reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
To i ja się chwalę :-)
Kower zwany Niuńkiem i Orusia

27020_330242814818_2099043_n.jpg



22449_263477424818_7980368_n.jpg
 
Ewe sama nie wiem, jeden Endo (prywatnie kazał mi brać jod), a byłam potem jeszcze na NFZ u innego i nic o tym nie mówił... mam niedoczynność i Hashimoto.... i bądź tu mądra.... :-(

Z tego co wiem z innego forum taarczycowego Przy samej niedoczynnosci bierze sie w ciąży jod, ale jak jest hashimoto to nie, bo można tarczyce uszkodzić jeszcze bardziej.
 
Moje też są niewychodzące, no chyba, że akurat same sobie wyjdą. A takie wypady miały miejsce dwa razy.
I to wychodził kocur, a raczej wyskoczył z balkonu, z 2 pietra. Za pierwszym razem był tak przestraszony, że siedział pod balkonem, a drugim razem przez 2,5 godziny biegał po osiedlu, a my z mężem za nim. Postanowił zaprowadzić swoje porządki wśród podwórkowych parchatków. Nie ma ta jak ruska mafia :-)
 
reklama
Do góry