reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

aesthete - leż, odpoczywaj, należy Ci się :-D Dużo dziś przed kompem siedzę i brzuch taki niefajny, ciężki. Trochę przechodzi jak leżę, ale już widzę, że nie powinnam tyle siedzieć :-(
 
reklama
Perfumy zamiast mycia :-D padłam... :-D
Ostatnio jak odbierałam córę ze szkoły za mną stał taki "tatuś" no myślałam że zwymiotuję naprawdę... Wtedy do śmiechu mi nie było... :baffled:

Moja teściowa ma urodziny pod koniec maja... :cool: Mam nadzieję że moje dziecię zdąży przed ta datą ;-)

Witam nowe majóweczki!!
Ale nas już tutaj jest :szok:

Mamunia a kiedy masz wizytę u lekarza? Może warto to skonsultować póki wcześnie??

Współczuje przejść z mężami... Ja tfu tfu nie mam na co narzekać... U nas w małżeństwie to raczej ja jestem tą grszą :zawstydzona/y: Decyzja o dziecku też była wspólna, mąż bardzo chciał już kolejne :-)

My TV nie mamy wcale :tak:
Ksiżąki tez uwielbiam choć i na nie ostatnio czasu brak ;-)

Ja na tarczycę mam dawkę 100 mg. Podniesiona z 75.

Tu w UK nie ma wogóle dla kobiet w ciązy witamin z jodem, bo jod to własnie suplement i jedno drugie wyklucza... Endo z PL zlaecił mi brać te witaminy z jodem ale nie mam ich gdzie kupić... :confused2:

Czy Wam też tak długo się ładują strony tego forum?? Inne mi smigają a tutaj strona na stronę minutę się ładuje...


Od rana siedze i Was nadrabiam a obiad i sprzątanie w lesie... :zawstydzona/y:
Za godzinkę po córcię muszę wychodzić, ech i znowu obiad na szybko muszę wymyślać... ;-)
 
mi sie skonczyl wczoraj Femibion 1 i juz nie bede kupowac kolejnego opakowania bo w przyszlym tygodniu powinnam juz zaczac Femibion 2

i chyba nic sie nie stanie jak do tej pory bede brala podwojny folik, nie?
 
szkola straciatella tak szczyca sie nagroda profesorow farmcji o ile pamietam ja sie klocic nie mam zamiaru chcialam wam jako farmaceuta nakreslic jak wyglada sprawa suplemetow a kazdy robi jak uwaza.Nie chce tez wywolywac burzy i opowiadac jak działa apteka i czemu pewne suplemety sa polecane inne nie.Ta sama sprawa tyczy sie lekarzy.
martynia tak kazal mi unikac jodu.Moze twoja sytuacja jest inna i musisz brac oba te preparaty :tak:
ptysia:tak:nic sie nie stanie
 
Ewe sama nie wiem, jeden Endo (prywatnie kazał mi brać jod), a byłam potem jeszcze na NFZ u innego i nic o tym nie mówił... mam niedoczynność i Hashimoto.... i bądź tu mądra.... :-(
 
martynia ja mam "tylko" niedoczynnosc.W pracy mam kolezanke ktora w ciazy miala Hashimoto wlasnie i sie jej wyniki po ciazy unormowaly i wszystko bylo ok a teraz jest w drugiej ciazy i poki co z tarczyca ok termin ma na marzec 2014.Hmm a ktory z tych lekarz ma lepsza opinie ??
 
Ostatnia edycja:
Ewe niby ten, który przepisał mi jod.... ale ja tam do końca nie wiem... w internecie są skrajne opinie... może faktycznie Hashimoto jest wyznacznikiem do brania Jodidu... Tak więc na razie do kolejnej wizyty będę dalej brała...
Dzięki za odpowiedź :-)
 
reklama
Dziewczyny oglądacie Porodówkę na TLC?
Kurcze ta kobieta tak krzyczała, że aż się popłakałam ... ze strachu normalnie :p
 
Do góry