reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Miałam dziś dość ciężką noc, najpierw obudziłam się przed 1 z powodu bólu brzucha i musiałam lecieć do kibelka. Coś mi chyba źle na żołądku siadło, zdaje się, że wczorajszy mcdonalds :sorry: A potem obudziłam się po 5 i przewracałam z boku na bok z pół godziny na pewno, nie mogłam sobie pozycji znaleźć.
Wklejam ogrodniczki, które dostałam od siostry:
DSC_0540.jpg
Są maciupeńkie, więc nie wiem, czy w ogóle uda mi się je założyć bobkowi. A w ogóle dziś w dzień dobry tvn ludzie mówili, jak mają na imię i co ono znaczy, czy je lubią itd. I jak babka powiedziała, że ma na imię Zofia to mi łzy poleciały. Nawet teraz mnie to wzrusza ;)
A z chińskiego kalendarza wychodzi mi chłopak :)
 

Załączniki

  • DSC_0540.jpg
    DSC_0540.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
reklama
hej laseczki

Kurcze chciałabym Wam wszystkim odpisac ale mam taką sklerozę, że prawie nie pamiętam co przeczytałam :szok:

Pat&mom odpoczywaj cały czas , będzię dobrze- trzymam kciuki :)

Kotka za Ciebie równiez kciukuję, żeby to był oszczyszczanie

Aesthete- gratki 2 trumestru nocny marku :-D

Iwonaimaja- będe trzymać kciuki za wizytę i oby udało się podejrzeć płeć


Co do płci.. to ja z w ciązy z Amelką wyglądałam kwitnąco. Gładziutka cera, każdy mówił , że pięknieje - chłopak jak nic a mamy Amelke:-)
Zeby było śmiesznie teraz też wydaje mi się , że wygldam podobnie, ciąże przechodzę podobnie- a więc pewnie druga córka będzie


A ja nie wiem co się z moim mężem dzieje, co wieczór wybucha strasznie, taki nerwowy... Dziś przepraszał i powiedział, że on się boi, że nie podołamy finansowo i on jako facet nie stanie na wysokości zadania... achh wszedzie ta kasa
 
to podobno dziewczynka zabiera urodę
ja byłam wtedy w ciązy z dziewczynka, tylko majster pokićkał to powiedzenie

Aśku ooo, tego Paula nie ma, ucieszyłaby się, choc jest teraz na etapie, ze wszyscy chłopcy są beeee, ale ma dwóch lalków bo z kimś te monsterki muszą chodzić:-D

pępek mi sie lekko zmienia, nawet jak wciągnę brzuch to on zrobił się lekko wystający. Takie drobiazgi, ale utwierdzają mnie w przekonaniu, ze wszystko rozwija się ok :) i miałam dziś lekką zgagę, też się z niej ucieszyłam:-D

dziewczyny chcę się pozbyć duphastonu, mam jedno opakowanie całe i z drugiego 12 szt., razem z przesyłką chciałabym 40 zł, któras relfektuje?
 
Bąbelek w sumie jest mi obojętne co będzie, druga córeczka byłaby super, ale synek też wyzwanie :-)

dowiedziałam się ostatnio z fb, że koło mnie jest prywatna klinika ginekologiczna, mają własnie dni otwarte, idę obejrzec. Ponoć poród 5-6 tysięcy, dużo, ale może się tak zauroczę, że uzbieram i szkoda mi na to wydac nie bedzie?;-) po traumie ze zwykłego szpitala, pewnie się w tym zakocham. w sumie powinno tak byc, że nfz płaci za poród szpitalowi w którym sie rodzi, ewentualnie, jesli chce się wygód mozna dopłacić - powiedzmy 2 tys. od razu cena lepsza nie?
 
co do kalendarza- mi wychodzi ,ze bedzie Chlopak- ale zbrzydlam wiec pewnie Dziewczynka;p - kurde chcialabym juz znac plec!!

Ps. Moj Tata pracowal przy silnym polu elektor-magnetycznym i wowczas rodza sie Dzieczynki praktycznie w jego pracy wszyscy mieli corki:D - Nas mial 3 dziewczyny:p wiec cos w tym jest ;) mysle ,ze wiecej niz z tymi datami i wiekiem matki

Bąbelku Moj M tez chodzi poddenerwowany i gada ,ze bedzie musial szukac 2 etatu:p hee widac chlopaki sie stresuja;D
 
Hejka Majóweczki:-)

Wczoraj mój gin nie odbierał telefonów więc nie skonsultowałam z nim wyników FT4, dziś będę próbować dzwonić i szukam zaraz endokrynologa gdzieś blisko, by iśc i jemu pokazać te wyniki... nie wiem po cholere na tych wynikach laboratoria podają normy dla ciężarnych skoro jak mówicie one są całkiem inne w rzeczywistości :eek:

Mnie od wczoraj głowa pękała, ale ok 8 rano wzięłam paracetamol w czopku 1 szt 500mg i mi przeszło-jestem w szoku bo nigdy 1 tabletka 500mg mi nie pomagała, a tu proszę, czopek zdziałał cuda :-)

Widziałam, że sprawdzałyście płeć wg tych ciekawostek- mój połówek jest monterem (jak ja to mówię lutuje statki :-) ) więc praca bardzo ciężka i z tego powodu wychodzi mi, że Bobik to dziewczynka, patrząc na pogarszający stan mojej cery i wyglądu, też wychodzi że dziewczynka...ale to się okaże na koljenym USG-o ile Bobik będzie chciał współpracować:-D

Dziś na obiad makaron z malinami :-) wśrodę na rynku kupiłam ostatnie maliny w sezonie, które już oczywiście pożarłam, a dziś kupiłam mrożone malinki do makaronu- tak niby "dietetycznie" :-)

Miłego dzionka!
 
Ostatnia edycja:
Witam majóweczki.
Ale naskrobałyście, cięzo nadrobić!

Ja wczoraj na badanich, cukier ok. Morfologia i mocz wyniki we wtorek na wizycie.

Wczoraj przyszło łózko Mateusza, taki ucieszony i dumny. Az lepiej spał bo przeważnie budzi sie 7-8 a dziś wstał o 9.30
I juz lóżeczko dla dzidzi jest :)
Mieliśmy wyniesc na strych ale zostawiliśmy i bede składać tam rzeczy dla maluszka :)

Po 2 miesięcznej przerwie byliśmy wczoraj u teściów (odległość ok. 150 metrów)
Tradycyjnie sztywna atmosfera, powiedzieliśmy o ciąży zaragowali pozytywnie tak ze trochę mi ulżyło bo myślałam ze znów będą stresy.

Babcia M i teściowa cały czas mówiły o dziewczyncę buuu
Nawet powiedziałam zeby sie nie nastawiały bo napewno będzie chłopak, wkurza mnie takie gadanie.
 
Ostatnia edycja:
Funia moim zdaniem w prywatnych gabinetach badanie USG na każdej wizycie jest standardem... chyba, że ktoś nie chce..
Wiem, że na NFZ zalecane są jedynie 3 USG podczas całej ciąży. Ja jednak wolę je mieć na każdej wizycie, jestem wtedy spokojniejsza :-D
 
STRUSS ja wczoraj kupiłam apap direct - granulat :tak: pani w aptece powiedziała, że można brać, na ulotce potwierdzone ;-)
wzięłam i pomogło szybciutko :-) nie trzeba popijać, wysypuje się granulat na język i tyle ;-) w smaku może być ;-)
 
reklama
Aśku a ile taka torebeczka granulatu ma w sobie paracetamolu? tez 500mg? jak mi się czopki które są na receptne skończą to kupię taki APAP :-)
 
Do góry