reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Martynia ja też mam czasem takie bóle aż ruszyć się nie mogę :szok:
kości miednicy, czasem jak się położę na plecach to czuję takie prądy, kłucie w kościach, raz to mi promieniowało jakbym jakieś uciski miała :baffled: albo tak jakby kość ogonowa... brr...

Aśku czyżby smaki na chłopca ??:-D ja tylko ze słodkiego to jeśli już to nutellę do chlebka albo... snikersa :D
tak to samo słone... już nie pamiętam kiedy naleśniki z serkiem albo z dżem jadłam... na samą myśl mnie mdli...

Ja dziś miałam takie nudności i wymioty że zrezygnowałam z wizyty urzędowej...
Tragedia...
Ale wyczaiłam sklep niedaleko mnie, taki outlet gdzie wyprzedają teraz ciuszki dla dzieci i kupiłam trzy bodziaki za 2zł/sztukę :D
a podobno w połowie listopada ma być nowa dostawa więc będę tam stałą bywalczynią :D
a zaraz idę szykować obiadek bo małż w pracy do 14 to trzeba obiadek zrobić :)
 
Aśku czyżby smaki na chłopca ??:-D ja tylko ze słodkiego to jeśli już to nutellę do chlebka albo... snikersa :D
tak to samo słone... już nie pamiętam kiedy naleśniki z serkiem albo z dżem jadłam... na samą myśl mnie mdli...
to się dopiero zobaczy :-D jedno jest pewne, do słodkiego mnie nie ciągnie ;-) normalnie wmuszam w siebie słodkości :eek: nawet buła z dżemem mi nie smakuje :no:


żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce :baffled:
 
też będę 3mać kciuki za wszystkie dziewczyny :)

Aśku ja mam zupełnie inaczej, słodycze mogłabym pochłaniać, ale krakersy też mi pasują :)
widzę, że macie ambitne plany na dzisiejszy dzień, a ja tylko posprzątałam kuchnię i znowu chce mi się spać, a pomysłu na obiad - brak. Może polecicie coś szybkiego? Ale raczej bezmięsnego?
 
Dziewczyny, jejku, jak Wam zazdroszczę gotujących się obiadków... :-(Ja dziś od samego rana mdłości przeokutne. Śniadanie oczywiście wylądowało w wc i nie mam na nic apetytu ...
Jak znajdujecie w sobie siłę na zakupy i gotowanie? Mój mąż kiepsko sobie z tym radzi a rodzice nie mają czasu przyjechać i pomóc zabardzo. Siedzę dziś i sobie popłakuje co trochę bo nie pamiętam dnia bez wymiotów :(((
 
reklama
Do góry