reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam dziewczynki;-)a u mnie dzis bigosik..i jutro pewnie też ,bo cały gar nagotowałam:-Dkurde jak ja chciałabym już ruchy czuć,codziennie leże i sie wsłu****e:crazy:
 
reklama
Witam dziewczynki;-)a u mnie dzis bigosik..i jutro pewnie też ,bo cały gar nagotowałam:-D
ja też bigos :-D :tak: niestety muszę podzielić się z chłopakami ;-)

Aśku a ile taka torebeczka granulatu ma w sobie paracetamolu? tez 500mg? jak mi się czopki które są na receptne skończą to kupię taki APAP :-)
tak samo - 500 mg ;-) • Ulotka Apap Direct / Paracetamolum - leki i suplementy diety, dawkowanie, skład, zastosowanie, opis - DOZ.pl
 
ewelinka a ja nie powiedzialam, ze nie moze. Tutaj to jest tradycja, ze zazwyczaj syn po ojcu kibicuje tej samej druzynie. Ale rownoczesnie czesto zdaza sie, ze syn kibicuje komus innemu.
Co do bledow, to wierz mi, ze ja bardzo tolerancyjna jestem:-) nie odzywam sie praktycznie nigdy, ale nie moge tego nie zrobic, jesli w jednym wyrazie sa 3 bledy. Bardzo nie lubie robic bledow, jak nie jestem pewna to sprawdzam w slowniku. Jesli zrobie i sie zorientuje to poprawiam, a jak nie moge poprawic, to wstydze sie. Uwazam, ze po to sa slowniki, zeby z nich korzystac. A dostep do nich jest w tych czas tak ulatwiony, ze nawet nie trzeba wstawac od komputera.
 
ewelinka a ja nie powiedzialam, ze nie moze. Tutaj to jest tradycja, ze zazwyczaj syn po ojcu kibicuje tej samej druzynie. Ale rownoczesnie czesto zdaza sie, ze syn kibicuje komus innemu.
Co do bledow, to wierz mi, ze ja bardzo tolerancyjna jestem:-) nie odzywam sie praktycznie nigdy, ale nie moge tego nie zrobic, jesli w jednym wyrazie sa 3 bledy. Bardzo nie lubie robic bledow, jak nie jestem pewna to sprawdzam w slowniku. Jesli zrobie i sie zorientuje to poprawiam, a jak nie moge poprawic, to wstydze sie. Uwazam, ze po to sa slowniki, zeby z nich korzystac. A dostep do nich jest w tych czas tak ulatwiony, ze nawet nie trzeba wstawac od komputera.


Nie ważne jak spaghetti się piszę, ważne jak smakuję :-)
 
zosiasamosia teść przegiął z tekstem:wściekła/y:

ewelinka nie przejmuj się gadaniem rodzinki, jak chcą dziewczynkę to niech sobie urodzą:-D zreszta jakiekolwiek życzenia i zażalenia, jesli w ogóle, to do chłopów, bo to oni "robią" płeć:-)
Lena w takim razie życze tobie żeby zgaga szybko przeszła
Co do bledow, to wierz mi, ze ja bardzo tolerancyjna jestem
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
nie odzywam sie praktycznie nigdy, ale nie moge tego nie zrobic, jesli w jednym wyrazie sa 3 bledy. Bardzo nie lubie robic bledow, jak nie jestem pewna to sprawdzam w slowniku.
to musi być ci ciezko przeglądac internet, w którym roi się od błędów,;-) ale poprawianie cudzych błędów to lekka przesada;-) bez obrazy:-)
sama wiem, ze tobie piszę się z wielkiej, ale za mało czasu człowiek ma, zeby przeczytac wszystkie posty, odpisac i jeszcze zastanawiac się gdzie przecinek postawić;-)

ja tez dziś miałam spagetti, z łososiem i fasolką szparagową
 
Ale sie ciesze jeszcze troche i do domku :) :) :-) ale to forum uzaleznia nie mialam czasu odpisywac ale przegladam caly czas i czas mi szybciej leci :) ;-)

Jak ja lubialam dania wloskie przed ciaza tak teraz na sama mysl mi niedobrze :no: zadne pizze, spaghetti, lazagne fuuj :no: ale Wam zycze smacznego :) ja dzis nalesniczki :-)
 
ewelinka a ja nie powiedzialam, ze nie moze. Tutaj to jest tradycja, ze zazwyczaj syn po ojcu kibicuje tej samej druzynie. Ale rownoczesnie czesto zdaza sie, ze syn kibicuje komus innemu.
Co do bledow, to wierz mi, ze ja bardzo tolerancyjna jestem:-) nie odzywam sie praktycznie nigdy, ale nie moge tego nie zrobic, jesli w jednym wyrazie sa 3 bledy. Bardzo nie lubie robic bledow, jak nie jestem pewna to sprawdzam w slowniku. Jesli zrobie i sie zorientuje to poprawiam, a jak nie moge poprawic, to wstydze sie. Uwazam, ze po to sa slowniki, zeby z nich korzystac. A dostep do nich jest w tych czas tak ulatwiony, ze nawet nie trzeba wstawac od komputera.

Idąc Twoim tokiem myślenia brak ę i ą w niektórych wyrazach także jest błędem, a tych literek u Ciebie brakuje wielokrotnie :) Nie czepiajmy się tak intensywnie, jeśli sami nie jesteśmy idealni.
 
ja tez dziś miałam spagetti, z łososiem i fasolką szparagową
:-D spaghetti :-p:-p:-p:-p


KAROLA daj sobie na luz - serio ;-) może ciebie to razi, nas nie razi ;-) nie bądź upierdliwa :-p
dla ciebie język włoski jest językiem używanym każdego dnia ;-) dla nas spaghetti czy starciatella to są słowa zapożyczone i spolszczone ;-) dla ciebie oczywiście była to stracciatella - starałaś się poprawić, ale u nas przyjęło się mówić i pisać przez jedno c ;-)
 
Lotos ale to nie u mnie, mój teść bardzo miło zareagował. Żadnych głupich komentarzy nie usłyszałam ;)

Mi dalej makarony bardzo smakują, ostatnio jadłam przepyszny z lososiem. Mniam :)
 
reklama
A ja właśnie wróciłam z zakupów, musiałam sobie jakiś stanik kupić, bo praktycznie chodzę w jednym, reszta zrobiła się za ciasna ...

Kupiłam też w textilu pościel, fajną promocję mają, super wzory i tylko 19,99 zł :)

Te spodeneczki tak mi wpadły w ręce, że nie wytrzymałam... :p
IMAG1014.jpg
Może na zdjęciu szału nie robią i wyglądaja na duże, ale w rzeczywistości są cudne i takie maleeeeńkie :) Ja już chcę mieć moje dzieciątko przy sobie :)))


Chcę sobie spodnie też kupić, bo wszystkie mnie cisną ;/ a w legginsach powoli podwiewa mi tyłek :p
Wyszukałam te: http://www.allegro.pl/rurki-ciazowe-niebieski-jeans-nowy-model-r-s-i3675452716.html

co o nich myślicie? :)
 

Załączniki

  • IMAG1014.jpg
    IMAG1014.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 62
Do góry