reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Umówiłam się na prenatalne mam na 15.11 ale wzięłam godzine popołudniową, może będzie szansa że pójdziemy z mężem ;-)

Kazali mi tylko wybrać sobie konkretnego lekarza, a że nikogo tam nie znam było na chybił trafił
 
Ja kolejna wizyte i usg mam 4.11

nadzieja
szczesciara :p Ja tez chce wolny poniedzialek :(

karmelowa mnie tez wszystko wkurza wiec nie jestes sama :p Ja juz nie musze miec powodu zeby sie na kogos podrzec :D Moj maz niestety nie przyjmuje tego ze smiechem :p
 
Witam ponownie majóweczki. :)

Przepraszam, że się nie odzywałam, ale z powodu wcześniejszego poronienia, martwej ciąży, stwierdziłam, że odezwę się, kiedy naprawdę będę czuła, że wszystko w porządku. Byłam wczoraj na wizycie, na której okazało się, że maleństwo rozwija się prawidłowo, wszelkie informację z wizyty opiszę w prawidłowym wątku. :) Tym razem będę udzielać się regularnie, gdyż głęboko wierzę, że wszystko będzie w porządku. :)
 
na pewno będzie w porządku Natuszka:)

karmelowa
ja to już takie bzdury wymyślam, że szok. wczoraj nawrzeszczałam na M., że kocyki na łóżku źle ułożone i, że po co ten kubek z sokiem na stoliku nocnym stoi już drugi dzień. okazało się, że ja sok przyniosłam. i zapomniałam :/ no i kretynieję niestety. zapominam w połowie zdania co mówiłam. o.
 
Ostatnia edycja:
Makao zapomnialam o Twoim wypadku kochana. Tobie rzeczywiście zdrowiej będzie zasadzic tampon i iść popływać.

Olapalo myślę, że fitness nie wyklucza szkoły rodzenia, a jak się trochę pocwiczy to potem ponoć łatwiej po porodzie dojść do siebie. Ja juz nawet myslalam, żeby zadzwonic do najbliższego koło mnie szpitala, w którym jest ponoć super szkoła rodzenia i trzeba szybko się zapisywać. Co do krocza to czytałam o takim baloniku, z którym ćwiczy się krocze w ostatnich tygodniach. Słyszałyscie o tym?
 
my dyskutowalismy z mężem co zrobic dalej z moimi wizytami i chyba bedę musiała wykyupić ten pakiet w lux medzie. Bo jeśli chciałabym chodzić do mojego lekarza prywatnie - poza lux med to miesiecznie od 100-200 zł wydam i płace za kazde badania. Teraz 300 zł musze wydac a pewnie za msiac, poltora kolejne baania i jak tak sie to zsumuje to nie wiem czy ten pakiet za 240 nei wyjdzie taniej albo tak samo ?? Bo tam mam wszystkie badania w cenie, wszystkie wizyty..... kurcze nie wiemmm
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry