reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

A mnie w srode sie pytali czy bede robic badanie mierzenia przeziernosci karku plodu ,u was tez takie cos robia??? To konieczne jak myslicie????
 
reklama
niuniaa- to jest element badań prenatalnych. Czy konieczne?


Ja On i Mały Wielki Człowiek, który zmienił świat, nasz świat...


Kobieta w 11 tc dowiedziała się o poważnych wadach płodu. Urodziła synka, zmarł. Historia straszna..ilekroć to czytam, rycze jak dziecko.
Mogła usunąć ciąże lub urodzić chore dziecko. Urodziła...
Co prawda badanie nie pozwoliło na wyleczenie dziecka, ale na przygotowanie się do tego, co ma nastąpić.


A badanie, wg mnie konieczne. Ja robię 14.10 prenatalne, więc i to badanie również.
 
Ostatnia edycja:
aesthete sprawdze sobie na mapie :)

Mi też objawy raz znikają raz sa.;-)

niunia przezierność karkowa mierzy lekarz na usg wlasnie miedzy 12 a 13 tygodniem bodajże ja je mam 23 października;-)
 
hej. ja mam 31 lat :) jestemze szczecina i to moj drugi dzidzius...pierwsze dziecko ma juz 9 lat :) ale tyle czasu juz mineło od 1 ciazy ze wszytsko od nowa :) i wszytskiego od nowa musze sie uczyc :)

teraz jutro wchodzę w 8 tydzień juz,,, jedyne co z objawow to mdłości... z rana i jak jestem głodna... piersi bolą tylko czasami ... ale dziś nr strasznie ciągnie mnie brzuch,,, i to jak siedzę.. jak chodzę jest lepiej... czy też macie jeszcze bóle brzucha czasami?? takie ciągnące??? :angry::angry:
 
reklama
Do góry