reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dziewczyny, która chętna założyć grupę (zamkniętą) Majówki 2014 na facebook'u, wtedy mogłybyśmy się lepiej poznać ;)

Dokładnie, tak jak napisała Perełka już jest grupa na facebooku :tak:
Jak ktoś chętny dołączyć wysyłajcie mi na pw swoje dane to Was dodam do znajomych i do grupy.

Na razie nie piszemy tam bo jest nas aż 9, czekamy na resztę ;-)

Co do wykruszania osób... Jest opcja "opuść grupę" dla kogoś komu by się nie podobało. Nas z 1 ciązy jest około 20 osób, gdy zaczynałyśmy było nas z 5 więcej, kilka dziewczyn się obraziło i odeszło. Kilka osób fakt same też usunęlyśmy (ale to z prywatnego forum, na fb paczka się zżyła)...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dokładnie, tak jak napisała Perełka już jest grupa na facebooku :tak:
Jak ktoś chętny dołączyć wysyłajcie mi na pw swoje dane to Was dodam do znajomych i do grupy.

Na razie nie piszemy tam bo jest nas aż 9, czekamy na resztę ;-)

Co do wykruszania osób... Jest opcja "opuść grupę" dla kogoś komu by się nie podobało. Nas z 1 ciązy jest około 20 osób, gdy zaczynałyśmy było nas z 5 więcej, kilka dziewczyn się obraziło i odeszło. Kilka osób fakt same też usunęlyśmy...

Tak tylko znowu jest kwestia jak dolaczyc do zamknietej grupy? Straciatella nie odpowiada...
 
Aśku długo Twój mrówek ma na dworze treningi my już ponad miesiąc na sali cwiczymy
tez wlasnie z treningu wrocilysmy
zawsze tak mają ;-) dzieciakom to obojętne, one w ruchu, ale rodzic w czasie godziny siedzenia potrafi nieźle wymarznąć ;-) ale jaka frajda, że grają przy sztucznym oświetleniu ;-)

A ja zaczęłam się zastanawiac jak długo trzeba być ubezpieczonym by dostać świadczenie z tytułu urodzenia dziecka:confused: wujek google nie pomaga mi nic znaleźć w tej kwestii...
zależy od ubezpieczyciela i polisy ;-) najlepiej zadzwonić i dowiedzieć się samemu :tak: w poprzedniej pracy miałam 6 składek i wypłacali, w obecnej 9 składek :szok: dobrze, że ciągnę kontynuację z poprzedniej pracy ;-) w obecnej obudziłam się troszkę za późno ;-)

wcinam sorbet malinowy ... hmmmm ... ciekaw czy przyjmie się ;-)
 
No na forum tylko Straciatella ma dostęp. Na fb może dodać nowego użytkownika każda z dziewczyn będących w grupie ;-)

Ja muszę uciekać bo gram w planszówkę z mężem i córą...
 
Kurcze, brzuch mnie boli :baffled: Tak jakby ból okresowy, takie tępe ciągnięcie. Na wieczór to chyba mi się nasila, wczoraj też bolał. Nie wiem, czy mam to ignorować, czy się martwić. Nie jest nie do zniesienia, ale sama nie wiem...
 
zosia na spokojnie wez nospe i odpoczywaj...mnie tez bolal w tych tyg czasami ale rzadko...

Joanna co do grup my dopiero po porodach zalozylysmy na fb grupe ktora sie sukceywnie rozpada z powodu braku czasu niesympatii niektorych do siebie a na bb prawie umarla pisze nas 4 z prawie 40, tu bedzie to samo a im wiecej grup bedziemy zakladac tym wiekszy metlik i misz masz ja np nie mam czasu na tyle grup sprawdzanie itd wolalabym albo tu jedna i zamknieta z kobtaktami a fb potem jak sie jakas liczba wyklaruje, ale to moje zdanie...:-p

ja jestem Bajka koziorozec sylwetrowy czyli 31.12 ;p maz 29 czerwiec- rak, syn 31 lipiec- lew i teraz bedzie byczek;P haha kazdy z innej parafii

u mnie jakis dzien dolujacy jeszcze tydzien do prenatralnych..

STRACIATELLA GDZIE JESTES?????

A co do farbowania wlposow robie to na biezaco nie patrze na ciaze bo pojecie o tym mam<uczylam sie> nic cie szkodzi dziecku koloru wlosow innych tez nie bedzie miec dziec wiec spokojnie;-) z mlodym szlam od prawie czarnych przez czerwone po blond teraz z blodnu miedzianego sciemniam na rudy i wracam do brazu i dodam ze wi ma moj kolor wloow mysi braz;P

A sny tez ,mam porabane :szok:

Struss powodzenia mnie ft4 wyszl na dolnej granicy ;/
 
witajcie majóweczki;-)

zosiasamosia, ja też mam czasami bóle miesiączkowe. Ale raczej nie trwają one długo. Chwilę poboli i mija. A później znów.

Mnie dziś z kolei boli i kłuje brzuch od południa:confused: już kilka razy tak miałam. Jak poleżę to jest lepiej. Tylko kiedy znaleźć czas na te leżenie? Mam nadzieję, że to macica się rozciąga.

Dziewczyny, nie wiecie, czy w ciąży można brać od początku aspargin? W składzie jest magnez i potas. Byłam w aptece, a tam nie wiadomo jaki magnez wybrać bo tyle tego jest:huh: a aspargin kiedyś brałam.

Ja też powiedziałam dziś w pracy o ciąży. Reakcje raczej pozytywne:tak:myślałam, że będzie gorzej. Teraz zobaczymy jak to dalej w praniu będzie wyglądało:-p

A ze Straciatellą, to rzeczywiście niepokojąca sprawa. Mam nadzieję, że wszystko u Niej dobrze.
 
a Ja jestem ze Stycznia - zatem Wodnik;) ale moj M juz Raczek;P

Co do ubran - hmm nie umiem juz nosic dzinsow wiec nosze jedynei leginsy i w tym mi dobrze- bo o dziwo ja juz brzuchol mam wywalony - ale to pewnie wynika z tego ,ze ja z tych grubszych:p

Ogloszenie do Chetnych na spotkanie - Prosze o wiadomosc na Priv :) wtedy beda dalsze ogloszenia parafialne;) bo poki co 1 chetna;) a chyba bylo wiecej Sląskich brzuszkow:?;)
 
reklama
Taka polityka prorodzinna :-( nic nas nie chroni, widzą w nas gorszego pracownika, bo ciąża, macierzyński, ewentualne zwolnienia na chore dziecko ... gdyby nie my ciężarne, matki, nie było by młodszego pokolenia, które by na przyszłość pracowało...

Im jestem starsza i bardziej świadoma reguł niepisanych, tym bardziej jestem przerażona. W biznesie nie ma miejsca na sentymenty, jakieś normy moralne. Istne szaleństwo :szok:

A ja zaczęłam się zastanawiac jak długo trzeba być ubezpieczonym by dostać świadczenie z tytułu urodzenia dziecka:confused: wujek google nie pomaga mi nic znaleźć w tej kwestii...

Pytasz o ubezpieczenie dodatkowe?
Jest 9 miesięcy karencji (chyba wszędzie). UWAGA - wyjątek w przypadku ubezpieczeń zbiorowych - jeśli firma zmienia ubezpieczyciela grupowego, nie ma żadnej karencji.


Kasiek już jet taka grupa na fb utworzona, ale nikt tam nie pisze :) chyba założyła ja JOanna ;-)ale kurcze po co tworzyliśmy wtedy ta zamknieta tutaj na bb hehe

Ja nie znaju ;-) Dajcie linka.
 
Do góry