reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Cześć Majóweczki!
Ja od rana po sklepach latam jak szalona :-) nastawiłam się na ten kocyk dla Bobika i byłam w Jysk, ale polarowy kocyk byłjakoś dziwnie elastyczny a z mikrofibry zostały beznadziejene kolory (jakiś szał na koce że ludzie wyku8pili wszystkie fajniejsze) więc nie kupiłam żadnego... w PEPCO są kocyki za 14 zł z motywami dziecięcymi i dobrej jakości,ale mnie mama powstrzymywała bym jeszcze nie kupowała bo jest czas-a mnie tak trzęsie na zakupy dla Bobika:-D

W Leclerku w weekend kupiłam gotowe ciasto na Pizze, rewelacja, bo ostatnio robienie ciastra samemu mi nie wychodzi i jest bardzo czasochłonne, a tu tylko rozwałkowac dodać składniki i do pieca:happy:
Dziś z tego ciasta robię (w raz z mamą) cynamonowe drożdżóweczki jak z IKEI-pyyyycha, właśnie siedzą w piekarniku, więc na deser po obiedzie jak znalazł :-):-):-)
 
Babelek wspolczuje Ci choroby. Ja dlatego zdecydowalam,ze Matteo teraz nie posylam do przedszkola. Przetrzymam go w domu do lutego/marca i puszcze go jak bedzie mial juz 4 lata skonczone.
Na wiosne mniej sie choruje, maly bedzie silniejszy i ja juz bede miala ciaze mocna. Nie chce teraz chorob wokol siebie, tym bardziej, ze w nocy nie mam sily wstawac, i nie wyobrazam sobie wstawania kilka razy i czyscic nos, sprawdzac goraczke. Ledwo co zyje teraz i musze przeczekac.
A ja dzis na obiad zrobilam sobie tortellini z wywarem z warzyw.
Maly jadl kotlety z kaszy jeczmiennej z wczoraj.
 
Witam majóweczki :-)

Po dłuższej nieobecności, będę starała się być na bieżąco ;-) udało mi się w końcu naprawić komputer i powolutku wszystko nadrabiam ;-) Muszę zrobić porządek w szafie, bo już powoli bluzki zaczynają byc na mnie jakby za krótkie. :-p

Poza tym to u mnie wszystko w porządku, po wizycie spokojniejsza jestem :-) wróciła mi tak jakby energia życiowa, mimo tego, że bardzo wcześnie wstaję. :-p

Troszeczkę o mnie, a teraz przy herbatce zobaczę co u was słychać.. :tak:
 
hej:)
Witam się po ciężkim, pracującym weekendzie. Nawet nie wiedzialam że w dzień zaduszny bedzie tyle ludu na galerii. Coś okropnego:))

Ja wlasnie przejrzałam stare ubrania ciążowe:D padłam dosłownie hehe, muszę je sprzedac chyba i kupic coś co bardzie do mnie pasuje, nie tylko rozmiarem, ale i stylem. Niby te ciuchy które z poprzedniej ciazy mam to 38, ale one są ogromne:/ :D spódnice wrecz zjeżdzają mi z pupy. Pewnie też trochę urośnie dodatkowo, ale czy ja wiem czy az tak?? no nie wiem, nie wazne:))

mi nadal nie dobrze, ale mogę jeść już więej niz suche buły z masłem i kisielki:) w weekend w pracy nawet sobie pofolgowałam i to zdrowo:)) ale cóż, niech nam na zdrowie wyjdzie:))

Brzuch mi wysadziło:)) z dnia na dzień mi wyskoczył, a wieczorami to się czuję jak w jakimś piątym miesiącu:) w kazdym razie w poprzedniej ciazy w 15 tyg nie mialam tego co teraz:))

Ja nie wiem co dzis na obiad, tez nabralam ochoty na placki ziemniaczane aesthete, ale ja lubie ze smietaną i cukrem:) mąż ma sos ze wczoraj wiec tez do plackow jak znalazł:) i dla mnie i dla niego coś dobrego:)) tak zrobię:)))

Co do przedszkola, to ja małego chyba nie poslę. Mysle ze skoro cały czas jest ze mną od urodzenia, to dla niego było by karą chodzenie do przedszkola, mimo że tam sa inne dzieciaki i zabawki, i panie i zabawy.... Posiedzi jeszcze rok w domciu, a do przedszkola pojdzie wtedy kiedy zacznie traktowac je jako rozrywkę a nie zło konieczne:) jeszcze musze z mezem pogadac na ten temat bo ten z kolei chce go poslac i to bez dyskusji:))

Milego dnia dziewczynki:)

Struss poproszę o przepis na ciasteczka w odpowiednim wątku:))))
 
reklama
Do góry