reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majówki 2014

Aha dziewczyny ... Mamo to ja organizuje warsztaty dla przyszłych rodziców Moda na brzuszek, ilość miejsc jest ograniczona w każdym mieście, więc warto się zapisywać jeśli macie ochotę :)

Wklejam link do poczytania
Warsztaty Mamo to Ja
 
reklama
Witajcie majóweczki:)

brandyy ja Ci bardzo współczuje i rozumiem Cie doskonale bo w pierwszej ciąży miałam to samo na początku. Nie mogłam spac, włóczyłam się po nocy no masakrejszyn ;) Piłam melise, które i tak nie pomgała. Tylko u mnie to chyba nadal były silne emocje i adrenalona:) W końcu minęło i spałam jak zabita po kilkanaście godzin;)

sagaa powodzenia!!

iwonaimaja ja również nie mam objawów. Tylko sny. W sumie to nawet @ dopiero powinna w środe przyjśc bo dziś 28dc. Cykle mam co prawda nieregularne. Ale tak to w pierwszej ciąży w ogóle nie miałam objawów. DOpiero pod koniec zgaga. No w sumie całą ciąże ból kręgoslupa, ale zawsze miałam z nim problemy. Więc tylko się cieszyć :)

A ja dziś na czczo zrobiłam teścior i znowu pozytywy, ale ta kreseczka blada jest. Więc czekam na męża żeby popilnował córeczki i pobiegnę na bete więc prosze o kciuki !!!
 
starsze dziecko w przedszkolu a ja musze się zabrać za porządki w domu ostatnio miałam maraton w pracy 12 dni z rzedu
boje się isc do dyrektora powiedzieć mu ze jestem w ciąży będzie to jego 5 pracownica ciekawe jak zareaguje

dzwoniłam do lekarza mam zadzwonić później bo nie miała przy sobie babka kalendarza

ale bym cos zjadla tylko ze nie chce się doprowadzić do takiego stanu jak z pierwsza ciaza ponad 30kg na plusie
 
witam z rana :)
iwonaimaja, L4 w ciązy jest płatne 100% :)

karmelowa, dopiero doczytałam Twoją historię, jesteś nieziemska :) A Twój mąż to ma chyba podobne poczucie humoru do Twojego, skoro z tą zieloną bielizną wyleciał.

Dziewczyny, ja sobie zdaję sprawę, że i tak najwiecej bedzie sie działo w wątku ogólnym, ale myślę, ze warto zrobić kilka nowych tematów. Te przepisy kulinarne to calkiem dobry pomysł. Ktoś już tu wklejał przepis na pizzę (przepraszam ale nie pamiętam kto), ale przy takiej ilości stron wątku, to nie wiem czy miałabym tyle cierpliwości, zeby go szukać. ;-)
 
Aśku moja cora tez chodzi na pilke nozna tatuś dumny ze chce w pilke grac no ale co z tego jak taty nie ma i tylko ja mam dodatkowe zajecia bo w poniedziałek z pilki maja karate a środa i czwartek treningi choć mam przynajmniej haka na mala bo jak cos nie chce zrobić to od razu ze nie pojdzie na trening

iwonaimaja, L4 w ciązy jest płatne 100% :)

dziekuje zastanawiam się czy wziasc od razu bo w sumie to chciałam pracować jak najdłużej no ale po co się meczyc ;)
 
Anetusia mnie tez od czasu ciagnie i pobolewa podbrzusze. Ostatnio coraz rzadziej, ale mysle, ze to calkiem normalne :)
ania-aneczka trzymam kciuki za bete :) Daj znac jak bedziesz znac wyniki.
iwonaimaja 12 dni z rzedu? To gdzie Ty pracujesz? Wspolczuje :*
 
iwonaimaja 12 dni z rzedu? To gdzie Ty pracujesz? Wspolczuje :*
Kaufland fajnie mam bo umowa na czas nieokreślony teraz jak moja majka zmienila przedszkole to poszli mi na reke i ide do pracy jak się wyrobie tzn jak zaprowadzę maje do przedszkola miałam mieć wolne ale wzielam nadgodziny (nie wiedziałam ze jestem w ciąży) a jak meza w domu nie ma to wole isc do pracy przynajmniej dodatkowa kase zarobię

w piewszej ciąży mieszkałam w Hiszpanii i tam tez rodziłam szef mnie zwolnil w 12 tygodniu ciąży musiałam się sadzic biegałam po adwokatach wiec cala ciaze miałam nerwowke jeszcze w Hiszpanii jest tak ze nie daja L4 na ciaze wszystko jest normalne ciaza to nie choroba
 
Witajcie majóweczki.

Przez weekend mnie nie było i tyle naskrobałyście ze szok.

karmelowa- Twoje posty są mega na doła nie ma nic nie lepszego:tak:. Ale dobrze sie ta historia sie tylko tak skończyła.
iwonaimaja- 30 kg na plusie przy pierwszej ciąży? Witaj w klubie :eek::oo:

Nie dam rady sie odnieść do was wszytkich:no:

Witam nowe majowe mamy :)

U mnie weekend szybko minął. Jeśli chodzi o mój problem z wywinięciem sie od alkoholu to poszło bardzo gładko. Powiedziała ze nie chce pić i to wszystko, brat nic sie nie dopytywał. Tylko zastanowiła mnie moja bratowa która tez nie chciała pić i tak kątem chodziła.. Hm czyżby ona tez?? Moze to tylko moje podejrzenia ale nie chciałabym zebyśmy znów miały dzieci z tego samego roku. Już mamy synów z 2 miesięczną róźnicą i ciągle było porównywanie "a co on potrafi, bo on juz mówi, raczkuje, chodzi itp." Tak ze teraz mam nadzieje ze ciąża mojej bartowej jest tylko w mojej głowie:oo:
 
HTML:
Moze to tylko moje podejrzenia ale nie chciałabym zebyśmy znów miały dzieci z tego samego roku. Już mamy synów z 2 miesięczną róźnicą i ciągle było porównywanie "a co on potrafi, bo on juz mówi, raczkuje

miałam podobnie moja siostra urodzila 6 tygodni później i caly czas były porównywania najgorzej jak dzwoniłam do mamy żeby jej cos tam powiedzieć to ciagla slyszalam a mariola to a mariola tamto
 
reklama
Do góry