reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Nanncy u mnie dzisiaj podobnie od rana bol brzucha i biegunka w południe trochę przeszlo a teraz znowu tez zastanawiałam się nad wizyta u lekarza mam nadzieje ze z fasolka wszystko ok

dzisiaj maz przywiozl od tesciow materacyk do lozeczka balam się czy wszystko z nim ok bo był w piwnicy ale na szczęście jest caly a mam taki specjalny dwufazowy do tego przywiozl jeszcze kolderke z poduszka
 
reklama
Dziewczyny poraz pierwszy spotkalo mnie cos tak okropnego. Bylo mi strasznie zimno i postanowilam sie wykapac. Woda byla normalna. Nie byla goraca. Jak wyszlam z wanny,to dostalam jakis drgawek i ze strachu zaczelam plakac. W tym czasie zadzwonil maz z pracy i powiedzial,ze mam zjesc cos slodkiego bo cukier mi pewnie spadl. Chyba malo zjadlam i dopadlo mnie cos takiego. Teraz pije nektar z mango. Jest mi duzo lepiej. Jednak strasznie ospala jestem. Za oknem szybko ciemno:(
 
Dziewczyny a mnie od jakiegoś czasu jakby się ciężej oddychało przy chodzeniu najgorzej ale mogę siedzieć i czuje ucisk w przeponie to chyba za szybko:-(
 
oj cos dzisiaj dopadają nas tylko dolegliwości oby ten dzień się już skonczyl i jutro będzie lepiej oby

u mnie tez zle najlepiej bym tylko spala lub lezala
 
Dziewczyny a mnie od jakiegoś czasu jakby się ciężej oddychało przy chodzeniu najgorzej ale mogę siedzieć i czuje ucisk w przeponie to chyba za szybko:-(
Perelka, ja też ostatnio szybko się męczę i tylko idę szybszym krokiem, to od razu zadyszka.


Cześć, dziewczyny. Nie wiem, czy mnie pamiętacie. Jakiś czas temu chciałam do Was dołączyć, ale okazało się, że objawy nie były prawdziwe, bo test pokazał jedną kreskę.
Na początku tygodnia bolesne piersi skłoniły mnie do zrobienia testu i wygląda na to, że pod koniec czerwca lub na początku lipca zostanę mamą :)
Także u mnie dopiero początek, a u Was już pewnie brzuszki widać :)
Super, gratuluję dwóch kreseczek:-) spokojnej, nudnej ciąży:tak:

Hej dziewczyny, ja zastanawiam się czy nie jechać do szpitala. Jeśli nie dziś to jutro rano. Boli mnie brzuch, co jakiś czas, dosyć mocno a rano miałam bóle skurczowe, jelitowe z dreszczami które skończyły się w toalecie. Do tego uczucie ciężkości podbrzusza, jakby pecherz, nie wiem.... Mam nadzieję, ze wszystko z dzidziusiem okej...:-:)-:)-(
Nanncy, a brałaś nospę? ja kiedyś też miałam problemy jak się okazało jelitowe, ale póki mnie nie pogoniło do toalety to głowiłam się, czy to związane z ciążą, czy dolegliwościami gastrycznymi. Czasami ciężko odróżnić. A może jakiś wirus się przyplątał? W sumie takie objawy mogą świadczyć i o zapaleniu pęcherza i o jelitach i o problemach z maleństwem. Jak się pogorszy, to jedź.

Dziewczyny, któraś z Was kupowała ostatnio na allegro spodnie ciążowe i mówiła, że były całkiem fajne. Możecie wrzucić link?
 
Dziewczyny a mnie od jakiegoś czasu jakby się ciężej oddychało przy chodzeniu najgorzej ale mogę siedzieć i czuje ucisk w przeponie to chyba za szybko:-(

Zmeczenie na poczatku ciazy jest normalne-ja jestem zasapana wchodzac na 2 pietro. Jezeli chodzi o ucisk to moze masz wzdecie i daje takie objawy.
Najlepiej zapytaj sie lekarza przy najblizszej wizycie :)
 
reklama
Do góry