reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

kurczę, no faktycznie Leny też coś nie ma. ostatnio pisała, że chora jest.Aśku jak wyglądają te sorbety? To pojade sobie rano i kupię bo strasznego mi smaka narobiłaś:))) a my wczoraj piekliśmy chlebek. mmmmmmmmmmmm. pyszny:)
 
reklama
Witajcie!
Przyjmiecie mnie do siebie?;-) Jestem już mamą 3-letniego Aleksandra a teraz czekamy na druga pociechę. Termin mam na 20 maja albo na 30.V (ten drugi to wg USG), więc jest szansa, że załapię się na maj.
Pozdrawiam! :)
 
Witam Cie Mallaika :-)

Ej coś forum zmieniło look, czy mi na oczy padło?
Dziewczyny tak mi się nudzi, że szok!!! Z nudów siedze na str apteki i szukam laktatorów, smoczków, butelek antykolkowych i innych dupereli... Aż wstyd jak czas marnuję... coś bym porobiła konstruktywnego,a tu nawet na spacer żal wychodzić bo w Gdańsku wieje i zimno i buro :baffled:
 
Witaj mallaika. Super, ze do nas dolaczasz.

Dziewczyny na robilyscie mi ochoty na sorbety mmm Moze jutro gdzies znajde ale nie wiem, czy w takich pudeleczkach. Teraz bede o nich myslec :-)
 
W sama porę o tych sorbetach mówicie! Akurat dzwonię do M i mówi ze jest w sklepie w dziale z lodami. Zaraz będę je pożerać :D i wiecie co, mam jeszcze chęć na pieczone jabłka ... Mmmmniam
 
witam
Dziewczyny mnie dzisiaj znów męczą odruchy kurcze no mało dzisiaj zjadłam :(
Byłam w SNC kupiłam sobie bluzke rozpinaną brakuje mi takich rzeczy i maluszkowi zakupiłam komplet wlurowy, smoczka i 3 pary skarpetek w komplecie :)
Ja dzisiaj na obiad niestety szybki bo nie było mnie kielbaska na cebulce no cóż. Jutro planuje zrobić łazanek na dwa dni :)
Dziewczyny siedziałam na przystanku dzisiaj czekałam na busa i nagle poczułam tak jakby wąż przemieszczał się w brzuchu, ale nie wiem czy znów nie wymyślam jelita raczej inaczej mi pracują.
Od dzisiaj biorę lutke 2x1 mam nadzieje, że będzie ok.
Brałysćie może kiedyś witaminy pregna plus? myśle co kupić muszą byc małe tabletki nie połkne dużych :(

struss też zauwazyłam zmiane wchodze i kurcze myśle czy dobrze weszłam hehe

Babelek zdróweczka dla malutkiej;-)
 
mallaika witaj! Jak coś to ja prowadze tabelke z terminami wizyt u lekarzy;) jak chcesz to wyslij priva to dopisze;))

A ja sie dzisiaj cieplutko ubralam i poszlam z Ludwikiem na 1,5 h spacer;)

sorbet hmmm. Jutro nie odpuszcze:D
 
Ooooo, widzę że jakies zmiany w grafice forum :)


Brownagula snikersa do chlebka niestety nie kupisz już nigdzie... Wycofali jakieś 6 lat temu z produkcji... Pamiętam jak ja w ciąży z cócią na niego polowałam i nie znalazłam już nigdzie... :-(

Mia, pyszny ten tort cytrynowy, robiłam go kiedyś, też często korzystam z przepisów z tej strony :tak:

Mmmmmmmmmmmmm... sorbet... :rolleyes: uwielbiam...


Edit:
Witam też nową foremkę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hahah perelka ja mialam to samo. Wpisuje adres strony i wlacza sie forum ale tak jakos inaczej wyglada i sobie mysle o kurde chyba zle weszlam.

Struss jak Ci sie nudzi to moze poczytaj ksiazke jakas fajna albo obejrzyj film... Zawsze mozesz upiec ciasto :-)


Mallaika witamy na forum!



Ja po pracy oczywiscie musialam sie zdrzemnac na godzinke a pozniej zrobilam obiad... Placki ziemniaczane takiego smaka mi narobilyscie :-):-) Pozniej zaczelam ogladac film Meet the Millers ale sie zacial w 30 minucie i nie chcial ruszyc wiec ja ruszylam swoje cztery litery i pocwiczylam joge 20 minut dzis :tak: az sama jestem pod wrazeniem. Mdlosci mi tez przeszly i tylko mi te zawroty glowy zostaly, ale mam nadzieje, ze tez wkrotce przejda. Czuje sie bardziej na silach i ogolnie tak.. lepiej ;-) mam nadzieje, ze juz mi tak zostanie, trzymac kciuki. No i jutro mam dlugo wyczekiwana wizyte, ide do pracy na pol dnia i pozniej sie urywam. Oby wszystko bylo dobrze :-) a teraz ide sie wykapac i zaladuje ten film moze bedzie dzialac tym razem :happy:
 
Do góry