reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Asku musze sie przyjzec tym lalkom z monsters' high, bo widzialam reklamy. Ale to chyba dla ciut starszych dzieciakow.
6+ ;-) aczkolwiek moda w przedszkolu panuje już od 4latków ;-)

Aśku MH na topie, prezent trafiony:-) A to koleżanka Mrówka z przedszkola?
tak, jedna z narzeczonych z przedszkola ;-) z nią planował ślub i troje dzieci :-D w ubiegłym roku narzeczeństwo się rozpadło, ale sentyment pozostał :-D
byle tylko nie powtórzyć lalki ;-)



IWONA udanej wizyty!
lista na mikołaja u nas składa się z dwóch pozycji: lego ;-) i książki z serii lassego i mai ;-)

SAGA w naszej rodzinie maj jest jedynie imieninowy (3) ;-) więc urodzinki mogą być ;-) chciałam uniknąć czerwca :-D za dużo urodzin (3), imienin (3) i rocznic ślubu ;-) do tego dzień dziecka i ojca ;-) plajtowaliśmy w tym miesiącu ;-) doliczyć Antka urodziny na sali zabaw, urodziny kogoś z przedszkola ;-) i ubezpieczenie auta (akurat nam na czerwiec wypada) ... kiepsko z kasą ;-)
 
reklama
Witam :)
W koncu nadszedl moj ulubiony dzien tygodnia :D
Oby do 16 i zaczynamy weekend!

funia witaj :)

nadzieja kochana nie stresuj sie tak! Poki nic zlego sie nie dzieje nie masz czym sie martwic. A wiekszosc objawow w II trymestrze znika.

Joanna23 uwielbiam "Gotowe na wszystko" :D Ogladnelam wszystkie sezony po dwa razy i zaluje juz, ze wiecej nie nakreca :(

mi_lva a mamy juz podobna chinska tabelke na osobnym watku :) Mi w przypadku synka sie sprawdzila :) A teraz pokazuje dziewczynke i zobaczymy czy tym razem tez tak bedzie :) Sprawdzalam tez kuzynki i reszte babek w rodzinie i poki co sprawdzilo sie kazdemu.

pat&mom mam nadzieje, ze krwawienie sie uspokoi i , ze to nic groznego :*

browngula u mnie mdlosi minely, ale to juz II trymestr wiec najgorsze dolegliwosci z I trymestru zaczna teraz zanikac. Ale pojawia sie inne oczywiscie :p U mnie na przyklad straszna zgaga.
Powiem Ci, ze ja w ciazy z synkiem zajadalam sie slodyczami i chlopak jak malowany :D

aesthete no to oficjalnie witaj w II trymestrze :D I faktycznie czas leci niewiadomo kiedy..

iwonaimaja trzymam kciuki za wizyte :)

Asku ja tez ostatnio co chwila sie przebudzam w nocy :p Caly czas cos mi przeszkadza.
 
ok dzięki dziewczyny za odp muszę poszukać tego wątku ;-) nie wiem dlaczego ale tak swędzą mnie sutki ach masakra:baffled:
czy jak byłyście w ciąży z dziewczynką to zmieniła wam się uroda w sensie jakieś wypryski czy coś?
 
Aśku to się wykosztowałaś jak dla koleżanki. Choć jeśli to przyszła synowa, to warto inwestować;-)

moja córka jest fanką MH, choć już fascynacja słabnie i zastępuje ją Violetta. Nie napisze ile ma lalek, bo pomyślicie że zwariowałam, ale ona długo była jedynym dzieckiem w rodzinie męża i wszyscy ją rozpieszczali:-D:-D (włącznie ze mną ;-))

mi lva ja miałam w obu wypryski, ale póki co, jesli by porównac, w ciązy z córką czułam się dużo gorzej, spuchłam, zbrzydłam a teraz mi ludzie mówią, ze kwitnę.

a najlepiej jak facet, który robił u mnie remont powiedział " od razu widac, ze będzie miała pani chłopca (pokićkał) bo całą urodę pani zabrał"
laugh.gif
tylko zabić na miejscu
 
Ostatnia edycja:
aesthete super! ale ten czas leci szybciutko... Gratuluje!;)
pat&mom mam nadzieje, ze to krwiak orpoznil sie do konca i juz zadne plamienie sie nie pojawi!
iwonaimaja trzymam kciuki za wieczorowa wizyte!:)

Ja dzisiaj w nocy nie obudzilam sie ani razu:) Za to o 8 obudzil nas listonosz a o 9 przyjechaly zakupy. Jeszcze teraz przy rozpakowywaniu okazalo sie ze brakuje kilku rzeczy. Ehhh i maja dowiezc po poludniu.
Ale za to mam duzo pomaranczy, grejfrutow i mandarynek:) zaraz ide wyciskac swiezy soczek na sniadanko.
strasznie brzydka pogoda za oknem...
 
to podobno dziewczynka zabiera urodę:eek:
dziś też spało mi się fajnie nawet na siusiu się nia obudziłam a mój M mówiła że chichrałam się przez sen jak głupia a nic nie pamiętam:szok:
 
Aśku to się wykosztowałaś jak dla koleżanki. Choć jeśli to przyszła synowa, to warto inwestować;-)

moja córka jest fanką MH, choć już fascynacja słabnie i zastępuje ją Violetta. Nie napisze ile ma lalek, bo pomyślicie że zwariowałam, ale ona długo była jedynym dzieckiem w rodzinie męża i wszyscy ją rozpieszczali:-D:-D (włącznie ze mną ;-))
Ant mi zaznaczył - albo Monster albo Violetta :-D lalka nie taka droga, w auchanie są akurat po 60 zł (seria upiorna impreza na plaży) ;-) więcej urodzin w listopadzie ma nie być, więc ... ;-)
wzięłam coś takiego ;-)
monster-high-boy-dolls-holt-hyde.jpg
zdecydowanie lepiej czuję się wśród aut i klocków ;-)
 

Załączniki

  • monster-high-boy-dolls-holt-hyde.jpg
    monster-high-boy-dolls-holt-hyde.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
ok dzięki dziewczyny za odp muszę poszukać tego wątku ;-) nie wiem dlaczego ale tak swędzą mnie sutki ach masakra:baffled:
czy jak byłyście w ciąży z dziewczynką to zmieniła wam się uroda w sensie jakieś wypryski czy coś?

Mi teraz wychodzi, ze bedzei dziewczynka. Jak bylam w ciazy z Matteo to mialam buzke jak pupcia niemowlecia, zero syfow nic. A teraz zrobilam sie brzydka, mam syfa na syfie i mdlosci.
Ja tez cos czuje, ze bedzie dziewczynka. Albo u mnie to bardziej kwestia wmowienia, bo maly ciagle mowil o siostrze, moja mama tez, ze zobaczysz bedzie dziewczynka (Matteo tez mial byc dziewczynka hehehe).
 
a ja ciagle mowie na fasolke ze to chłopczyk tak samo jak wczoraj rozmawiałam z mama to się pytałam czy będzie z nim jak do pracy wroce :-) oby już się dzisiaj czegos dowiedzieć odnoscie plci

dzisiaj chyba znowu będą placki na obiad tylko ze nie chce mi się robic
 
reklama
Witam :))
Ja siedzę i sobie od rana licytuję, a przynajmniej obserwuję :)) poluje na blender :p
A tak mi niedobrze, to znaczy mdli mnie że czuje że będzie mój codzienny poranny rytułał:confused2:
A tu dziś jeszcze do zusu zanieść moje l4, i muszę pochodzić po ciucholandach w poszukiwaniu spodni ciążowych...
a jak nie znajdę to muszę się wybrać do c&a bo tam też są ciuszki ciążowe :)
I tańsze niż w h&m a zawsze można przymierzyć a nie jak na allegro...
I mam smaka na chlebek pełnoziarnisty z domowym twarożkiem ze szczypiorkiem i rzodkieweczką mniam, mniam :))
a na obiad przy piątku planuję rybkę, bo barszczyk ukraiński mam ze wczoraj :))

Wracają mi wreszcie smaki ... wczoraj po wizycie kupiłam w lidlu miętowe czekoladki after eight :)
Mąż żartuje "na słodkie Cię wzięło??? nie ! ty masz jeść słone!Ogórki kiszone, śledzie! bo ma być chłop!" :D

Oj, ja też już powiedziałam że przestaję schizować, bo naczytam się głupot o poronieniach,porodach przedwczesnych i różnych chorobach a później tylko z tego wszystkiego mam koszmary i ze stresu nudności:baffled:
a im mniej nerwów to lepiej dla nas :)))
Uwielbiam tę czekoladki! Kiedyś zostawiłam na stoliku i mój pies jak wyszłam z domu to je dorwał... Zjadł całe duże opakowanie :eek:
A blender mam z rossmanna i powiem że zadowolona jestem :D

aesthete oj chyba nie myłaś się nigdy mydłem aleppo;-) to jest lepsze niż wszystkie żele do twarzy przede wszystkim sama natura żadnej chemii skóra nawilżona i gładka jak pupcia niemowlęcia polecam:-D

ej dziewczyny prosze sprawdźcie czy zgadza wam sie płeć w tym kalendarzyku bo aż podskakuje jak czytam opinie a wychodzi mi dziewczynka:laugh2::laugh2::laugh2:TwojeDni.pl - Chłopiec czy dziewczynka? Metody planowania płci.
kalendarzyk na samym dole:)

To chyba spróbuję tego mydła ;)
A to jest chiński kalendarz płci :) mamy osobny wątek i też tam jest ;)
Mi się nie sprawdza :)
 
Do góry