reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Kawka wypita,pogoda niezła,może posprzątam ,chociaż moje łóżko woła mnie do się...moim obowiązkiem jest dbanie o siebie i Maleństwo.Ciekawe która koncepcja wygra,miłego dnia.
 
reklama
Dzien dobry,
witam nowa majoweczke.
Danusia wyglada na to, ze w Kanadzie sluzba zdrowia jest dobrze zorganizowana. Dlaczego pojscie na zwolnienie by Cie duzo kosztowalo.
Pewnie taka maja polityke, dobrze dbaja o pacjenta, nie kaza mu placic, ale skads kase tez musza miec przeciez.
Gdzie pracujesz?

Dziewczyny, nie schizujcie, nie stresujcie sie. Ja nie wiem moze z wiekiem i przez tragedie, ktore znam troche mi sie myslenie zmienilo, ale przeznaczenia sie nie przeskoczy, co ma byc to i tak bedzie i my na to wplywu nie mamy. Kazda z nas chcialaby, zeby wszystko bylo dobrze, to oczywiste. Najwazniejsze to na ten moment byc cieszyc sie swoim stanem i odganiac czarne mysli, bo z kolei mozna na siebie sciagnac.

Asku
musze sie przyjzec tym lalkom z monsters' high, bo widzialam reklamy. Ale to chyba dla ciut starszych dzieciakow.

Ja dzis na obiad robie jakas paste al pomodoro, bo mi sie gotowac nie chce. Moze sobie ugotuje spaghetti, a malemu ugotuje troche makaronu z myszka miki, bo chetnie takie glupoty je. A na wieczor zrobie kotleciki z piersi kurczaka.
 
Mi dziewczynka wychodzi :-p
w sumie z ciekawostek też, bo małżonek pracuje jako spawacz więc z tego wychodzi że niby też kobietka :rofl2:

Mała poprawka, mi z każdej strony wychodzi że dziewczynka :rofl2:
też jestem ciekawa jak ze sprawdzalnością :-D
 
Ostatnia edycja:
pysia wybacz, ze zapytałam, ale mam szczupłą szwagierke, która nieustannie przejmuje się wagą, a ona miała bardzo poważne zaburzenia w przeszłości, dlatego mi sie nasuwa. moja siostra jest taka naturalnie chuda. ja niestety poprzednią ciąże skończyłam na 80 kg:wściekła/y: ale po karmieniu piersią w ciagu pół roku byłam chudsza niż przed ciążą

ni iva wykres pokazuje mi, że powinnam mieć syna, a mam córkę, co do drugiej to obstawiam syna, wykres pokazuje córkę:-D

Aśku MH na topie, prezent trafiony:-) A to koleżanka Mrówka z przedszkola?

prenatalne robiłam u innego gina, z polecenia. wiedziałam, ze jest mistrzem usg i ma dobry sprzęt

pat&mom odpoczywaj, leż, oglądaj seriale

nie oglądałam zbuntowanego, ja też wolę dextera, gotowe na wszystko, ale to wszystko się pokończyło, ostatnio oglądałam "Downton Abbey" polecam - kostiumowy

witam nowe majóweczki :-)

też miewam schizy jeszcze. Wizyta 12 listopada, po niej juz odetchnę, bo ewentualne poronienie to tylko 2%.
 
o kurczę, to super :) nic tylko pozazdrościć... do mnie na bank nikt nie zadzwoni, bo chodzę do prywatnego gabinetu gina, a on tam sam siedzi :p

a ja zasnęłam przed tv. obudziłam się i już mi się spać nie chce :p
ale mogę was powitać w moim drugim trymestrze :-D ale zleciało :)

Gratulacje II trymestru ;-) u mnie 16 tydzień sie dziś zaczął, nie do uwierzenia...




Struss skonsultuj z endo i nie wiem czy sens czekania czy nie lepiej umowic sie wczesniej prv??? moja gon mowi ze powyzej 2,5 i nie leczone moze zle wplynac na dzieciaka endo to samo dzis mam wizyte wiec sama jestem ciekawa co powie mi o moich wynikach, Gin powidziala ze mam sie nie martwic jesli biore eutyrox ...


Jestem tego samego zdania, gin bagatelizuja sprawę tarczycy jeśli wyniki sa niby w normie...

Hello

a ja już dzisiaj wizyta

tez już schizuje czy wszystko ok najchętniej bym zadzwonila czy mogę przyjść wcześniej ale obiecałam maji mam nadzieje ze lekarz pozwoli jej wejść
tak sobie mysle ze kobietom w ciąży nie powinno się opowiadac o innych przypadkach poronienia mi tez w srode taka babka zaczela opowiadac jak to jej znajoma stracila dziecko

Trzymam kciuki za wizyte! Bedzie dobrze!

psychicznie źle. mam schizy, że już jest źle..że we wtorek na wizycie dowiem się, że już po wszystkim:(
fizycznie- rano ok a po południu i wieczorem mnie pobolewa...
cały czas plamienia- no może bardziej brudzenie brunatne nawet niż plamienie. ale cały czas.

Jak Cię dziś gin nie przyjmie idź na IP sprawdzić. Dla świętego spokoju...

aesthete oj chyba nie myłaś się nigdy mydłem aleppo;-) to jest lepsze niż wszystkie żele do twarzy przede wszystkim sama natura żadnej chemii skóra nawilżona i gładka jak pupcia niemowlęcia polecam:-D

ej dziewczyny prosze sprawdźcie czy zgadza wam sie płeć w tym kalendarzyku bo aż podskakuje jak czytam opinie a wychodzi mi dziewczynka:laugh2::laugh2::laugh2:TwojeDni.pl - Chłopiec czy dziewczynka? Metody planowania płci.
kalendarzyk na samym dole:)

To chiński kalendarz. Mamy o nim wątek ;-) u mnie chłopak wychodzi...
 
aesthete oj chyba nie myłaś się nigdy mydłem aleppo;-) to jest lepsze niż wszystkie żele do twarzy przede wszystkim sama natura żadnej chemii skóra nawilżona i gładka jak pupcia niemowlęcia polecam:-D

ej dziewczyny prosze sprawdźcie czy zgadza wam sie płeć w tym kalendarzyku bo aż podskakuje jak czytam opinie a wychodzi mi dziewczynka:laugh2::laugh2::laugh2:TwojeDni.pl - Chłopiec czy dziewczynka? Metody planowania płci.
kalendarzyk na samym dole:)

Mi wychodzi że moje pierwsze dziecko powinno być dziewczynką a nie jest :-D i że teraz niby też dziewczynka a lekarz już potwierdził drugiego chłopca :tak:
 
Mi wychodzi chlopczyk a ja caly czas czuje i "wiem" ze to dziewczynka. W sumie jest mi to obojetne kto bedzie bo i tak bede kochac dzidzie z calego serduszka ale mam przeczucie ze to dziewczynka.

Ja tam lubie zbuntowanego aniola, chyba jedyna telenowela, ktora mnie tak wciagla a pozatym to uwielbialam gotowe na wszystko i plakalam na ostatnim odcinku, ze to juz koniec. A teraz w nic sie nie moge wciagnac.
 
reklama
u mnie się sprawdza z pierwsza ciaza wychodzi dziewczynka i jest dziewczynka teraz wychodzi chłopak oby się sprawdzilo


Aśku prezent oczywiście sprawdzony u nas jest tylko MH już nawet do mikolaja napisane ze chce lalke choć już jedna ma
 
Do góry