reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

aesthete - dziękuję za informacje, i chyba jednak odłoże sexy mame i tez kupię te rossmanowskie oliwke :-)
ja mam ten balsam:
Rossnet > produkt
i jeszcze chciałam to:
Rossnet > produkt ale akurat u mnie w rossmanie nie było i zwykłą oliwkę na razie używam ;)

szukam inspiracji na obiad na naszym watku kulinarnym:) I tak mysle nad tym plackiem z kurczaka aesthete :) tylko,ze tam sa pieczarki ymmm nie wiem ,czy moge :)
ja tam bez pieczarek robiłam :D ale pieczarki można w ciąży :) chyba następnym razem dodam pieczarek :p

Ja wlasnie przejrzałam stare ubrania ciążowe:D padłam dosłownie hehe, muszę je sprzedac chyba i kupic coś co bardzie do mnie pasuje, nie tylko rozmiarem, ale i stylem. Niby te ciuchy które z poprzedniej ciazy mam to 38, ale one są ogromne:/ :D spódnice wrecz zjeżdzają mi z pupy. Pewnie też trochę urośnie dodatkowo, ale czy ja wiem czy az tak?? no nie wiem, nie wazne:))

Ja nie wiem co dzis na obiad, tez nabralam ochoty na placki ziemniaczane aesthete, ale ja lubie ze smietaną i cukrem:) mąż ma sos ze wczoraj wiec tez do plackow jak znalazł:) i dla mnie i dla niego coś dobrego:)) tak zrobię:)))
a styl też tak bardzo Ci się zmienił od ostatniej ciąży? :D
ja zawsze jadam placki ze śmietaną, a M z cukrem :) ale wczoraj po prostu musiałam zjeść z mięsem i koniec :D

Dzisiaj mi głowa pęka i nic mi się nie chce. A nie mam w domu apapu :-(
może się zdrzemniej? mi sen pomaga na ból głowy :)

I ja sie witam:)
Ja dzisiaj rano wszystko pozałatwiałam byłam w zusie jak urodzę będę musiała sie zarejestrować w urzedzie pracy i będe dostawać pieniądze przez 6 miesięcy.
Dzisiaj na obiad robie żeberka w jasnym sosie do tego kluski śląskie i buraczki.
Ogólnie od rana jest mi nie dobrze jak coś zjem to mi przechodzi ale zaraz wraca:(
no to super, że jednak będziesz dostawać kasę :) cieszę się że się udało :) niepotrzebnie się martwiłaś :D

aeshete - też muszę kupić spodnie
dresowe,;-) tylko takie w których można
gdzieś wyjść, bo mam takie jedne,
ale oczojebne różowe :-p i byłabym
pośmiewiskiem. :-p
ja kupiłam te CIĄŻOWE OCIEPLANE DRESY/HAREMKI - rozmiar S/M (3625941278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i są mega wygodne i fajne :D na spacery z psem w nich śmigam ;)

ale narobiłyście postów...
No więc z kosmetyków ja mam bielenda sexy mama przeciw rozstępom, oraz drugi bielenda sexy mama żel na opuchnięte nogi :) bardzo fajnie chłodzi :)
Mam też ten z rossmana przeciw rozstępom ale do oddania :(
jeśli któraś ślązaczka chętna to mogę zabrać na spotkanko i dać :)
Raz się nim raz posmarowałam, to brzuch mnie zaczął swędzieć, a rano wstałam to cały brzuch w takich pryszczach czerwonych i swędzących :szok:
a po tym sexy mama nic mi nie jest :)
a i po kąpieli się smaruję się oliwką

dzisiaj kupiłam sobie okład Nexcare hot/cold wielokrotnego użytku, więc będzie na mój pękający łeb...Mam wyrzuty sumienia po tym że wzięłam apap i że to zaszkodzi dzidzi...
A dla dzidzi kupiłam takie spodnie welurkowe mięciutkie siwe :))


PS. Jeśli któraś ślązaczka przyjmuje witaminy, to mam vita-miner prenatal aby komuś odstąpić... ja nie mogę brać bo zaraz po nim wymiotuję a szkoda żeby się zmarnowało...
ja mogę od Ciebie odkupić i vitaminer i balsam :D

a chcę Wam powiedzieć, że miałam dziś wizytę. Maluszek rośnie, ma prawie 4,5 cm :) lece spac. dobranoc :)
no to super! gratulacje :* rośnie jak na drożdżach :)

a my wczoraj piekliśmy chlebek. mmmmmmmmmmmm. pyszny:)
o jaa... uwielbiam chlebek domowej roboty :) moja mama też często piecze :D uwielbiam :D

Ja dzisiaj na obiad niestety szybki bo nie było mnie kielbaska na cebulce no cóż. Jutro planuje zrobić łazanek na dwa dni :)
mniam... kiełbaska na cebulce :D ale smaka robisz :p
a co do łazanek to dzisiaj od rana jęczę M że mam ochotę na łazanki :p więc chyba smaki mamy podobne :p

kurczę, byliśmy omówić szczegóły dzisiaj, siedzieliśmy u tego dewelopera chyba 1,5 godziny i zarezerwowaliśmy to mieszkanie :szok: jeszcze mamy czas na ostateczną decyzję, no ale jakiś krok już wykonaliśmy. masakra :p ale wiecie, wizja ogródka tam do mnie przemawia, że szok... :happy:
 
reklama
Witam poniedziałkowo Majóweczki:-)


Dzięki Magda, właśnie o te mi chodziło:tak: pisałaś, że są fajne, jesteś nadal zadowolona? Musze też się wyposażyć ;-)


odkryłam że bardzo fajnie mnie relaksuje i działa na układ trawienny (wzdęcia) wypicie wieczorem mięty naprawde spróbujcie jest polecana w ciąży wiec bez obaw:-)

muszę się wybrać do Rossmanna uzupełnić balsamy i oliwki mam nadzieję że mają jakieś promocje;-)
Ja miętę też polecam:tak:

A co do kosmetyków, to kupiłam sobie ten olejek do ciała babydream i jestem zadowolona. Smaruję nim brzuszek i tyłek/uda na noc, bo jest dość tłusty, ale mam nadzieję, że dzięki temu dobrze nawilża. Muszę jeszcze kupić jakiś krem i ew w ciągu dnia później jeszcze zacznę smarować. Ja kiedyś też szukałam opinii o składach kosmetyków i z tych dziecięcych, to najbardziej polecane są kosmetyki Babydream własnie i Hipp. Mają najbezpieczniejszy skład. Ja sama ich często używam, bo jestem alergiczką i nie narzekam.

hej dziewczyny,
ja dziś z rana byłam na badaniach a tak się złożyło, że wszedł dr i zapytałam go o te kłucia pod żebrem to powiedział żebym weszła do gabinetu zrobił mi usg i sie okazało że mam zapalenie woreczka żółciowego:( dał skierowanie do internisty pojechał a ten skierował mnie do szpital bo stwierdził, że nie ma takiego sprzętu, żeby to sprawdzić no i chyba będę musiała jechać ;(
futurystka, nie pocieszę Cię, ale w ciąży bardzo wiele kobiet ma problemy z pęcherzykiem żółciowym. Coś w tym musi być, że nagle się uaktywnia. Moja koleżanka, która nigdy nie skarżyła się na pęcherzyk też wylądowała w szpitalu z zapaleniem. Moja siostra cioteczna też to miała i na koniec dodam jeszcze moją bratową. Zdrówka Ci życzę. Teraz i tak pewnie Ci nic nie zrobią, ew może jakieś leki przepiszą i zalecą dietę. Chyba w tej diecie największa nadzieja.

A ja dzis na obiad zrobilam sobie tortellini z wywarem z warzyw.
Maly jadl kotlety z kaszy jeczmiennej z wczoraj.
Karoli, podzielisz się przepisem na te kotlety z kaszy? :-)

A ja niedawno wróciłam z pracy. Zjadłam do obiadu korniszonka i mnie teraz muli:-( ale wczoraj było tak samo.

I kupiłam dziś w księgarni książkę "W oczekiwaniu na dziecko". Jakoś nie mogłam się oprzeć. Czuję potrzebę dokształcenia;-)
 
mallaika - witam, cieplutko. :D


Mia30 - no właśnie, a teściowa to bardzo
pobożna jest:crazy:, ale nie przemówisz do
niej, bo "tak się nie chodzi i już":wściekła/y:
Tak samo na pogrzeby nie wolno chodzić.
Paranoja..:wściekła/y:
 
Witam poniedziałkowo Majóweczki:-)



Dzięki Magda, właśnie o te mi chodziło:tak: pisałaś, że są fajne, jesteś nadal zadowolona? Musze też się wyposażyć ;-)

Jak na ta cene sa naprawde ok :) nie jest to jeans z livajsa ;) ale daje rade, codziennie w nich chodze do pracy ;)

Tak piszecie o tych roznych kremach i mysle, ze chyba tez sie musze zaopatrzyc, bo moj brzuch juz troche wyglada jak doczepiony balonik ;) jak bedzie teraz rosl w takim tepie, to skora nie da rady ;)
 
Ostatnia edycja:
Jak na ta cene sa naprawde ok :) nie jest to jeans z livajsa ;) ale daje rade, codziennie w nich chodze do pracy ;)

Tak piszecie o tych roznych kremach i mysle, ze chyba tez sie musze zaopatrzyc, bo moj brzuch juz troche wyglada jak doczepiony balonik ;) jak bedzie teraz rosl w takim tepie, to skora nie da rady ;)
no ja jak tylko zobaczyłam dwie kreski na teście to wieczorem oliwka, a rano balsam do ciała :p
dopiero niedawno kupiłam typowo ciążowe przeciw rozstępom i rano używam tego balsamu, a wieczorem balsam i czekam aż się wchłonie i na to oliwka :D

applecrumble​, daj znać czy fajna ta książka :)
 
porównywałam dwie książki, bo chodziła mi jeszcze po głowie druga:
Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach - Cooke Kaz za 42,99 zł | Książki empik.com
ale jak przejrzałam dwie, to w książce "w oczekiwaniu..." jest duuużo więcej wiadomości. Tamta druga też jest fajna, bo napisana takim lekkim językiem, z przymrużeniem oka. Różnica w cenie niewielka była (W empiku "W oczekiwaniu..." kosztowało 50 zł, a ta druga 46,00). Drugą może pożyczę od koleżanki;-)
Jak ogarnę tą to jest jeszcze z tej serii "Pierwszy rok życia dziecka"... :-p
 
DO CIEZAROWEK TARCZYCOWYCH, poniewaz malo kto zaglada na watek a ja mam problem,
mialam tsh 4, 02 teraz mam 4,07 po tabletkach eutyrox 25 mam zwiekszyc dawke do 37,5. boje sie ze nie spada tylko rosnie tsh miala tak ktoras????
 
reklama
Wy mnie chyba za niedługo z tąd wyrzucicie za to rzadkie zaglądanie :p
Sorki, że was zaniedbuje, ale jakoś ostatnio nie mam siły zaglądnąć tutaj :(
Od 2 tygodni mam straszne bóle kręgosłupa. Jutro dzwonię do lekarki żeby mnie do fizjoterapeuty umówiła, bo w szpitalu dzisiaj powiedzieli mi, że bóle w tej części pleców raczej nie są spowodowane ciążą.


Jutro wracam do pracy:confused2:


Co u was słychać kochane?
 
Do góry