reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

no moja wina też nie :p po prostu nie ja jedna na to zwracałam uwagę i nie ja wymyślałam regulamin ;) chodzi o to żeby nie spamować i nie zaśmiecać forum jeśli wszystko można napisać w jednym poście ;)

Przecież ja nie spamuję - nie wklejam samych linków, reklam czy odpowiedzi w stylu "haha" i tyle - zawsze piszę coś konkretnego i zwykle jest to kilkuzdaniowa wypowiedź. Jeśli uważasz, że moje odpowiedzi na posty innych dziewczyn są zaśmiecaniem forum, no to bardzo mi miło :eek: Nic na to nie poradzę, że forum nie skleja automatycznie postów. Jeśli będę edytować post żeby odpowiedzieć w nim na wypowiedź dziewczyny, której post pojawił się w czasie, kiedy ja akurat odpisywałam innym, a w czasie edytowania pojawią się kolejne posty, to nie ma szans żeby ta dziewczyna zauważyła, że coś zmieniło w moim poście - nie oszukujmy się :baffled:
 
reklama
olapalo, rób co chcesz. ja tylko Ci mówię jaki jest regulamin forum. a po coś ten regulamin jest. nie został on wymyślony żeby komuś utrudnić życie. jakoś ja korzystam z edycji z postów i żadna krzywda mi się nie dzieje. jak to dla Ciebie problem, to trudno. ale klikcięcie w "edytuj" zajmuje tyle samo czasu co kliknięcie w "odpowiedz". więc Twoje tłumaczenia są bez sensu. zastanawiam się tylko dlaczego moderator forum nie łączy postów. ja się już nie będę rozwodzić na ten temat, bo już kilka razy pokazałaś że jesteś wszechwiedząca i Twoje zdanie i opinia jest ważniejsza :eek: pisz jak chcesz i co chcesz, mam to już gdzieś.
 
Ostatnia edycja:
Bez przesady dziewczyny... to nie spamowanie... co komu to przeszkadza że ktoś pisze post pod postem??? :rofl2:

Karmelowa - ciężka sytuacja... współczuję... :-(

Nie mam pewności, ale też wydaje mi się że odczułam już pierwsze ruchy dzidzi!!! :tak:
 
Ja "muskanie skrzydełkiem motylka" czuje pod kością łonową, centralnie w macicy i wiem że to to ;-) oczywiście te doznania nie jest częste, dzisiaj np nie czułam ani razu. W 1 ciązy czułam je od 13 tc, pierwszego mocniejszego kopniaczka poczułam w 15 tc po tym jak zjadłam snikersa, dokładnie w dzień matki to było ;-)
 
no ja wam powiem, że mi też czasami się wydaje że już czuję... takie jakby motylki w brzuchu, ciężko określić, takie śmieszne uczucie ;-) nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam :)
Joanna, to piękny dzień na poczucie pierwszych ruchów :D ja właśnie sobie uświadomiłam że w maju już będę obchodzić pierwszy raz dzień matki :D
 
reklama
Do góry