reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
I ja sie witam,
Dziewczyny ja to bym spala i spala. Mimo, ze w nocy mam przymusowe sikanka, to wstaje praktycznie z zamknietymi oczami, ide po omacku, wracam i klade sie dalej. Spalabym caly dzien i cala noc.
Tak piszecie o tym czuciu zimna wieczorami i ja tez tak mam. Myslalam wczoraj, ze ciut przemarzlam, ale raczej zimna jakiegos wielkiego nie bylo. Ciekawe dlaczego tak.
Dzis wyciagnelam badania z pierwszej ciazy,z eby sobie porownac i na tym etapie ciazy z Matteo mialam juz 2 kg na plusie, a teraz mam 2 kg na minusie. Wtedy startowalam z wagi 55 kg i mialam 57, teraz z wagi 57 kg i mam 55 kg. Ale raczej powodow do radosci mi to nie daje. Bo wmuszam w siebie zarcie i staram sie jesc sporo i nic.
pat&mom jak dzis. Daj znac.
Ddziewczyny czy dzwonilyscie do Stracciatelli?
 
Hej Dziewczyny,

Ja wczoraj bylam w pracy caly dzien, mieszkam w UK tak wiec bieganina po grobach mnie ominela. Zapalilam swieczke za pamiec o bliskich i odpoczywalam. Dzisiaj czuje sie bardziej energetyczna i nawet dom ogarnelam rano. Maz staral sie jak mogl ale jednak ja lubie miec posprztane po swojemu. Dzis maz w pracy do 4 a ja wolne i chyba pojde na spacerek o ile pogoda sie nie popsuje.


Skorupka moze porozmawiaj szczerze ze swoim powiedz mu jak sie czujesz i ze po prostu czasem nie dajesz rady. U mnie podzialala taka szczera rozmowa. Czasem faceci nie zdaja sobie sprawy jak to jest.

Brownagula mam nadzieje, ze juz Ci lepiej chociaz troche. Kurcze wspolczuje Tobie i innym dziewczynom co maja takie okropne wymioty i bezsenne noce. Jeszcze troche i bedzie lepiej.

Karoli ja wiem co czujesz ja spie jak zabita nic mnie nie budzi (no tylko siku ale to tak jak Ty ide w polsnie). Jak pisalam dzis sie czuje troszke bardziej na silach i oby tak juz zostalo.


Milej soboty Dzizewczyny!
 
Powiem Wam że co do budek przy cmentarzach o których piszecie to w szoku jestem... Nigdy w życiu się z takim czymś nie spotkałam (fakt że już 2 rok nie było mnie w PL w tym dniu)... Przecież to nie odpust, księża nic z tym nie robią??

Ja też już jakiś czas mam cięzkie noce, wstaje bardzo często na siku, od 6 spać już nie mogę... Dzisiaj o dziwo wstałam siku tylko raz i spałam do 8:30... :-)

Pat daj znać jak coś będziesz wiedzieć!! Trzymamy kciuki cały czas!! Mam nadzieję że krwawienie już ustało...


Też muszę zmykać zaraz posprzątać... Rano miałam ochotę, teraz już mi przeszła więc musze się zmobilizować...
 
Skonczylam prasowanie..ufff wreszcie w sumie,to jeszcze posciel mi zostala ale zrobie to jutro.

Chcialam sie Was zapytac,czy macie albo ialyscie i wiecie co to jest takie kucie mam z prawej strony pod zebrem. Boli mnie to. Co to? Nie mialam tego wczesniej.
 
Pat&mom szybkiego powrotu do zdrówka i oby to nie było nic poważnego...
Widzę że moje "dolegliwości" to pikuś, a już się cieszyłam bo jeden dzień spokoju miałam... :(

ślubny mnie wyciągnął do auchana na zakupy, kupiliśmy jabłuszek championów, bo tylko one mi przez gardło przechodzą ;-) jak ja uwielbiam jabłuszka :D
I kupiliśmy taki śliczny zestaw dla dzidzi seledynowy(były jeszcze różowe) :półśpiochy,czapeczka bawełniana i rękawiczki niedrapki :)
I drugą czapeczkę taką białą wiązaną :)
Byłam w średniej formie w sklepie i wydawało mi się że zaraz zwymiotuję obok działu z chemią lub rybami... fuj!:baffled:
Wcisnęliśmy się do kasy pierwszeństwa i jakiś facet skomentował "Nosz kur..." i mnie zmierzył z góry na dół;/
Miałam ochotę go ozdobić pięknym pawiem za to...
 
czesc dziewczyny:-) w koncu dzis czuje sie calkiem normalnie:-) nie mdli,nie jestem oslabiona i mam energii jak nigdy..nareszcie,bo juz myslalam,ze cala ciaze bede taka zmulona.,a dzis od rana zakupy,oczywiscie w lidlu musialam wrzucic do koszyka bodziaki dla moich chlopakow,bo bym nie wytrzymala.Kurde tak dzis sobie myslalam ile rzeczy musze jeszcze kupic to masakra..w netto byly fajne kocyki po 25 zl, no ale ja potrzebuje 2 takze juz robi sie 50 zl...i tak ze wszystkim,niby nie takie drogie,no ale jak trzeba dwa to juz kosztuje..nie chce nawet myslec o pieluchach ile tego mi bedzie szlo..ojojoj.:-) co dzis gotujecie?u mnie zupa jarzynowa:-) mniam
 
Ostatnia edycja:
brownagula ja mialam podobny przypadek wczoraj w autobusie. Usiadlam na miejscu gdzie u gory na suficie byl znaczek fotel z krzyzykiem, to dla osob chorych i jak ktos pokaze Ci legitymacje,ze jest chory to go wpuszczasz. Kolo mnie usiadla starsza babka i odrazu pokazala mi paluszek w gore,czy widze ten znak ,oczywiscie ja go wczesniej nie zauwazylam. Ja jej na to,ze jestem w ciazy...ona mnie zmierzyla :D i powiedziala,ze trzeba wozic Mutterpass ze soba,bo roznie bywa i nie kazdy bylby tak TOLERANCYJNY JAK ONA :D ja jej powiedzialam,ze zmieniam miejsce w takim razie :) a ona: niech Pani siedzi . 5 minut mi nadawala i tylko mnie i bobo wkurzyla. Ludzie sa straszni. Powinna sie cieszyc,ze chociaz Polacy chca rodzic dzieci,skoro niemcy sa sredni:D
 
reklama
Słuchajcie, znalazłam coś co mi nieco pomaga w ciągu dnia na mdłości i postanowiłam się tu z Wami podzielić bo może i komuś pomoże :tak:. W związku z tym, że mi non-stop niedobrze, wymiotuję a wieczory są wprost nie do przeżycia - mam ciągle uczucie takiego kwasu w ustach. Nic mi nie pomagało a to uczucie doprowadzało mnie do odruchów wymiotnych. Pomagają mi cukierki miętowe :szok:. Takie zwykłe, ze sklepu na wagę. Szukałam też dropsów ale nie było. Narazie wypróbowałam takie:
Cukierki-mietowe-orzezwiajace-4022-medium.jpg
Kupiłam kilka na wagę i dokupię więcej. Są dosyć duże, więc ssam chwilę i wyjmuję a potem mam na 2gi raz. Co prawda wieczorem nic mi nie pomaga, ale w dzień są super!
 

Załączniki

  • Cukierki-mietowe-orzezwiajace-4022-medium.jpg
    Cukierki-mietowe-orzezwiajace-4022-medium.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 22
Do góry