reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witajcie w zwariowany poniedziałek , nie jestem w stanie nadrobić zaległości od wczoraj ,walczyłam dziś po łodzi bo całe centrum zamknięte :szok:teraz uskuteczniam karpatkę .
 
reklama
Perełka co do węża w brzuchu - też tak czasem mam, miałam przed ciążą również. Niestety jelitka :zawstydzona/y: Mnie zaczął troszkę brzuch pobolewać, do końca pracy jeszcze godzina. W sumie podniosło mnie to nieco na duchu, bo od rana naprawdę schizowałam. Mam mega obawy, że między tym pierwszym usg, gdzie było wszystko ok, a drugim, na które czekam jak na zbawienie coś będzie nie tak. No masakra jakaś, powinnam myśleć pozytywnie, ale te tygodnie są takie newralgiczne. Po prostu się boję :(
 
Aesthete super! Gratuluję rezerwacji mieszkania:) My nasz dom już z końcem grudnia odbieramy:))
no to super, że już w tym roku, u nas osiedle dopiero się będzie budować :p odbiór mieszkań koniec kwietnia 2015 ;) ale fajnie, bo akurat jak dziecko będzie miało rok czyli jak mu pokój chciałam robić :)
no mamy jeszcze czas na decyzję, więc ostro myślimy :D
pokażę rzut mieszkania :) ale na rzucie widać tylko taras, a jest jeszcze ogród 68 metrów :) no i w całym mieszkaniu jest ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie i woda ciepła z sieci, oni już montują rolety zewnętrzne i wszystkie okna są duże balkonowe i z każdego pokoju można wyjść do ogrodu :) no ja powiem szczerze napaliłam się :p
Zrzut ekranu 2013-11-04 (godz. 20.30.08).jpg
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2013-11-04 (godz. 20.30.08).jpg
    Zrzut ekranu 2013-11-04 (godz. 20.30.08).jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 74
Aesthete super:)))) Nasze dzieciaczki będą się wychowywać w nowych domkach:) Oj ja juz sie nie moge doczekac odbioru, urządzania a pozniej przeprowadzki:) A czas do kwietnia 2015 szybciutko zleci:) U nas w salonie wszystkie okna to są drzwi balkonowe na ogród:)K.F 5.0 piętro.jpgK.F 5.0 parter.jpg

U nas to wyglada tak. Dochodzi jeszcze trzecia kondygnacja i taras. Ogródka jest ok 200 m
 

Załączniki

  • K.F 5.0 piętro.jpg
    K.F 5.0 piętro.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 79
  • K.F 5.0 parter.jpg
    K.F 5.0 parter.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 82
Aesthete super mieszkanko :tak: gratki ;-)

Mallaika witaj :-)


wieczór kryzysowy :baffled: czas na kąpiel i do łóżka ... rano mam potworne problemy ze wstaniem :hmm: chciałoby się powiedzieć byle do weekendu, ale niestety cały weekend mam pracujący :baffled: jedyna motywacja - dodatkowa kasa ;-) zbieram na nową sypialnię i pokój Mrówka ;-) więc zaciskam zęby i tyle ;-) póki płacą nam za tą robotę weekendową, bo po nowym roku czekają nas zmiany :confused2:

spokojnej nocy i przyjemnych przyjemności ;-)
 
Aesthete, mieszkanko wygląda na super, jest bardzo funkcjonalne i mega ustawne, do tego jeszcze te okna wiekie, taras ogród.... hm.... jakby to powiedzieć - to jest to o czym ja marzę:) co prawda brakuje mi pomieszczenia gospodarczego na różne dziwne rzeczy, ale who cares:)) jest super, i trzymam kciuki aby się powiodło:))

Co do stylu duzo się nie zmienil, ale wtedy nosilam spodnice do kolana, dobrze się tak czulam, a teraz niestety czuję się w nich jak stara babka i nie da rady abym je miala nosic:) zdecydowanie lepiej czuje się w krótszych kieckach:) bluzki tez jakieś takie już "przeterminowane". Zreszta mam nieodpartą chęć wyglądania dobrze w tej ciąży skoro to już moja ostatnia;( :(((((((

Aśku noszzzzzz zapomniałam kupić sorbet!!:///// nie wybaczę sobie tego błędu;(( beznadzieja. Skleroza mnie dopadła ciążowa, zreszta szlam do sklepu bez listy, i to są wlasnie efekty, że mam kupione rzeczy nie potrzebne, a o potrzebnych pozapominalam:/

Perełka moze to były przeuwające się w brzuszku gazy? ja tak mam co raz, i wiem już jak kręte i długie są moje jelita, jak mi czasem taki bąbelek powietrza przemieszcza się wewnątrz:)

Umowilam się na usg prenatalne na 21 listopada, matko kochana, ilez to czasu jeszcze muszę czekac;( kazde usg do tej pory jakies takie było pobieżne że boję się że coś wyjdzie na tym waznym:(
 
Ja mam książke W oczekiwaniu na dziecko każdy etap ciąży jest opisany każdy miesiąc i pytania zadawane przez mamusie i odpowiedzi do tego:tak:Coś tam jeszcze jest u mnie leży na półce pare razy ją tylko przeglądałam.

zosiasamosia ja jelitka inaczej wyczuwam bardziej jakby burczenie przelewania takie coś mam no nie wiem dwa razy to miałam dzisiaj i parę dni temu zobaczymy;-)

ewwe to było w jednym miejscu na prawo :sorry:

aesthete super mieszkanko;-)martuska a Twój domek:-)
 
Ostatnia edycja:
Fantastyczne te wasze nowe gniazdka, zqzdroszczę:o
Jutro koniec I trymestru wg tego co lekarze mówią, ale zleciało:o
Nie wiem czy się chwaliłam zakupami czyli ogrzewanymi leginsami na zimę za całe 7 zł z leclerka oraz mini czerwonymi skarpetkami dla Bobika na przyszłe święta do stroju św. Mikołaja:o ahhh gdzie ten maj!
 
reklama
Do góry