reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dzięki:)

Właśnie jestem w trakcie nadrabiania waszych postów:)

Może dodam, że ostatnia @ była 20.08. Dziś 27dc zrobiłam test ACON ( z córcią wyszedł już w 25dc więc szczęśliwy) i ku mojemu zdziwieniu wyszła druga baaardzo blada kreseczka. Więc jutro pobiegne pewnie na bete. Wg. kalkulatorów wychodzi termin z OM 26.05:) Na lipcówkach byłam jedną z pierwszych, a tu pewnie ostatnia:)

Ach , a sądziłam, że w drugiej ciąży nie będę sie denerwować, a tu proszę:) Zawsze jakaś niepewność. Rano powtórze test na czczo (bo robiłam popołudniu) i pobiegnę na becie;)
 
reklama
Gratuluje nowym mamusiom i witajcie;-)
Karmelowa wymiatasz napisz no jaka autobiografie;D:D:D usmialam sie do lez, ale nie zazdroszcze sytuacji w ktorej jestes:p

mnie wariuja hormony pobeczalam sie jak koles kolo 70 lat nazwijmy to"spiewal" w must by masakra ...teraz zajadam sie pestkami z dyni jutro wizyta zapomnialam na ktora;P mam nadzieje ze wsio bedzie ok
 
I jak tam dzień minął kobitki??

U nas leniwie:-). Ale od jutra nowy tydzień i znowu całe dnie sama z mała.

U mnie z jedzenia najbardziej wchodzą mi kanapki z masełkiem i samym pomidorkiem ( w pierwszej ciąży jadłam na początku kanapki z samym świeżym ogórkiem :-))

Zmykam oglądać serial i spać ;-)

Dobranoc Majóweczki :-)
 
ja również witam nowe majóweczki :happy:

sagaa, no ja też nie mogłam z tego faceta, hahaha :-D ale laska co Łoza dotykała też niezła była :-D:-D:-D

my dzisiaj u rodziców byliśmy i wiadomo, raz się śmiałam, raz wku...rzona i mama się pyta co takie humory mam :-p no ale tata ją przywołał do porządku, że ona też tak miała i to normalne w tym stanie ;-)

i ciągle mnie brzuch boli :confused2: mam już dość tego bólu :confused2:
 
ania-aneczka witaj :) mam nadzieje ze ciaza sie potwierdzi :) ja tez sie steresuje chociaz duzo mniej jak w pierwszej ciazy :)

lena nie moga dac mi wczesniej drugiego usg bo nie sprawdza wszystkiego dobrze, ale jak bedzie tak bedzie ;)

ja tez jestem na dzialem kulinarnym :D
a co do jedzenia to raczej moge jesc wszystko co zawsze nie mam jak narazie specjanych zachcianek ani tez obrzydzenia do czegos.

ide poogladac film I do spania :) dobranoc majoweczki
 
Malusiolka kochana:) Pamiętasz mnie :) Fajna u Was różnica wieku :) W takim razie życzę synka:) Nam bardzo zależało na chłopcu pierwszym, ale jest Emilka:) A teraz to nam obojętnie. Nie trafialiśmy nawet szczególnie w dni płodne więc będzie co ma być:)

Aesthete ja właśnie też się sporo wzruszam. Właściwie nie mam objawów, ale dało mi do myślenia właśnie to moje wzruszanie się no i sny....dla mnie to pierwszy objaw ciąży. Hard core z tymi snami:)

Karmelowa mimo nieciekawej sytuacji, świetnie to napisałaś:) Zdolności literackie?;)

Sagaa również oglądamy Must be...:)

Marteczka, a miałaś już wizytę? Zastanawiam się na kiedy się umówić. Z córką w 8 tygodniu usłyszałam bicie serduszka. Wcześniej w 5tc było tylko samą fasolkę widać.
 
dziewczyny, może niech każda napisze propozycje jakiś wątków, które byśmy mogły założyć :happy: ja napiszę swoje propozycje, sugerowałam się wątkami z poprzednich lat również :) i czekam na inne pomysły :-)
1. Próbki, konkursy etc. - wiadomo, że na wielu stronach można zgarnąć darmowe próbki dla maluszka, warto wrzucać linki, aby wszystkie przyszłe mamy mogły skorzystać ;-)
2. Sesje zdjęciowe: ciążowe/noworodkowe - nie wiem jak wy, ale ja chcę taką sesję :) można się dzielić namiarami na dobrych fotografów, a może mamy na forum jakąś fotografkę, która by chciała się wykazać ;-)

i na pewno wątek kulinarny, o którym już któraś dziewczyna pisała, dlatego nawet nie wpisuję jako mój pomysł :)
 
ania-aneczka, pamiętam i miło wspominam :) Zastanawiałam się kiedy do nas dołączysz. natkusia, pisała że na razie czasu masz mało, bo Emilka i budujecie się, Ciesze się i życzę powodzenia :) Kolejna ciąża i nasze dzieci w tym samym wieku będą :D

Dziewczyny, ja też Must be the music oglądam. Jak dla mnie sztywno, w poprzednich edycjach ciekawiej było.

aest, fajny pomysł. Trzeba się teraz zastanowić jaki temat założyć, tak by przypadło do gustu :D

Dobranoc :)
 
reklama
Do góry