reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

[h=1]annad31 moje doświadczenia z poprzednich dwóch ciąż chyba nie były tak bolesne jak teraz.. bolące piersi to był mój pierwszy objaw ciąży i jego gigantyczny rozmiar :D wiadomo po ciąży biust nie wygląda już tak ładnie jak dawniej, bynajmniej mój był straszny.. mały, wiszący i wogóle miałam z tego powodu kompleksy a teraz trudno że boli grunt że patrząc na niego w lustrze jestem zadowolona jak nigdy przedtem :D :D , ojoj chyba czuję że mam gorączke...[/h]
 
reklama
[h=1]aesthete[/h]Witaj zabrzanko :))) miło być przy swoich :D ja w prawdzie o seks lekarza nie pytałam bo bez niego ciężko było by mi funkcjonować ;)
 
no teraz rudzianko :D daleko się nie wyprowadziłam :p a z której części Zabrza jesteś? ;)

ja pytałam o seks dlatego, że dziewczyny mają tutaj wskazania że ma być powolutku i delikatnie :p mi na szczęście takiego zalecenia nie dał :-D
 
Ja jestem z Zaborza, mieszkam tu od urodzenia i blisko rodziny a to czasami może być uciążliwe... o położeniu na brzuszku jak również marzę bo na boku i w innej pozycji nie umiem sobie znalezć miejsca
 
oo, dzisiaj byłam na zaborzu :D moi rodzice w centrum mieszkają :) to mamy do siebie całkiem niedaleko ;)
my mieliśmy okazję kupić mieszkanie w bloku, w którym mieszkają moi rodzice, ale zrezygnowaliśmy :p stwierdziliśmy, że chcemy gdzieś dalej ;)
i mamy lokalizację idealną: 10km do moim rodziców i 10km do teściowej :)
ja póki co sypiam na brzuchu bo w innej pozycji ni zasnę... ciekawe co będzie jak mi brzuch urośnie :eek:
 
To mamy blisko do siebie , może w miarę możliwości i rozwinięcia znajomości spotkamy się na jakiejś kawce i ciachu :-) a podejrzewasz już jakiej płci może być Twój bąbel? Bo ja od początku czuję że to synuś , tak jak czułam w dwóch poprzenich ciążach.. Też zdaża mi się zasnąć na brzuchu ale wtedy czuję że mi piersi rozsadzi taki ból
 
no ja już mam za sobą spotkanie z dwoma dziewczynami z naszego forum i znajomość kwitnie :D

wiesz, ja też myślałam że syn, ale lekarka na prenatalnych w poniedziałek powiedziała że chyba córka :p więc zobaczymy :D czy rację ma ona, czy moja intuicja :p

ja aż takiego bólu piersi nie mam, raczej jak je ugniatam, więc póki co bez problemu mogę spać na brzuchu ;)
 
Witam sie szybko i po krótce opowiem o wizycie ! Po krwiaku został tylko cień, jeszcze przez kilka dni może sie oprozniac w postaci tych plamien, ale już jest dobrze:) powoli mogę wstawać, wiec wracam do żywych. Aż dziś cały dzien przesiedziałam i teściów i na dworze, ajj jakie to przyjemne :) prenatalne w porządku, przezierność itd. I prawdopodobnie to chłopak !:) usg miałam już tylko brzuszne, a i mam sie już przestawić z foliku na witaminy.
Następna wizyta 20.11, a zdjęcia wkleję jutro w odpowiednim wątku, bo już mi sie usypia ;p fantastyczny dzien!
Mam nadzieje, ze u Was tez wszystko w porzadeczku- jutro nadrobie :)
DobrAnoc !
 
reklama
No to super, może i nam uda się wkrótce spotkać :-) a jak Ci się udało załatwić te badania prenatalne? Z funduszu je miałaś czy płaciłaś?

Ja jak narazie miałam robione miesiąc temu pierwsze badanie usg, na którym mało co było widać teraz jak byłam na wizycie 21.10. to nawet mnie nie zbadał tylko dał skierowanie na badanie krwi i moczu, nie mam też jeszcze założonej karty ciąży bo naszej położnej nie chce się chyba wypisywać.. dramat a nie przechodnia..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry