reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Co do ksiazek to ja jestem mol ksiazkowy :D
Uwilbiam czytac i zawsze jak przyjezdzam do Polski obowiazkowo odwiedzam empik :) Czytam wszystko od krymianlow po ksiazki kucharskie, ktorych tez mam mase, bo uwielbiam tez gotowac. Z tym, ze w ciazy gotowanie mi sie odwidzialo :(

struss a tam sie osmieszasz.. ja tez uwielbiam Harrego :D Ale bardziej preferuje ksiazki, ktore przeczytalam juz kilkadziesiat razy :D

Natuszka a ile masz lat, ze masz takiego malego braciszka? :) Co do cyckow to jedziemy na tym samym wozku :D Moj facet wniebowziety, ale ja nie za bardzo, bo strasznie mnie bola.

aesthete wspolczuje bolu kregoslupa :( U mnie to samo. Wszystko przez to siedzenie za biurkiem przez 9 godzin :(

iwonaimaja Greya juz wszystkie tomy przerobilam :D Najbardziej chyba skorzystal na tym moj maz :D

ewelinka u mnie wszyscy w rodzinie co wiedza o ciazy caly czas dzwonia i mowia, ze ma byc teraz coreczka.. i czuje sie tak jak Ty :(

karmelowa tez uwielbiam czytac Kinga :) Wlasnie zamowilam sobie jego ksiazke "Pod kopula". Ogladalam serial na niej bazowany.

Babelek kochana ja tez stalam sie nerwowa i pesymistycznie nastawiona, ale po 5 min wszystko jest cacy :p Hormony niestety daja nam popalic.
 
reklama
nadzieja nam sie elevit przeterminowal w aptece bo ginekolodzy tego nie polecaja az musze sprawdzic czy jest lekiem bo mi to umknelo :sorry: a co do tego ze nie zawiera jodu to w niektorych przypadkach takich jak moj jest wskazane bo wszytskie inne go zawieraja.W ciazy z Emilka stosowalam prenatal classic ale teraz niestety jest tam jod wiec zostanie mi elevit jesli zdecyduje sie witaminy stosowac jakies
 
Z tego co wiem to jedynym przebadanym komplexem witamin dla kobiet w ciąży jest Elevit prenatal, bo ma status leku. Ale pisałam juz o tym parę razy. Nie jest jednak idealny bo np. Nie ma w nim jodu, dlatego biorę go co drugi dzień z prenatalem classic, tak mi endokrynolog polecił...
elevit brałam przy Mrówku ;-) strasznie duże te tabletki ;-) i tak jakoś źle mi po nich było :baffled: no ale :tak: Mrówka wyhodowałam na nich ładnie ;-) 4100, urodzony zgodnie z terminem ;-)
 
J tez uwielbiam czytac ksiazki! Czytam wszystko kryminaly romanse itp zawsze z PL kupuje na zapas miesiac temu przywiozl 3 swietne ksiazki I dlatego ze takie swietne to dwa tygodnie temu zamawialam nastepne 4 ksiazki w ksiegarni ineternetowej bo tamte juz przeczytalam ;)

Lena ja juz dostalam list ze szpitala :D mam usg 23grudnia przed samymi swietami wiec narazie rezygnuje z prywatnego jezeli dzidzi nie pokaze co miedzy nogami to pojdziemy w styczniu prywatnie ;)

no mamy ustalony termin usg polowkowego przed samymi swietami ;) 23.12 teraz tyle czekania zeby zobaczyc swoja dzidzie ale jakos damy rade ;)
 
Co do firmy olimp to nawet w aptekach mowili ze one sa przebadane i maja certyfikaty i cos tam jeszcze a teszta nie. Ale kucic sie nie bede.
Mnie nabrala ochota na zupke chinska i tak mi jest nie dobrze ze masakra.
A mam jeszcze jablka do przerobienia na sok na zim. Mam nadzieje ze przejdzie.
Marteczka super ze masz juz termin wizyty I to przed swietami.Ale to jeszcze tyle czasu ze jaa to bym nie dala rady chyba wytrzymac:sorry:
 
reklama
Ja też trochę mam, ale nie jakoś bardzo dużo - też ciągle sprawdzam, ale zaczęłam się zastanawiać, czy w związku z tymi kłuciami, które zdarza mi się odczuwać, nie są to przypadkiem przeciekające wody? :baffled: Czy to możliwe żeby wody lekko wyciekały, gdyby coś było nie do końca w porządku z szyjką? :baffled:

a to czegoś takiego nawet nie brałam pod uwagę :p to moja pierwsza ciąża i wizje chyba też jakieś ograniczone mam :D

dzisiaj jednak sama zaczęłam schizować i wołam M do łazienki jak się kąpałam i mu mówię, że mam złe przeczucia co do dzidziusia, że brzuch mi się zrobił płaski, że piersi tak nie bolą itp... a on mnie opieprzył i uwaga cytuję "bo czytasz te głupie forum i potem masz takie myśli! masz tego nie czytać!" no więc chyba będę musiała się czaić żeby was poczytać :p ale na szczęście go więcej nie ma niż jest :p

co do książek to ja pochłaniam wszystko, najbardziej jednak lubię kryminały :)

no i jak robiłam śniadanie, to mi się tak słabo zrobiło :/ w głowie zaczęło mi się kręcić, takie uderzenia gorąca i mroczki przed oczami. myślałam, że zemdleję, więc się położyłam. no i tak leżę dalej i odpoczywam :)

aa... w ogóle, dziewczyny - kilkakrotnie była poruszana kwestia postów - nie piszemy jeden pod drugim, tylko korzystamy z edycji jeśli nikt nie napisał pod naszym postem... nawet w regulaminie forum jest taki zapis więc nie bałagańmy tutaj :>
 
Do góry