reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dziewczyny czy któraś z Was brała Duphaston i go odstawiła lub odstawia teraz?
Czy w związku z tym macie jakieś dolegliwości? Czy wszystko jest ok?
Wichurka, ja odstawiałam i początkowo miałam plamienia. Zaczęłam znów brać bo się wystraszyłam. Za drugim razem odstawiłam już bez problemu. Tylko ja tak jak dziewczyny stopniowo odstawiałam.

Aaaa mam pytanie do mamuś, które mają już dzieciaczki.... Czy posiadacie, a może używałyście kiedyś dla dzieci inhalator/ nebulizator dla dzieciaczków? Zastanawiam się nad kupnem, może jak będzie Amelke coś brało to warto powalczyć z takim inhalacjami zanim coś na dobre się rozwinie? Tylko czy jest to na prawdę skuteczne ?
Jest tylko 1 problem, Ami nie da się inhalować , kiedyś pożyczyliśmy ale to z prawie rok temu to tak płakała i bała się , ale była młodsza może teraz było by lepiej?
Bąbelek, ja też słyszałam, że warto. Znajome mówiły, że często dzięki inhalacjom udawało się wyciągnąć dzieci z poważnych infekcji. Może spróbuj kupić Amelce inhalator w kształcie biedronki, albo krówki. Teraz jest spory wybór takich dla dzieci. (tutaj przykładowe: Inhalatory dla dzieci - Sklep Internetowy ). Zresztą zawsze można próbować w inny sposób. Mój bratanek też uciekał, to staraliśmy się kłaść inhalator przy buźce jak spał, albo zabawiać czymś i przykładać do buźki.

Dziewczyny moj mezus ma urodziny 7.11 i planuje upiec jakis torcik albo ciacho. Nie mam pomyslu:( Moze macie jakis sprawdzony przepis:)?

Co do ciuszkow,to korci mnie niesamowicie ich kupowanie. To nasza pierwsza dzidzia i wszystko jest dla nas nowe:)

Mia polecam Ci przepisy ze strony doroty mojewypieki.com ja zawsze z nich korzystam na pewno znajdziesz coś wspaniałego, że mężulka zwali z nóg;)
Ja też bardzo polecam stronkę moje wypieki Moje Wypieki. Ja jako pierwszy tort w życiu robiłam ten z tego przepisu: Moje Wypieki | Tort brzoskwiniowy . Masa jest bardzo dobra. A przepis na biszkopt rzucany rewelacyjny! mi zawsze wyrasta na wysokość tortownicy.

a ja pojadłam pyzów :) tego mi było trzeba :D mam nadzieję że nie odchoruję :)
Dziewczyny co mogę wysłać chrześnicy na prezent mikołajowo-świąteczny???
ma cztery lata, tylko że jest taki problem bo mieszkają w Islandii...
Więc musi być coś niedużego gabarytowo i w miarę lekkie abym nie zbankrutowała na wysyłkę...
Zupełnie nie mam pomysłu...
Aha i to bliźniaczki więc wiecie coś żeby dziewuszki się też mogły razem bawić ;-)
Może jakąś fajną grę dla dzieciaczków? Są przeważnie lekkie i wejdą w większą kopertę. Z lekkich rzeczy ew ubranka, albo książeczki.
 
reklama
witam
U mnie też dzisiaj szaro ponuro i deszczowo za oknem. Dodatkowo głowa mnie cmiła niedawno troszke minęlo, ale napiłam się troszkę coli i wkurzyłam na męża pewnie cisnienie urosło i to dlatego. Miałam do rodziców jechać, ale że obiad późno to już mężowi sie nie chce nerw kolejny na niego jak to maluszek wytrzymuje biedny.

aesthete fajny pomysł z tym mieszkaniem :)oby się udało ;)
Też oglądałam ten film cały film przeryczałam masakra łzy leciały jak grochy nie wyobrażam sobie takie sytuacji.

mi_lva wiesz jak coś wejdzie w mała dziurke to nawet mycie zębów nie pomaga bo to tylko w tym miejscu, ale pomyślę o szałwi.

brownagula ja kupuje świątynie niebios w aptece dobrze działa na migrene to jest jak kamfora smaruje czoło i kark i powiem ci że to tak orzeżwia i drogie nie jest ale malutkie.
Tez pomyslałam o jakiejs fajnej grze.

mia super bodziaki :)

A mój aniołek już pól roczku ech
Ja też już od jutra będe brała chyba lutke po 2x1 bo brałam 2x2 trochę mam obawy.
Ja dzisiaj rano przebudziłam sie ze strasznie pełnym pecherzem był mega twardy i dodatkowo az krzyż bolał. Nie wiem ale powiem wam że jakoś ucichły mi wogole bóle typu rozciagania itp i się martwie czy ok:-(
 
*Bąbelek* niedawno kupiła ten inhalator ale siosty już dawno mają i bardzo polecają chciałam kupic na allegro taki sam ale nie było a że ostatnio były w biedronce z opinią instytutu matki i dziecka za 90zł to się zdecydowałam jest rewelacyjny nic wiecej nie trzeba sa różne końcówki i dla dorosłego i dla dziecka bardzo polecam kaszel u małego szybko wyleczył a dawałam mu tylko sól fizjologiczną jak pojde do lekarki to będę chciała mucosolvan do inhalacji:tak:

co do niektórych dzieciaków to tez czasami mam ochotę zlać im tyłki albo ich rodzicom bo takie to rozpieszczone a oni nic masakra:szok:

ponury dzien nic tylko leżeć na kanapie coś wpierniczać i oglądać tv;-)
 
kurczę, my z M oglądaliśmy dzisiaj film "Mój przyjaciel Hachiko". Tak wzruszający, że od połowy filmu ciągle płakałam. M też się wzruszył, starał się to ukryć, zasłaniał się ręką i co jakiś czas nosem pociągał :p no ale przynajmniej wiem że mam wrażliwego męża ;)
ale film polecam, na faktach :)

Ależ się upłakałam! Głowa mnie boli do tej pory. Mój M też ryczał jak dzieciak.

Wczoraj bylismy na urodzinach trojki dzieci, bylo duzo prezentow i duzo halasu. Dzieciorow bylo wszystkich 16, najstarsza miala 7 lat, reszta od 3 do 5. Ale wczoraj zdalam sobie sprawe ze ja tak naprawde nie lubie dzieci :( Czuje sie umeczona i osaczona, nie mam cierpliwosci.
Jeden byl szczegolnie dzialajacy na nerwy, piecioletni chlopiec, histeryk, samolub, drący jape taki koles co musi byc w centrum uwagi i wchodzi rodzicom na głowę. A rodzice rozanieleni cudownym dzieckiem ... reszta choc halasowala, byla zgodna i grzeczna. I tak sobie myslalam jakie moje malenstwo bedzie. Czy ja tez bede taka wpatrzona we wlasne dziecko. Czy bedzie dominatorem czy popychadlem :(

Ja mam problem niestety z 4-letnim synkiem mojej ukochanej przyjaciółki. Żadne dziecko nie działa mi na nerwy jak właśnie on :eek: A byłam pewna, że będę kochała jak własne :no:

A dzisiaj mam boom energetyczny. Po raz pierwszy od 2 miesięcy :-)
Szafy wysprzątane, teraz lecę prasować, póki mi nie przeszło :tak:
 
W Merlinie -30% na akcesoria dla maluchów Zabawki i akcesoria dla dzieci - sklep internetowy Merlin.pl - Zabawki i akcesoria dla dzieci - sklep internetowy Merlin.pl

Co do wychowania dzieci - nikt niby nie lubi rozwydrzonych, rozdartych dzieciarów, a niby skąd one się biorą? Niewydolność wychowawcza rodziców jest porażająca. Wychowujmy tak, żeby dzieci potrafiły się zachować i tyle. Ja tam dzieci lubię, bez tego nie poszłabym na edukację wczesnoszkolną ;-) A już bobasy to uwielbiam, zwłaszcza te pogodne :)
 
Cześć, dziewczyny. Nie wiem, czy mnie pamiętacie. Jakiś czas temu chciałam do Was dołączyć, ale okazało się, że objawy nie były prawdziwe, bo test pokazał jedną kreskę.
Na początku tygodnia bolesne piersi skłoniły mnie do zrobienia testu i wygląda na to, że pod koniec czerwca lub na początku lipca zostanę mamą :)
Także u mnie dopiero początek, a u Was już pewnie brzuszki widać :)
 
Hej dziewczyny, ja zastanawiam się czy nie jechać do szpitala. Jeśli nie dziś to jutro rano. Boli mnie brzuch, co jakiś czas, dosyć mocno a rano miałam bóle skurczowe, jelitowe z dreszczami które skończyły się w toalecie. Do tego uczucie ciężkości podbrzusza, jakby pecherz, nie wiem.... Mam nadzieję, ze wszystko z dzidziusiem okej...:-:)-:)-(
 
nanncy a może to jelita jeśli do wc goni? mnie się tak zdarzalo wiem że okropny ból to jest weź nospe i się połż jeśli nie będzie mijało pomyśl o wizycie u lekarza.
 
reklama
Perełka, no właśnie nie mija, historię z toaletą miałam rano, cały dzień leżałam a bóle nadal się pojawiają i boli mnie brzuch przy oddawaniu moczu :( ale nie jak przy zapaleniu pęcherza, inaczej...
 
Do góry