdego, w całej mojej rodzinie sami chłopcy byli, mam starszego brata i samych kuzynów, kuzynki ani jednej. Fajnie tak słuchać przez całe życie od każdego jakim chcianym się było i wyczekiwanym, do tej pory jestem Asiunia :tak: Tak się czasem zastanawiałam czy było by inaczej gdybym była chłopcem...? :eek:
ja miałam być Karolem ;-) a jestem Asieńka ;-)

dlaczego ten piątek dłuży się tak niesamowicie?????? 1 godzina i 5 minut do wybiegnięcia ;-)
 
Aesthete ja też chcę taką koszulkę!! Cudowna!! :-D
Co do mieszkania spróbuj dać ogłoszenie że sprzedasz ale tylko za gotówkę... może ktoś się trafi...
proszę :D Mów do mnie brzydko! Polskie Nadruki - nadruki, które uczą!
co do sprzedaży mieszkania, to może to być takie proste... bo kto normalny kupi takie mieszkanie za grubą kasę wiedząc, że w przyszłości może mieć problemy ze zbyciem?
Na pewno mieszkanie sporo straci na wartości, a to nam mocno komplikuje plany... :(
 
reklama
Joanna - tak, dziękuje. Dzisiaj już spokojnie, ale leże plackiem i sie nie ruszam, oglądam zbuntowanego odcinek za odcinkiem :D Wizyta dopiero 20.11 :( może jakoś wyleżę.

A wy znów o jedzeniu! Aż mam ochotę na łososia :) w sosie bazyliowym i ze szpinakiem ... Mniam!
 
Do góry