reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

pat&mom trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze. A Ty dbaj o siebie, lez i odpoczywaj.

Ale mi dzis mdlosci daly popalic, juz mi sie momentami plakac chce:-( mam nadzieje, ze sie skoncza, bo jak tam bedzie cala cieze, to kiepsko:-(
Moj m chce mnie teraz wyciagnac na spacer, ale ja totalnie nie mam sily ani ochoty.

Ja na obiad mialam dzis tzw. pizze z miesa, troche makaronu z maslem i parmezanem (moje dziecko to makaroniarz z krwi i kosci i nie je w ogole ziemniakow) i warzywa.

struss ja lody tez sprobowalam na mdlosci, ale ze sa slodkie to u mnie odpadaja.
o cukierkach mietowych myslalam, ale watpie, ze mi pomoga, bo ja ledwo co znosze mietowa paste jak myje zeby.

Mam straszny problem z praniem, bede doslownie chyba uzywac kropelke plynu do mycia, bo nie jestem w stanie zniesc zapachu. Wczoraj polazlam specjalnie do sklepu, zeby kupic jakis neutarlny, ale chyba tez mi nie odpowiada. Musze isc szukac dalej. Najlepszy bylby bez zapachowy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mia,futurystka a te kłucia to macie tak w dole brzucha??
Ja kiedyś tak miałam, czasem właśnie takie kłucie jakby ktoś mnie od środka jakimś dłutkiem dźgał(!) że najlepiej to się zwinąć w kulkę i nie ruszać...
Wczoraj zaś mnie tak dziwnie bolało pod mostkiem,albo w okolicach żołądka, że chwilami ciężko było nawet chodzić...
Czasem mnie tak od środka łaskocze coś hehe

Ogólnie to zawsze jak mnie coś zaboli, to zaraz wertuję internet co to może być,a w 99% moje obawy są niesłuszne.Uff...
Ale nawet pytałam gina to potwierdził, że lekkie pobolewania to nic strasznego, o ile nie ma plamień czy krwawień i nie są tak intensywne że nie pozwalają funkcjonować...
też przecież macica się powiększa, rozpulchnia, i zaczyna uciskać inne narządy których pełno w brzuszku :)
PS.Aż się dziwię że jeszcze nie mam problemów z zaparciami(a tfu tfu żeby nie zapeszyć :D)

ale mam właśnie smaka na loda... rożka...truskawkowego... :)
 
Ostatnia edycja:
brownagula ja mam kłucia w oklocach właśnie mostka, żołądka i po obu żebrach w nocy te żebrowe w ogóle nie dają mi spać, ale gin mi powiedział, że to dzidziuś miejsce sobie drąży i wszyskie narządy przygotowuja się do tego:)

ostatnio Wam pisałam, że po mnie nic jeszcze nie widać a tu bach z dnia na dzień się brzuszek pojawił:-p
 
Wypisano nas do domu, dzisiaj było już usg przez jakaś młoda lekarke. Stwierdziła, ze odkleja sie kosmowka co druga lekarz nazwała krwiakiem. (?) w ogóle to nam Pani doktor poleciła brać przed KOLEJNA ciaza acard i tak tłumaczy mi i M co to daje itd itd a w końcu, ale to będziemy sie zastanawiać jak już będzie po wszystkim. Czyli z utrzymaniem ciazy skazala nas na cud :/ krwawienie powoli ustępuje, dalej duphaston i lezenie. junior ma sie dobrze, skakał jak opętany, po czym poszedł spać w standardowej pozycji z rekami na oczach :D
Dziękuje za kciuki :* jesteście wielkie!

Bądź dzielna pat&mom!
Koniecznie skonsultuj się ze swoją gin.
 
Cześć Majóweczki!

Wypisano nas do domu, dzisiaj było już usg przez jakaś młoda lekarke. Stwierdziła, ze odkleja sie kosmowka co druga lekarz nazwała krwiakiem. (?) w ogóle to nam Pani doktor poleciła brać przed KOLEJNA ciaza acard i tak tłumaczy mi i M co to daje itd itd a w końcu, ale to będziemy sie zastanawiać jak już będzie po wszystkim. Czyli z utrzymaniem ciazy skazala nas na cud :/ krwawienie powoli ustępuje, dalej duphaston i lezenie. junior ma sie dobrze, skakał jak opętany, po czym poszedł spać w standardowej pozycji z rekami na oczach :D
Dziękuje za kciuki :* jesteście wielkie!

pat&mom, dobrze, że już jesteście w domku. Sytuacja rzeczywiście nie jest za dobra, ale wierzę, że będzie dobrze. Poczytałam trochę w Internecie na forach o odklejaniu kosmówki i sporo dziewczyn to miało. W większości przypadków pomagało leżenie. Po kilku tygodniach kosmówka się przyklejała. Tobie też z całego serca tego życzę. Teraz dużo odpoczywaj i myśl pozytywnie. Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do swojej gin i zapytała co robić. Może każe Ci przyjechać wcześniej na kontrolę. A w szpitalu nic nie mówili, że masz się zgłosić na usg za jakiś czas?

Mnie dziś trochę męczą mdłości:-( w sumie nie wiem od czego, myślałam, że mam już spokój. A wieczorem jeszcze idziemy do znajomych. Muszę jakoś stanąć na nogi.

Miłej soboty dziewczyny!
 
Cześć Majóweczki!



pat&mom, dobrze, że już jesteście w domku. Sytuacja rzeczywiście nie jest za dobra, ale wierzę, że będzie dobrze. Poczytałam trochę w Internecie na forach o odklejaniu kosmówki i sporo dziewczyn to miało. W większości przypadków pomagało leżenie. Po kilku tygodniach kosmówka się przyklejała. Tobie też z całego serca tego życzę. Teraz dużo odpoczywaj i myśl pozytywnie. Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do swojej gin i zapytała co robić. Może każe Ci przyjechać wcześniej na kontrolę. A w szpitalu nic nie mówili, że masz się zgłosić na usg za jakiś czas?

Mnie dziś trochę męczą mdłości:-( w sumie nie wiem od czego, myślałam, że mam już spokój. A wieczorem jeszcze idziemy do znajomych. Muszę jakoś stanąć na nogi.

Miłej soboty dziewczyny!

Od tego szpitala z daleka. A zalecenia i akardzie na kolejna ciąże pani doktor zawalily mnie z krzesła. Zadzwonię jutro do swojej ginki. Ale czy odklejenia kosmowki to to samo co krwiak ? Bo już sama nie wiem :/
 
Dziewczyny współczuje Wam tych mdłości, mnie pomagała woda z cytryna bądź lizanie cytryny paluszki słone i trochę coli ale to najmniej.
Za to ja musze w końcu isc do dentysty tak sie boje tego napewno mi nie wyrwie, ale miedzy zębami mam nie duża przedziałke jest minimalna ale jak cos zjem i mi tam wejdzie to boli dziasło nie ząb ech
Ja dzisiaj pojadłam troche galaretki szwagierka przyniosła :D

Mia hmmma może to coś od jelit promieniuje mnie ostatnio pod żebrami troszkę bolało, ale minęło ...

Kpe007 ja robiłam ogórkowa :)dwóch kawalerów będzie cię kto miał pilnować;-)

Nanncy ja tak robiłam z gumą do żucia chwile possałam nawet nie gryzłam i wyjęłam bo było za słodkie he

pat&mom dobrze, że z maluszkiem ok leż wypoczywaj jeśli to kosmówka napewno sie przyklei spowrotem wyjścia nie ma...

brownagula mnie znów meża siostra mówi, że jestem nierodzinna która patrzy tylko na siebie ale ok niech jej będzie tak mnie potrafi z równowagi wyprowadzić brrr
Cała pólka dajcie spokój wogole chyba nie przeglądają dat.
 
Hej dziewczyny!
Strzałeczka - witaj ;-)
Pat&mom- w takim razie odpoczywaj teraz dużo i kciuki zaciśnięte, żeby jak najszybciej kosmówka się przykleiła.
Aesthete - Po oglądaniu jednak myślicie o zmianie mieszkania??

Jak zwykle święta dla mnie męczące. Rano trasa, a potem wożenie wszystkich a to do znajomych a to na cmentarz. teraz czekam tylko żeby mała usnęła i sama idę odpoczywać a co ;-)

Miłego wieczorku dziewczyny
 
reklama
Pat&mom 3mam kciuki za lepsze samopoczucie i bądź dpbrej mysli:o
Jeśli chodzi o lody to najlepiej ulubione nie za słodkie ,sorbety kwaśne lub nawet kostki lodu bo tu chodzi w sumie o to by coś zimnego wpadło do źołądka:o
 
Do góry