reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Nie chce tez wywolywac burzy i opowiadac jak działa apteka i czemu pewne suplemety sa polecane inne nie.Ta sama sprawa tyczy sie lekarzy.

Mnie mój znajomy gin z PL zawsze sporo opowiadał i zdjęcia z wakacji egzotycznych pokazywał, wszystkie te wakacje oczywiście fundowały mu firmy farmaceutyczne za polecanie ich produktów. ;-) Kasę też dawali jak wolał :tak:

Ludzie sami siebie wykańczają, zamiast skupić się na leczeniu/pomaganiu skupiają się na robieniu pieniędzy. To samo tyczy się zresztą innych dziedzin, w sumie prawie wszystkiego.
Ostatnio czytałam że w tesco w magazynie mięsa surowego myszy inspekacja znalazła wielkości szczurów (bo jadły mięsko)... I to całkiem pokaźna gromadka była... Po 3 miesiacach na kontroli okazało się że nic się nie zmieniło, pracownicy nic z tym nie zrobili, myszy były nadal i miały się świetnie. Mało tego przeterminowane mięso obok tego co do sprzedaży miało trafić (bakterie się rozprzestrzenią) Tesco dostało karę kilkaset tys.
Ostatnio też wpałdł mi w ręce artykuł, wszystkie firmowe szampony które znamy i używamy na co dzień, odżywki, balsamy, kremy - jakaś firma w Stanach zajęła przebadaniem ich składu... Okazało się że zawierają mnóstwo substancji rakotwórczych i ich skład tak w zasadzie wogóle nie pokrywa się z tym podanym na opakowaniu. Po 3 latach (czyli własnie ostatnimi czasy) powtarzali te badania, również nic w tej sprawie się nie zmieniło... :baffled:
Tak samo nie dawno czytałam coś o mlekach w proszku dla dzieci... O.., nawet tu mam - Eksperci ostrzegają: Te produkty są groźne dla Twojego dziecka. Uważaj! - POLEMI.co.uk (prawie każde z nich ma swój polski odpowiednik, i szczerze wątpie aby skład tych polskich był inny czy też lepszy :baffled:)
 
Ostatnia edycja:
Lena mam nadzieje ze dzidzia zrobi nam present na gwiazdke I pokaze co tam ma ;)
a wtedy za zaoszczedzone pieniadze za scan ktorego nie bedzie trzeba robic mozna odrazu zakupy dla dzidzi zrobic :D
 
ja też uwielbiam czytać- ale literaturę lekką łatwą i przyjemną: fantasy ( McCaffrey, Norton), Chmielewską (ŚP:( ), trochę Christie, trochę romansideł itd:)

nie wiem co mam jeść..co bym nie zjadła to mi nie smakuje-nie zaspokaja mojego głodu a tak jestem wydęta jak nie wiem... źle się czuję...
:(
 
ja juz nie mam TLC czasem ogladalam raz nawet trafilam na pare z Polski. Oczywiscie przeklinali tam oboje mamusia i tatus. Generalnie lubilam to ogladac .
 
Jeszcze godzina do urlopu:-)

joanna my TV mamy, ale tylko synek oglada czasem bajki :D

brandyy ja to od czas do czasu ogladam :) Tym darciem sie nie zwracaj sobie glowy. Jesli mam byc szczera to ja sie nie darlam w ogole i wiekszosc kobiet, ktore rodzily w ten sam dzien tez spokojnie rodzily. Telewizja koloryzuje lekko :p

marteczka ja sie chyba jednak i tak na prywatny skan wybiore, bo w szpitalu do ktorego sie wybieram czytalam, ze robia tylko szybkie usg :/
 
Widzę, że produkcja idzie pełną parą. próbowałam Was nadrobić, ale nie daje rady.
Od wczoraj umieram z bólu głowy. Wzięłam nawet dwa apapy, bo nie dawałam rady funkcjonować, ale nic nie pomogły.
Niestety na pogodowe bólu głowy nie ma ratunku. Ale ile można się jeszcze męczyć?!
A do jutrzejszej wizyty dodatkowo umieram ze strachu, czy aby wszystko ok.

Miłego popołudnia dziewczęta.
 
Dziewczyny oglądacie Porodówkę na TLC?
Kurcze ta kobieta tak krzyczała, że aż się popłakałam ... ze strachu normalnie :p

Ooo, nie znam :confused2:
Pewnie mają cykl powtórkowy. Sprawdzę.

Ja jestem z tych niepłaczących. Z "ludzkich" powodów płakałam ostatnio... hmm... ze 3 lata temu.
Ale jak włączę Animal Planet to się zaczyna:szok:
Chyba generalnie "większe" serce mam dla zwierząt.

Książkowo to Chmielewska od zawsze i na zawsze.
Alex Kava, Simon Beckett, Masterton - kryminał przede wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widzę, że produkcja idzie pełną parą. próbowałam Was nadrobić, ale nie daje rady.
Od wczoraj umieram z bólu głowy. Wzięłam nawet dwa apapy, bo nie dawałam rady funkcjonować, ale nic nie pomogły.
Niestety na pogodowe bólu głowy nie ma ratunku. Ale ile można się jeszcze męczyć?!
A do jutrzejszej wizyty dodatkowo umieram ze strachu, czy aby wszystko ok.

Miłego popołudnia dziewczęta.

ja mam to samo łeb mi rozsadza przez tą pogode do tego nie mogę spać po nocach :(
 
Do góry