reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

mam już synusia 6 letniego:) powtórnie wyszłam zamaż (błędy młodości dużo złych wspomnień mam z tego okresu)
teraz jestem szczęśliwą żoną i mamą już prawie 2 maluszków:D cieszę się że mogę z Wami dzielić się przeżyciami i rozterkami:)
 
reklama
Karolina859 - jak to mój mąż mówi - lisie mordki ... pewnie u mnie niuniknione .
marze o tym żeby połozyc sie na brzuchu ale to misja niemożliwa
Ja tez muszę spać na brzuchu. Ostatnio czytałam do kiedy tak można spać a tu pisze ze do końca ciąży :szok: Piszą ze jak się tylko da to do końca można spac ze dzidziowi się nic nie stanie. Ale jakos sobie tego nie wyobrażam:szok:

Witam sie szybko i po krótce opowiem o wizycie ! Po krwiaku został tylko cień, jeszcze przez kilka dni może sie oprozniac w postaci tych plamien, ale już jest dobrze:) powoli mogę wstawać, wiec wracam do żywych. Aż dziś cały dzien przesiedziałam i teściów i na dworze, ajj jakie to przyjemne :) prenatalne w porządku, przezierność itd. I prawdopodobnie to chłopak !:) usg miałam już tylko brzuszne, a i mam sie już przestawić z foliku na witaminy.
Następna wizyta 20.11, a zdjęcia wkleję jutro w odpowiednim wątku, bo już mi sie usypia ;p fantastyczny dzien!
Mam nadzieje, ze u Was tez wszystko w porzadeczku- jutro nadrobie :)
DobrAnoc !

Gratuluję wizyty :)
Witam o morderczej godzinie! Do pracy czas eeeh :eek:

Karolina
kartę ciąży zakłada się przy drugiej wizycie, jak już badania porobisz pierwsze i chyba też chodzi o to usg, żeby było widać. Przynajmniej u mnie na pierwszej wizycie nie założyli, tylko dopiero na drugiej.

Mi tez założyli kartę na drugiej wizycie, ale u mnie nie było to związane z tym co piszesz bo serduszko biło już na pierwszej wizycie. Mi się wydaję ze może na pierwszej jeszcze nie wiedzą czy to tego gina będzie się prowadzić ciaże i czekają na 2 wizytę.

aesthete-
dzięki za informację od gina :) Fajnie, zawsze sie wszytkiego dopytasz.:tak:
Makao- trzymam kciuki za mieszkanie. Fajnie, tak przyszłościowo myślisz.
mi_lva- witaj:-)
 
Makao a to ja tez z 3 razy potrafie iść, ale jak już nad ranem powędruje to koniec spania...

Ty masz pechlapane, że głodomory się w nocy dopominają :-)

Trzymam kciuki za kupno mieszkania ;)

Witam nową majóweczke!

Ewwe no to nieźle maż musiał pędzić, dobrze że zdążyliście... :-D
 
Makao, to super :) trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli :) my mamy dwa mieszkania, jedno na kredyt a drugie ze spadku. chcemy oba sprzedać i dom kupić ale to tak za 5 lat :) bo mam przepisane jeszcze po rodzicach więc to będzie dla któregoś dzieciaczka :D

ewelinka, nie ma sprawy ;) sama dla siebie też chciałam rozwiać wątpliwości :D a że mój gin jest całkiem spoko, to lubię z nim też pogadać :) mówiłam mu że zbieram info dla innych majówek :D ja też sobie nie wyobrażam spać do końca ciąży na brzuchu :p i tak bym się bała że będę uciskać maluszka ;)

ja dzisiaj jechałam auto do mechanika odstawić. byłam umówiona na 8:00, więc myślę sobie że nastawię budzić na 6:45. ale się pomyliłam i nastawiłam na 5:45 :confused2: zorientowałam się jak już byłam po kąpieli, więc sama sobie zabrałam godzinę snu :no:
 
Dzien doberek,

Ale dzis ponuro. W porownaniu do kilku ostatnich dni, okropnosc:-)

Witam dwie nowe majowki:-)

makao powodzenia w zakupie.

My zaraz po powrocie do Mediolanu szybko bedziemy musieli cos znalezc i kupic echh i szybko sie przeprowadzic, bo poki co wynajmujemy.
 
mi_Iva witaj! Na kiedy masz termin porodu?
Makao super! Macie już jakieś konkretne wybrane? Kawalerka czy dwa pokoje? My po tych zmianach zostaniemy z domem i dwupokojowym mieszkaniem w centrum też kiedyś dla któregoś dziecka:)

Mi się mdłości nasilily. Najgorzej jest rano i po południu. Wtedy muszę bardzo uważać, żeby nie zwymiotować. Jeśli chodzi o piersi to mnie tez bolą tylko jak ugniatam. Na brzuchu dalej śpię chociaż muszę ostrożnie się układać:)
 
jak na razie potwierdzone jest że bedzie 1 dzieciaczek :wink: termin mam na 21 maja:)
dziękuję za przywitanie jak tu u was dużo się dzieje:D ahh mam na imię Justyna bo nawet się nie przedstawiłam:-)
 
a czy jest tu ktoś kto mieszka w Norwegii? albo się tam wybiera później z maluchem?? :)

ja jestem w Polsce bo mój starszy w tym roku 2 klasa i komunia...ale po porodzie i po skończeniu 2 klasy przeprowadzam się do Norwegii :) jest ktoś z tamtad?
 
reklama
Witam i ja

u nas tez dzisiaj paskudnie od rana leje

Witam nowa majowke znowu dziewczyna z slaska nam się trafila:-)

nie chce mi się nic robic mam takiego lenia a musze na sobote impreze zrobić oby mi to lenistwodo soboty przeszlo
 
Do góry