reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Kotka kurde warto tracic nerwy i sie chwizowac niepotrzebnie ???nie lepiej isc a sie nie katowac psychicznie, ja 3 mam kciuki zeby blo wszystko w porzadku. Uwazam ze lepiej jakbys poszla na IP pozniej mozesz sobie zarzucic tfu tfu ze moglas wczesniej zadzialac...Przemysl to prosze....

Iwona kciuki za wizyte;-)
 
reklama
hej, hej :-D

szary, deszczowy, listopadowy piątek ;-) nic tylko pospać ;-) w pracy byłam o 6:59 :tak: zawsze o 6:45 ;-) tak mnie dzisiaj chłopaki opóźnili ;-)

pierwsza noc wyspana na nowym łóżku :-D a już myślałam, że wyrzucę je w pi*du ;-) widocznie materac już się odpowiednio nadmuchał i nasze ciała też przywykły do nowego luksusu ;-)
co prawda w nocy miałam trzy pobudki :eek: pierwsza na siku ;-) druga na ... poleżenie chwilowe ;-) a trzeci :laugh2: mąż chrapał :laugh2: i w rezultacie nie mogłam rano wstać :wściekła/y: jutro pracę domową zaczynam o 7 ;-) zawsze to godzinka dłużej w łóżeczku ;-)


prezent urodzinowy na dzisiaj kupiony ;-) książeczka + lalka Monster High ;-) lalka chłopaka, mam nadzieję, że Blanka takiej nie ma ;-)

popołudnie dzisiaj spokojne mnie czeka :-D chłopaki na urodziny, później na mecz :-D wrócą po 21 :-D ;-)



LENA końcówkę roku mamy marną w urodziny ;-) gorzej z majem i czerwcem :eek: oprócz tych miesięcy wypadają nam średnio jedne urodziny na miesiąc ;-) w maju bywa i 5/6 :eek:
 
Iwona ale Ty widze 14 tydzien to to normalne, ze objawy ustepuja. Ja bym najchetniej codziennie chodzila na USG ale to przeciez tez nie dobre dla dzidziusia takie promieniowanie. Powodzenia na wizycie.
Kotka ja mysle jak Saga jak sie cos dzieje takiego niedobrego to lepiej idz od razu! Nie ma na co czekac.

No wlasnie sa ludzie tacy malo taktowni nie wiedza kiedy sie zamknac i ze niektorych rzeczy po prostu nie wypada mowic. Pozniej po pracy na chwile zapomnialam o tym bo sprzatalam i gotowalam ale dzis rano mialam takie lekkie schizy bo wszystkie objawy sie tak zlagodzily/ ustaly. Ale juz nie bede sie stresowac, trzeba myslec ze jest dobrze.
 
Kotka kurde warto tracic nerwy i sie chwizowac niepotrzebnie ???nie lepiej isc a sie nie katowac psychicznie, ja 3 mam kciuki zeby blo wszystko w porzadku. Uwazam ze lepiej jakbys poszla na IP pozniej mozesz sobie zarzucic tfu tfu ze moglas wczesniej zadzialac...Przemysl to prosze....
;-)
jak pójdę na IP to mnie przetrzymają cały weekend-a wiecie jak w weekend w szpitalach jest...
próbowałam też przesunąć wczoraj wizytę u mojego lekarza-mam dzwonić dzisiaj- bo wczoraj nie przyjmował..dziś ma przyjmować tylko 3 h i ma komplet...:/ no ale zadzwonię..może mnie przyjmie.
 
psychicznie źle. mam schizy, że już jest źle..że we wtorek na wizycie dowiem się, że już po wszystkim:(
fizycznie- rano ok a po południu i wieczorem mnie pobolewa...
cały czas plamienia- no może bardziej brudzenie brunatne nawet niż plamienie. ale cały czas.

Brunatne plamienia tzn ze krwiak schodzi :) miałam takie przez ponad tydzień.
 
gwiazdeczka ja mam 12 tydzień ten pierwszy termin mam według OM ja tam się nie przejmuje ze mi objawy ustepuja cale szczęście ale jakos tak przed wizyta się boje czy na pewno wszystko ok
bylam w zeszly poniedziałek ale slyszalam tylko serduszko dzisiaj mam mieć dokładne USG robione nie pisze ze prenatalne bo lekarz mi nie mowil tylko powiedział

aeshette znowu mi się dzisiaj snilas :-) ze parkowalas przede mną samochod

a później mi się snilo ze zabilam jakiegoś faceta kamieniem i się musiałam ukrywać
wogole często mi się sni ze wrocilismy do Hiszpanii
 
Kotka dzwon a jak sie nie dostaniesz to idz na IP i nie zawsze musisz isc sie hospitalizowac mozesz odmowic, ale bedziesz wiedziec na czym stoisz a i tak jak cos sie bedzie dziac musza przyjac spowrotem...

Asku u nas wlasnie byla luka w Maju a ze kocham ten miesiac wiosne juz w 1 ciazy marzylo mi sie 2 namaja i sie udalo i mam nadzieje ze dotrwam bo tak poa listopadem tez srednio 1 jak nie wiecej urodzn jednak najgorszy jest styczen lipiec czerwiec i grudzien ;-) na pewno prezent Blance sie spodoba;-)

Gwiazdeczka tez slysze rozne historie ale ja juz je olewam co osoba to inny organizm i nie ma co szukac u innych a jak ktos lubi zyc plotami to jego problem widocznie ma bardzo nudne zycie skoro chce je "utrudniac" np Tobie w ciazy nietakt z jej strony...
 
Saga wiem wlasnie dlatego juz powiedzialam ze nie bede sie tym schizowac. Glupota niektorych ludzi mnie caly czas zaskakuje :-)

A u mnie w rodzince sezon urodzinowy jest od stycznia do czerwca a pozniej juz nikt nie ma urodzin. Wszyscy sie smialismy, ze dzidzi bedzie w sezonie ;-).
 
Witam :))
Ja siedzę i sobie od rana licytuję, a przynajmniej obserwuję :)) poluje na blender :p
A tak mi niedobrze, to znaczy mdli mnie że czuje że będzie mój codzienny poranny rytułał:confused2:
A tu dziś jeszcze do zusu zanieść moje l4, i muszę pochodzić po ciucholandach w poszukiwaniu spodni ciążowych...
a jak nie znajdę to muszę się wybrać do c&a bo tam też są ciuszki ciążowe :)
I tańsze niż w h&m a zawsze można przymierzyć a nie jak na allegro...
I mam smaka na chlebek pełnoziarnisty z domowym twarożkiem ze szczypiorkiem i rzodkieweczką mniam, mniam :))
a na obiad przy piątku planuję rybkę, bo barszczyk ukraiński mam ze wczoraj :))

Wracają mi wreszcie smaki ... wczoraj po wizycie kupiłam w lidlu miętowe czekoladki after eight :)
Mąż żartuje "na słodkie Cię wzięło??? nie ! ty masz jeść słone!Ogórki kiszone, śledzie! bo ma być chłop!" :D

Oj, ja też już powiedziałam że przestaję schizować, bo naczytam się głupot o poronieniach,porodach przedwczesnych i różnych chorobach a później tylko z tego wszystkiego mam koszmary i ze stresu nudności:baffled:
a im mniej nerwów to lepiej dla nas :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
aesthete oj chyba nie myłaś się nigdy mydłem aleppo;-) to jest lepsze niż wszystkie żele do twarzy przede wszystkim sama natura żadnej chemii skóra nawilżona i gładka jak pupcia niemowlęcia polecam:-D

ej dziewczyny prosze sprawdźcie czy zgadza wam sie płeć w tym kalendarzyku bo aż podskakuje jak czytam opinie a wychodzi mi dziewczynka:laugh2::laugh2::laugh2:TwojeDni.pl - Chłopiec czy dziewczynka? Metody planowania płci.
kalendarzyk na samym dole:)
 
Do góry