reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Nanncy wieczorem zjedz trochę lodów powinno pomóc:-) a o cukierkach miętowych nawet nie pomyslałam, a też mam kwaśny posmak całe dnie-napewno dziś kupię paczkę i będę ssać :-)

KPe wszytsko po 2 razy-przepraszam, że pytam ale nie nadrobiłam zaległości na forum: bliźnięta i to 2 chłopców? Kocyki polarowe takie zwykłe, jednokolorowe z frędzlami są w Jysk za 8zł, a z mikrofibry po 40zł.

Dziś na obiad pieczony kurczak z pieczonymi warzywami, ogóreczki kiszone, korniszony i pieczarki marynowane do tego oraz sos do maczania warzywek czosnkowo-koperkowy:-D

Wczoraj zlazłam się jak wariatka, spacer na cmentarz przez las-wróciłał i padłam! Bobika wytrzęsło zapewne bo spacer był długi, wieczorem miałam twardy brzuch i lekko obolały, ale mój Połówek delikatnie go wymasował i boleści przeszły:happy:
Najgorsze jest to, że znów mam jakieś zapalenie-nie mogę się pozbyć go na dłużej niż 2 tygodnie-non stop wraca:crazy:
w czwartek idę do gina niech mi znów przepisze pimafucin lub coś mocniejszego by raz na zawsze pozbyć się tych infekcji!!!

Miłego weekendu majóweczki!!!
 
KPe oj wydatków jest jest... jeszcze ty dwoje dzieciaków więc hoho :)
A jeszcze dla nas, laktatory, wkładki latacyjne, koszule rozpinane, nowe biustonosze do karmienia :-)
Dziś moja teściowa utwierdziła mnie w przekonaniu że jest... nienormalna i nie zna granicy kiedy żarty się kończą...:baffled:
Co tam że mi łeb pęka, mdli mnie i mnie telepie, i najchętniej położyłabym się do łóżka i usnęła...
Jak mnie zobaczyła to się śmiała(!!) że mnie mdli, że wymiotuję i na siłę mi wciskała sernik i herbatkę("to zwymiotujesz! czym się przejmujesz? i tak wymiotujesz i tak!") :wściekła/y: i mało się śmiechem nie zadławiła, bo to dla niej bardzo śmieszne że kobieta nie może czasem szklanki wody utrzymać w żołądku i cierpi i nic zjeść nie może...:( ale dla niej to taki powód do żartów...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a ja dziś na obiad mam pieczarkową z makaronem ze wczoraj, a na drugie albo bigos od mamy albo mam jeszcze zamrożone gołąbki bez zawijania :)

Nanncy ja sobie czasem ssam lodowe cukierasy :)
Bo miętowe nawet te słabe, dla mnie są za mocne ostatnio :p
I nie ruszam się z domu bez małej buteleczki z wodą i woreczka jednorazowego :D
 
Ostatnia edycja:
Struss, ostatnio po lodach miałam straszne wymioty wiec niemiło je wspominam niestety :/ chociaż kojarzę, że zostały mi w żołądku czekoladowe (niby moje ulubione), może lepiej, żebym śmietankowe jadła? :eek:

Brownagula, teksty Twojej teściowej są takie same jak i mojej :crazy:. Ostatnio spotkałam ją jak pędziłam do domu z carefoura żeby zwymiotować a ona: "...ale postujcie troszkę ze mną, najwyżej zwymiotujesz tutaj, czym się przejmujesz? jesteś w ciąży, to normalne...". Albo: "ale nie patrz na to, że Ci niedobrze od mięsa, musisz jeść mięso żeby dziecko miało siłę!":szok:
 
Hej dziewuszki.my dziś przeszliśmy się na Majdanek i padam po prostu. U mnie na obiad gulasz z serc indyczych i makaron razowy. Miłego dnia:)
 
Wypisano nas do domu, dzisiaj było już usg przez jakaś młoda lekarke. Stwierdziła, ze odkleja sie kosmowka co druga lekarz nazwała krwiakiem. (?) w ogóle to nam Pani doktor poleciła brać przed KOLEJNA ciaza acard i tak tłumaczy mi i M co to daje itd itd a w końcu, ale to będziemy sie zastanawiać jak już będzie po wszystkim. Czyli z utrzymaniem ciazy skazala nas na cud :/ krwawienie powoli ustępuje, dalej duphaston i lezenie. junior ma sie dobrze, skakał jak opętany, po czym poszedł spać w standardowej pozycji z rekami na oczach :D
Dziękuje za kciuki :* jesteście wielkie!
 
Nanncy widzę że ty jedyna mnie rozumiesz z problemową teściową ...
Tak, to wszyscy mają mnie za nierodzinną i aspołeczną i że się na żartach nie znam a teściowa zawsze dobrze radzi...:crazy:

a ja nawet nie mam dziś coś apetytu... coś bym zjadła, ale nie jestem głodna...
a tu jeszcze pranie trzeba rozwiesić... i wstawić drugie...:(

pat&mom
Odklejenie kosmówki, brzmi strasznie:(
Oj, niby u ciebie prawie 14 tydzień, a tu takie "niespodzianki" :(
Dbaj o siebie, wszystkie będziemy czekać na wiadomości :)
ale dobrze że wszystko ok z maluszkiem :)

Wyobrażacie sobie, byłam dziś w auchanie i tam jest ten dział aptekowy.
A tam była cała półka przeterminowanego kwasu foliowego !
Miałam wziąć za jednym zamachem zakupów, ale małż mi z ręki wyrwał bo zauważył...
Powinni o to zadbać!
Babeczka nam podziękowała że zgłosiliśmy:)
 
Ostatnia edycja:
Mia 30 ja mam takie kłucia pytałam wcześniej dziewczyn ale nikt nie zgłosił takich dolegliwości, zaczyna mi to bardzo przeszkadzać jak siedzę:(
pat&mom może umów się na poniedziałek ze swoim ginkiem i niech wszystko dokładnie zbad i Ci wytłumaczy?3mam kciuk napewno będzie dobrze ;)
 
Futurystka- Problem jest taki, ze ginke mam 25 km stad i do samochodu trzeba zejść z 3 piętra. Wizytę mam za 3 tygodnie. Zadzwonię do niej jutro, ale raczej poleze do wizyty niech sie chociaż wyciszy, cudów mi nie wymyśli a podróż dla mnie to już ryzyko. Już tyle tych krwiakow, ze sama je widzę i rozpoznaje na usg :/ Dzisiaj mnie do mieszkania wnosił tata z M na krzesełku z pogotowia :D
 
reklama
Do góry